Ігор Палиця можливо балотуватиметься в мери Луцька

Ігор Палиця можливо балотуватиметься в мери Луцька
Ігор Палиця можливо балотуватиметься в мери Луцька.

Про це розповів в інтерв'ю ВолиньPost Олександр Товстенюк.

Читати: інтерв'ю Олександра Товстенюка

Голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк, відповідаючи на питання щодо неофіційної інформації про намір взяти участь у цьогорічних виборах луцького міського голови, розповів, що саме Ігор Палиця наполягає на цьому.

"Але наразі говорити про це передчасно. 
Можливо, він і сам балотуватиметься на посаду мера міста," - усміхаючись, відповів Олександр Товстенюк.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 85
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гроші на вітер. Знаємо цього ділка.
Відповісти
Романюк не пройде.
Відповісти
Романюк пройде без всяких перешкод і далеко залишить позаду своїх опонентів.
Відповісти
слабенький ви екперд)))
Відповісти
Романюк не пройде.Це знає не лише він, але і вся його компашка в міськвиконкомі.Тому вони і порородили Яковлєва.Будуть сунути його.Це єдиний шанс залишитись.
Відповісти
давно пора

Відповісти
цікаво буде. тут дійсно є великі шанси виграти
Відповісти
Ну правильно у Одесі фіаско вийшло то треба у Луцьку відігратися.
Відповісти
Можливо це будуть для лучан "вибори без вибора": кого олігархи схочуть - того і поставлять, адже як видно із "справи Фірташа" - кого захотіли того і вибрали, вірніше, "поставили" Президентом і мером Києва!
Відповісти
Тушка Палиця ніяк не втихомириться.Вважає,що за гроші можна все придбати...Не думаю,що лучани оберуть такого негідника.
Відповісти
2012 - лучани обрали І. Палицю з великою перевагою
У Палиці специфічне бачення розвитку нашого міста, але воно має право на існування
Фонд дійсно багато робить подобається це комусь чи ні.
Особисто мені не вистачає публічності в діях цього фонду
Відповісти
Свою сутність Палиця показав роботою у Верховній Раді.Вірніше,відсутністю такої.Прогляньте список найбільших прогульників.Підтримка ригіоналів,голосування в унісон з ними щодо ключових проблем:Харківські угоди,підтримка уряду азірова,жодного виступу проти існуючої на той момент влади,Під час майдану-жодної підтримки,жодного звернення до лучан,депутатом яких він був.Така мовчазна позиція сприяла кривавому режиму.Що?Знову будете голосувати за такого?
Відповісти
Прошу записати в протокол, що голосування 16 січня він теж прогуляв)))
В той час краще було гуляти, жувати, бухати))), але не голосувати
Чи будуть лучани голосувати за Палицю?
Треба спитати у лучан))
Відповісти
він тобі платить за писанину тут чи що?
Відповісти
Ми з Вами на ти?
Чи платить мені Палиця?
Почитайте матеріали на ВП про Палицю в тому числі і мої блоги
Проте Ви напевно вже вирішили що платить )))
Відповісти
Повністю Вас підтримую Володимире!
А до вище негативних коментаторів звернусь- так, як Палиця зробив для Луцька - ніхто в місто стільки грошей не вклав. Прогугліть та ознайомтесь з діяльністю його фонду. Чи вас всіх як котика в какашку потрібно потикати ?)
На запитання *де він взяв стільки грошей?* * та це все крадане!*. скажу так- крадуть майже всі хто при владі. Головне - вміти ділитись і робити з цього всього щось благодійне і хороше для свого міста.
Відповісти
Тобто, якщо я вкраду десь у сусідів чи в банку 100 тис. із яких 30 передам на благочинність то це нормально? Даааа... з таким менталітетом в наших людей ми далеко не "заїдемо"... Ужас!!!
Відповісти
Палиця і справді вклав частину украдених ним (законно, напівзаконно і незаконно) грошей у розвиток міста. Давайте йому в ноги кланятись!
Відповісти
головне, так змінити правила для влади, щоб вона не могла красти.Тоді не треба буде радіти подачкам від олігархів
Відповісти
