На сайті «Твій місцевий депутат» досі можна записатися на прийом до Бориса Клімчука

На сайті «Твій місцевий депутат» досі можна записатися на прийом до Бориса Клімчука
На сайті «Твій місцевий депутат» досі можна знайти інформацію про покійного обранця громади Бориса Клімчука.

Загалом на інтернет-ресурсі відомості подані про Бориса Петровича як про діючого депутата.

Навіть розписаний графік прийому громадян.



Нагадаємо, 2 вересня, під час лікування в Німеччині, від важкої хвороби, помер екс-голова Волинської ОДА, депутат Волиньради Борис Клімчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Людина з великої букви. Схиляю голову...
Відповісти
Запис через небесну канцелярію
Відповісти
Ця людина дійсно могла допомогти, не те що теперішні що депутати, що голова ОДА!:(
Відповісти
шановні (і не дуже) журналісти...
мова про етику... та кому казати? - вам це не надто знайоме поняття...
з чого новину робимо, люди?(
у таких випадках треба підняти дупу з крісла, набрати номер телефону і звернутись до людей, які у тому компетентні і затупили, не знявши цю інформацію... так роблять мудрі і розсудливі. хтосмь недодивився - його вина... а може й сайт більш мертвий, аніж живий...
а ви не гідні носити звання журналіста чи редактора... (хто там такий мудрий робив новину)... вам ще вчитись треба... людяності, поваги, етики... і тому, що зветься журналістика, навіть така в'яла і трохи контужена як наша волинська
Відповісти
Правильно! Клімчук живіший всіх живих!
Відповісти
Сильна бУЛА ЛЮДИНА. Сильна. І команду однодумців сильну зібрав. Зараз - це жалюгідна пародія на їхню тінь. На жаль усвідомлюємо і цінуємо лиш тоді, коли уже пізно...
Відповісти
Гранд освоїли про сайт можна забути... так МІШКА7
Відповісти
Ця людина дійсно могла допомогти, не те що Романюк
Відповісти
сумно, що такі ідуть....
Відповісти
Нинішній владі є з кого брати приклад. Людина яка була господар рідного краю. Людина - дійсний і справжній патріот держави. Багатьох волинян не залишає спокою думка що у його передчасній смерть хтось винен... Царство небесне тобі Раб Божий Борисе.
Відповісти