Ліга чемпіонів: «Барселона» програла «Баварії», проте вийшла у фінал

Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів. Ним стала каталонська "Барселона".

Інформує ТСН.ПроСпорт.

У матчі-відповіді 1/2 фіналу "синьо-гранатові" програли мюнхенській "Баварії" з рахунком 2:3. Але за сумою двох ігор пройшли далі зі загальним рахунком 5:3.

Підопічні Хосепа Гвардіоли взяли швидкий темп зі старту гри, забивши вже на 7-й хвилині. Відзначився Мехді Бенатія. У повітрі почулися нотки інтриги. Та вони розвіялися менше, ніж за 10 хвилин. Неймар за чверть години оформив дубль і завдання для господарів стало нереальним - забивати треба аж 4 м'ячі, щоб пройти "Барсу".

"Баварія" спромоглася на два, показавши характер та зубки. Хоча каталонці свою справу зробили і просто заспокоювали гру, не добиваючи суперника. За баварців забили Роберт Левандовськи і Томас Мюллер.

У середу, 13 травня, у поєдинку Реал - Ювентус визначиться другий фіналіст. Перший матч виграв "Юве" з рахунком 2:1.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 6 червня у Берліні.