Я несумніваюсь,що Вам платить Палиця.По перше- Ви працюєте у виданні, яке йому належить чи підконтрольне.По друге - ви чудово знаєте,чим займається Товстенюк,а під час піар-інтервю в нього Ви про це ні слова незгадали.А Ваш розрахунок,що Ви "обличчя з Майдану" і Вам повірять помилковий.А про те,що тут пишете - це просто дешевий піар,тому й коментарі виглядають,як "не вашим не нашим".Ви ж знаєте більше-поділіться правдою!!! Напівправди небуває.
Відповісти
ВолиньPost - належить Палиці?
Я отримую від нього З/п?
Я обличчя майдану?
Дешевий піар?
Ділюся з Вами
ВолиньPost - не належить І.Палиці
Я не отримую З/П від Палиці чи від когось іншого
Я був на майдані,як мільйони українців тому обличчя майдану це до всіх українців
Піар недешевий він безкоштовний
Відповісти
Ничего личного относительно И.П.Палици не имею. Но. Выбирали насколько я помню за 500грн. Даже мои родственники получили эти деньги. Единственное что нравится в Палице, так это то, что в отличие от других избранников хотя бы принимает минимальное участие в жизни нашего города.
Відповісти
В Одесі - прольот. А в Луцьку ми його не ждемо. Не все вирішують гроші Палиці, є здоровий глузд людей, які виберуть Миколу Ярославовича - людину, яка вболіває за місто.
Відповісти
Він вболіває несмішіть мене.....він за синка свого вболіває...він щось зі свого кармана щось зробив??? А Палиця красавец і фонд створив і діткам допомагає
Відповісти
хто? романюк який скрізь суне своїх людей? і почав робити тільки перед виборами. Де він весь цей час був? Подивіться на Луцьк тепло і побачите роботу його компанії
Відповісти
І я за Романюка. Нащо нам Палиця. Він ніколи за лучан не дбатиме, а тільки буде збагачуватися за рахунок нашого міста.
Відповісти
Палиця в прольоті! це ФАКТ! вже інший період, на за цього жида наші сини гинули на Майдані!
Відповісти
Скільки Вам Вітя років?
Ваші сини гинули? Що Ви про це знаєте?
Ті хто стояв на майдані і хто гинув не вирізняли цього жида, чи цього чечена, чи цього українця, прибалта, білоруса, росіянина...
Ми стояли за Україну і Українців
Те, що робив і робить Палиця в Одессі заслуговує на повагу
Якщо і можуть бути до нього питання то лише в частині звідки він взяв гроші, але про це можна спитати дуже багатьох
Відповісти
Мова не про приналежність до певної нації! я про те, що зараз українці чекають на іншу владу, яка б не купляла виборців за гроші, нарешті скинути ярмо корупції! це моє прово, як лучанина не підтримувати цю кандидатуру! бо Палиця і його вищестоящий Коломойський своїми діями мені довіри не вселяють!
Відповісти
Тепер я Вас розумію і в чомусь підтримую))
Дякую за увагу до наших матеріалів
Відповісти
Красиво блаблаблодом владеешь. Спец.
Відповісти
Не те слово.
Відповісти
Шо за прикол?* Можливо? лучанам він нафіг впав! вже накерувався в Одесі? думаю, РОманюк має величезні шанси пройти другу каденцію!
Відповісти
Буратино зробив глобальну помилку, увічнивши ім'я Карабаса Барабаса. За це Господь скарає його. І не треба з цього приводу жодних інсинуацій.
Відповісти
В Романюка оч.о вже рипить вовсю. Буде Джонні Вокером відпоюватись...
Відповісти
А Ви туди заглядали, що знаєте чи рипає. Збоченець
Відповісти
Так, Ігор Палиця заробив гроші, працюючи у три зміни на заводі. А тепер благодійник роздає бідотті, кому 200 на таблетки, кому 300 - на їжу, щоб не подохнути з голоду. Свої тяжко зароблені роздає... Справжній благодійник.
Відповісти
Десь два роки тому я говорив Вашими словами)))
Потім уважніше вивчив діяльність фонду і дещо змінив відношення
Те, що фонд не публічний і люди не обізнані з його роботою мінус для керівництва фонду
Відповісти
А тепер ви роздивилися його природню красоту)))
Відповісти
Я Катя уважно роздивився природню красу своєї дружини))
Стосовно Палиці, не все так однозначно, як видається на перший погляд
