На новій посаді Яковлев отримає щомісячну надбавку за високі досягнення у праці

На новій посаді Яковлев отримає щомісячну надбавку за високі досягнення у праці
На посаді першого заступника міського голови Тарас Яковлев отримає щомісячну надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, надбавку за вислугу років, матеріальну допомогу та допомогу для оздоровлення, а також премії у розмірі до 100 відсотків посадового окладу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що першим заступником Луцького міського голови може стати Тарас Яковлев.

Очевидно, сумнівів у тому, що таки Яковлеву дістанеться посада першого заступника Миколи Романюка, у владців немає. Бо ж наступний у списку проектів до розгляду на сесії міської ради від 16 квітня 2015 року – проект «Про умови оплати праці першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Яковлева Т.В.»

«Установити першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тарасу Яковлеву:

1.1. Щомісячну надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, розроблення проектів нормативно-правових актів та проведення експертизи проектів таких актів у розмірі 70% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

1.2. Щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.
2. Виплату зазначених надбавок установити з 29.04.2015.

3. Надавати Яковлеву Тарасу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4. Проводити преміювання першого заступника міського у розмірі до 100 відсотків посадового окладу в межах фонду преміювання», - йдеться у проекті рішення.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зашибісь! А у вас у міськраді всі такі надбавки отримують?
Відповісти
тільки ті , які заслуговують, а ти далі сиди дома і др... піс...
Відповісти
Чиновники приходять і йдуть. Ще й до Яковлева черга дійде за прихватизоване міське майно. Ще побачимо хто буде др..піз...
Відповісти
Ех!Який військовозобовязаний пропадає без діла!
Відповісти
Яковлев, ДЯКУЄМО ЗА ГРАНИЧНИЙ ТАРИФ НА ПРОЇЗД В РОЗМІРІ 4 ГРН. ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО, ЩО ВАМ ЦЕ ЦІЛКОМ ДОСТУПНО З ТАКОЮ ЗП!!!!!!!!!!
Відповісти
Тішить лише, що в жовтні вибори і всі трудоголіки зникнуть, як ранковий туман.
Відповісти
Виборів було багато і мери мінялись, а шобла у виконкомі та сама!Цікаві метаморфози!За моєї памяті Романюк спочатку мав Яковлєва гнати за недоотримані до бюджету мільони за оренду комунального майна.А тепер-все дуже добре.І мільйонів немає, а Романюк з Яковлєвим є!
Відповісти
Та ці надбавки передбачені законом. Яковлев професійна людина. Якщо Романюк пропонує його кадидатуру, то значить задоволений роботою. А тут в коментах вже такі фантазії розгорнули. Бридко читати
Відповісти
Васю, треба щоб роботою чиновника були задоволені люди, а не Романюк.Відчуваєш різницю????
Відповісти
Згідний!Романюк і роботою Карабаса Барабаса задоволений, раз не реагує.
Відповісти
о, а біля РАГСУ?) там, такий "класний" екстер єр та така бруківка та асфальт,що се бракує слів...
Відповісти
Васильку, значить треба міняти законодавство, тим більше, для мерів та його заступників!Лучан-це не влаштовує,а хто обирає мера Луцька??? ЛУЧАНИ, ТО В ЧОМУ ЩЕ ПРОБЛЕМА,ХЛОПЧИКУ?!!!
Так, але лише цей "проХвесіоналізм" чомусь не на користь лучанам,а лише йому та його родині+бізнесменам та меру міста - СЛАВНОЗВІСНІЙ МЛИВЦІ КОМУНІЗМУ!
Фантазії-це твоє ПИСЬМО, А ТУТ правда! Не читай, не комментуйте, міська радо, будь ласка!!!
Відповісти
Він Хам,а вже не професійно,так шо ,Вася,не нада ля-ля
Відповісти
шо вася, то вася!!!
Відповісти
Тарасику а откати з аукціонів продажу майна вже не береш
Відповісти
1.1 10 000 + 70% = 17 000 грн
1.2 10 000 + 15% = 11 500 грн
4. 10 000 + 100% = 20 000 грн

10 000 + 7000 + 1500 + 20 000 = 38 500 грн в місяць!

порадіймо усі разом за Тарасика, це ПЕРЕМОГА!
Відповісти
Тільки оклад не 10000, а менше 3000 грн. Чи це достатній оклад для заступника голови міста з насленням 200 тис. грн.?
Розміри "великих" (а насправді низьких) зарплат заступників є на четвертій владі.
Відповісти
А чи достойні зарплати вчителям та лікарям по 1200грн.??? Та пенсії цим людям по 1100грн.???
Над цим не пробувала\-в задуматись???
Відповісти
1. Ця стаття про розмір з/п заступника міського голови.
2. Інформацію подано однобоко та необ'єктивно, в сторону "антипіару" Яковлева.
Мій коментар стосувався згаданих двох фактів. Крім цього, підняв проблему низької оплати праці посадових осіб, що отримують з/п з бюджету. Ця проблема актуальна і для міських голів, і для вчителів. Ця проблема, безперечно, суспільно важлива.
Але стаття не про це. Не підмінюйте понять!
Пропоную Вам писати коментарі щодо інших суспільноважливих проблем до ВІДПОВІДНИХ статей (наприклад, стаття про пенсії - коментар про низькі недостойні пенсії в Україні).
Поважаймо один одного!
Відповісти
спочатку потрібно заробити надбавки ( випробувальний термін 3 місяці) , а не надавати " матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань" бідненький ....
Відповісти
немае совисти и це в такий час
Відповісти
Тарас Яковлев молода і порядна людина, недаремно він очолює Волинську організацію партії "Самопоміч". І він не приховує всі свої надбавки. Якщо хочете мати такі ж, то працюйте як він.
Відповісти
крадіть, крадіть та крадіть))) Просто Садовий сліпий, в Луцьку така "самопоміч",що =партії РиГіАнАлів....
Відповісти
Зараз від цих слів буду блювати! Яковлєв ще б і далі балони заправляв на Мачтета, якби його маман не товаришувала з Л.М.Ще питання щодо порядності є?На його місці могла бути і Катя, якби її маман чи папан були в тьорках з богемою.Все дуже просто.
Відповісти
Катю,в якому місці ти видивилась у Яковлєва порядність?бо зверху нею і не пахне,хіба десь в місцях інтимних...
Відповісти
це і є найбільшою антирекламою Самопомочі!
Відповісти
і дякую Тарасу за благоустрій вул Саперів
Відповісти
Ще забули молоко давати за шкідливі умови!!! Та всім тим шакалам мінімум як лікарям,вчителям,пенсіонерам!!!!
Відповісти
Тарас Яковлев і "Самопоміч" одна назва, що він робить в тій "самопомочі" підлазить під чужі дії, славу і добрі справи....Що конкретно він там зробив, я чую тільки весь час про Вусенко, а про Яковлева знаю одне, що він скоро потоне разом зі своїм начальством!!!! В нього на фейсі пише все...хоть є такий вислів, що Г..но не тоне, але нічого народ поможе, адже сама перша влада - це народ, а всі оці чиновники, лише слугі народу, які забувають, а дехто навіть і не знає про свої обов язки служити і працювати на балго людям....і ще одне, Яковлев то ти тут сидиш і себе відмазуеш....
Відповісти
Тарас, бажаю вам процвітання. Допомоможіть підняти зарплату в соціальних службах Луцька.
Відповісти