Дайте нам трохи часу і ми запитаємо у лучан у одеситів, що вони думають про цю постать)))
Відповісти
Є питання до "справжніх благодійників" з фонду "Новий Луцьк". Цікавий фонд.
Відповісти
Палиця-благодійник?
Відповісти
Буду радий, якщо лучани не виберуть ставленика Палиці (чи самого Ігра), однак не менше зрадію й провалу Романюка. Вибір за лучанами, саме вони визначать, чи буде ставленик олігархів, чи обранець громади!
Відповісти
Краще за все спитати у одеситів. Нумо, ВП! Відправьте в Одесу собкора! Знайдеться в Одесі людина, що позитивно скаже щось за губернаторство пана Палиці?
Відповісти
Ваше завдання прийняте. Найближчим часом відправимо собкора до Одеси.
Дякую за гарну ідею.
Відповісти
Здорово! Тiльки не так, як Ви провели "розслiдування" будiвництва бiля Укрсоцбанку, гаразд?)) просто спитайте, де вiн був пiд час снiжноi блокади Одеси в груднi, як там справи iз аеропортом, 7м кiлометром та НПЗ, i взагалi cкiльки часу вiн "вiдпочивав" за межами Одеси за час губернаторства...
Відповісти
І там не свій, і тут не свій. Ще не було на світі такого єврея, щоб не хотів обдурити українця. А ми - українці не дамо себе образити. Нічого нам мерство Палиці, окрім більшого зубожіння, не дасть.
Відповісти
А що припортове місто Одеса, де працює на такій високій посаді, поміняє на маленький Луцьк, і посада вже не така?
Відповісти
ми вже лапіна обрали, аби не пройшла людина Палиці. І що, шановні, задоволені ? Те саме буде і далі, якщо головами думати не станемо ! Наші хлопці із "Світязя" і 4 тисячі не мають, а Палиця своїм більше 10 платить, та ще й в АТО не відправляють. ТО ДЕ ПРАВДА і ЩО НАС ЧЕКАЄ ? Матеріальну допомогу в 500 грн. , яку попросили у міськвідділу пообіцяла панянка соколовська надати тоді, коли будуть кошти у міста. А це нічого, що з передової повернулись ледь живими і без жодної власної речі, адже все згоріло. То знову ЦИХ обиратимо &&&
Відповісти
Ви вивчали скільки в керівниках в Україні представників інших націй. Приблизні цифри такі:
в Україні живе приблизно 80% українців, а у владі українців тільки 2-3%. Решта - євреї, мадяри, росіяни, цигани... Отже, пора не гризтися і не давати себе купляти, продавати.
Відповісти
Я дивлюсь тобі Ігор як кістка вгорлі.Ти прекрасно знаєш як заробив ні в кого не вкрав.Ідопомагав заробляти твоїй дружині користуючись брокерськими послугами її фірми.Не завидуй правдолюб непотрібний.
Відповісти
Уточнення. Палиця-креатура Коломойського. Романюк теж з цього кубла. Як Беня вирішить, так і буде. Не кіпешуйте, дітки! Це тільки видимість виборів. Для цього і потрібні міфотворці журналюшки.
Відповісти
Казкарі.
Відповісти
Такою кісткою в горлі можна вдаватися ))
Завидувати Палиці? Ні, нащо мені його галери?
Мені добре там де я є))
Відповісти
Фонд дійсно "Палиці" за останніх 2...3 роки дуже багато зробив для освіти Луцька, молоді, медицини і т.д....
Так що цікаво-цікаво...
Романюк своїм "Буратіно" як кістка в горлі в лучан...
А дороги і прибудинкові території як колись робилися, так і далі будуть робитися - без різниці хто буде у руля...
Відповісти
Піде, недарма спортмайданчики будує.
Відповісти
Скільки зробив Палиця для Луцька! Тільки невдячні можуть заперечувати! Будемо підтримувати!!!!
Відповісти
хоче бути благодійником хай буде, хоче будувати-хай будує, своїх людей пихати у міську раду-хай пихає, а йому НІЧОГО РОБИТИ У ВЛАДІ. Це буде ахметов і донбас №2
Відповісти
саме смішне, що романюк сам виростив собі конкурента (якщо він буде), в погоні за бабками)))
Відповісти
Фонд робить велику справу, і допомагає усім без винятку!а нашим людям скільки не допомагай, всеодно не вгодиш! чи є ще хтось в місті Луцьку, хто б так дбав та переживав за місто?
і деяким людям навіть 200-300 гривень може зіграти велику роль, особливо, якщо це стосується пенсіонерів чи дуже хворих людей!

Відповісти
Так фонд як купляв усіх, так і купляє. і не робіть з Палиці ідола. Зробив собі карманну армію типу Варта порядку. А потім будуть бігати по місту ті молодики під час виборів. Да заберуть вони у вас останню копійку
Відповісти
просто не продаватись, а те, що платить - добре, молодець !Нехай можновладці не крадуть і не будують "Буратін" , а заплатять людям більше. От і логіка !
Відповісти
А я голосуватиму за Романюка. Видно, що людина працює і переживає за місто. Йому вдалося повернути борги Шиби. З року в рік тривають ремонти прибудинкових територій. І не треба закидати, що все це перед виборами робиться, ця робота планомірна у продовж багатьох років. За часім керування містом Романюку вдалося залучити в місто додаткові інвесчтиції та грантові кошти. А нашим людям все не вгодиш. Скільки не роби, завжди незадоволені.
Відповісти
Зачем так подставлять Игоря Палицу??? Развод полный
Відповісти
оу, як пащенко підім"явся під палицю.
фу..
ВолПост з"їхав нижче плінтуса(((
жаль
Відповісти
Палиця, не Палиця. Ну хоч би хтось вже спромігся вакцини для каштанів закупити!!! Це ж для благоустрою міста! А то все в них грошей нема!!! А дерева в кінці червня вже як в жовтні.
Відповісти
http://www.novyy.lutsk.ua/
Для некомпетентних. Почитайте )
Відповісти
Палиця не найгірший варіант! Тому чому б не дати шанс? Всі крадуть, і говорити, що Романюка оберуть і буде "мир во всем мире" чи щось вроді того. Чи він не кладе собі в кармани? Луцький наш мер в трійці тих, хто на чолі мера заробляє найбільше ( в Україні). Хай крадуть, але й для людей роблять! Може давайте Єремеєва на мера?
Відповісти
Знову купа молодих і перспективних псевдоактивістів отримає роботу на період виборчої кампанії
Відповісти
Як на мене то Ігор Палиця ідеальний кандидат,або ж Констанкевич,яку всі чомусь списали. У товстенюка немає шансів через пізній вихід на політичну арену. З ним буде так само,як і з Лазорко (свій чувак,але ж його ніхто не знає)
Відповісти
цікаво він мером прошулювати так само буде як у ВР. суперово.
а якщо він буде,то я впевненйи шо лучанини виберуть його.
Відповісти
є такий факт. коли про І. Палицю в Луцьку мало хто знав. і перед виборами у ВР всі думали, що буде балатуватись або Клімчук, або Романюк. було відомо, що І. Палиця в Києві все "порішав" і від Луцька буде йти саме він.
От тому не було дивно для обізнаних людей, чому Клімчук спочатку висунув свою кандидатутру, а потім знявся з перегонів.
Відповісти
В Одесі йому все вдається, місто втримує у спокої та й область теж. Нормальний кандидат.
Відповісти
Немає жодного олігарха, який би чесно "нажив" свій капітал. Не хочеться помилитись, але мені видається,що Ігор Палиця вже наситився своїм багатством і хоче залишити про себе пам"ять як про меценатста.
Відповісти
Завжди чула що той чи інший чоловік з солідним бізнесом зокрема Палиця тримають Луцьк .Я за! Це чудово хай розбудовують Луцьк, але консультуючись з Архітекторами Істориками міста! Людям потрібні хліб і видовища але і духовний хліб. Я буду рада якщо мером Луцька стане людина з дуже великими грошима і в душі меценат який дбатиме про відновлення історичного обличчя міста його туристичного розвитку. Якщо Бог дає можливість їм заробити - добре .Лише будь-ласка зробіть щоб біля Замку Любарта був історичний комплекс і якщо в Старому місті не можна будувати вище 2-го поверху - хай виконують. Цікаво кому в голову прийшло на Кривому Валі навпроти прекрасної історичної будівлі будувати цю шафу??? Панове майбутні мери надіюсь меценати якщо вкладаєте гроші в Луцьк будь-ласка на декілька нулів більше щоб зробити місто перлиною так як нам залишили предки перлину -замок. Нагодувати немічних це чудово але дати хліб і славу багатьом поколінням в майбутньому - то є благородно!
Відповісти
питав друга по фб з Одеси про ставлення одеситів до Палиці.
"К Палице отношение в основном нормальное у патриотов. С порядком и спокойствием в городе он справляется"
Відповісти
Нехай Ваш друг назве iнший областний центр, де офiси патрiотiв пiдривалися частiше, нiж в Одесi, якщо вiн саме так оцiнюе "порядок и спокойствие".
Відповісти
Палиця виграє вибори, якщо піде, але воно йому не треба. Краще свого менеджера поставити і той буде звітуватися щодня про зроблені проекти. Товстенюк виграє, якщо піднатужиться, підключать ресурс, штаб очолить Кравчук, скуплять усі ЗМІ на час виборів. А так, звертайтеся - я вам програму виборів напишу і все буде в шоколаді, тобто збудуємо Луцьк по-новому, як і Україну вже рік будуємо ;)
Відповісти
А я за Романюка. Вси крадуть, а цей де щось робить.
Відповісти
Палиця сам не пройде. А разом з єрємєєвим івахівим та мартиняком пройде :)))
Відповісти
хто б сумнівався.... а що Одеса не тішить вже??
Відповісти