Саакашвілі назначили губернатором Одещини. ФОТО

Саакашвілі назначили губернатором Одещини. ФОТО
Президент України Петро Порошенко представив нового голову Одеської обласної адміністрації, яким став екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

Відповідну заяву президент зробив, прибувши до Одеси з робочим візитом спільно з новим губернатором, пише УП.

Представляючи нового голову ОДА, Порошенко охарактеризував грузинського колегу як "незалежну, рішучу людину, яка змінила Тбілісі".
Він також додав, що одним з головних завдань для Саакашвілі стане деолігархізація, щоб в Україні "більше не було олігархів".

"У багатонаціональній Одеській області потрібно до кожного знайти відповідні слова", - сказав Порошенко, звертаючись до Саакашвілі і повторив ці слова на декількох мовах - українською, російською, румунською, болгарською.

Серед завдань Саакашвілі також - боротьба з корупцією, забезпечення прозорості в роботі митниці та фіскальної служби, захист прав громадян та демократії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а де попередній губернатор????
Відповісти
може в Луцьк
Відповісти
ОТЛИЧНО!
Это точка и на Мише и на Пете
Відповісти
крапка на кацапії, як адекватній країні.
Відповісти
Улицы Тбилиси опустели. Мужчины среднего возраста боятся выйти, поскольку высока вероятность задержания полицией. Грузины боятся, что их принудительно отправят работать в правительство Украины.
Відповісти
ти на свої вулиці дивись, на них замість туристів окупанти ходять.
Відповісти
Дывлюсь-а ты не удавысь...Хорошеньких девочек много. А по твоему я и есть оккупант.
Відповісти
А у вас тав в криму що військовослужбовців і агентів спецслужб "девочеками" називають? )))
Відповісти
звісно, спочатку вони як марсіани бігали, "зєльоніє чалавєчкі", а тепер в дівок передягаються та любляться.
Відповісти
Ты Крым с гейропой не путай.
Відповісти
ти хоть раз був у Європі? тиж її тільки в програмах кісельова бачів))
гейраша - оце так, подивись, синку, хто є "членом" в партії путлера)))

Заслуженный артист Российской Федерации, член партии «Единая Россия» с 2003 года Борис Моисеев стал одним из первых гей-певцов в России.

ну что там у хохлов?
Відповісти
теперь станут советниками и пощипают всех неугодных олигархов
Відповісти
скоро весь уряд Петя зробить грузинським а там дивись и мова буде така
Відповісти
ти в кацапії поглянь, одні жиди, міллєли, жиріновські, ротенберги і т.д.
добре бачити піщинку в чужому оці, коли у свому не помічаєш колоду.
Відповісти
Ты у себя посмотри. Вальцман-настоящи "щырый" козак. Грыць, что ты всё время к соседу через забор заглядываешь? У себя порядок наведи.
Відповісти
Вальцман в чужу країну армію не посилає території захоплювати та людей вбивати, з Вальцманом лідерам інших держав не в западло за руку привітатись та за один стіл сісти повечеряти. привіт тобі з Австралії))
Відповісти
А чому губернатор не знає державної мови? Вже зовсім ох..лі. Пецю Путін якось в Мінську не так опромінив психотронної зброєю. У Пеці щось з головою не в порядку.

Може Пеце пора в Ростов? І нехай Путін призначить Пецю губернатором Ростовської області на пару з Овочем.
Відповісти
це мабуть тебе путлєр опромінив)
Порох молодчага, він тягне ярмо, робить конкретні кроки, а судячі з активізації тролів - правильно робить, путлєру не довподоби Пороха дії)))
Відповісти
Тобі вже написали:
"Грицю, учись поведінки у котів. Вони, на відміну від деяких людей, лижуть задницю лише собі.."

А такі як ти будуть цілувати в дупу будь-яку владу:
москалів, комуняк, жидів, а тепер ще й грузин.
Відповісти
А такі як ти патріоти лише вміють нити що у них усе погано тому що винні москалі, комунякі, жиди, а тепер ще й грузини.
Відповісти
А ти не хочеш порахувати скільки відсотків жидів в Раді і в Уряді?
Відповісти
напишу тобі: навчися аргументувати свою думку та підкріплювати фактами, перш ніж роздавати безглузді поради про тваринні інстинкти.
ти не патріот, ти провокатор))


Відповісти
Грицю, аргумент(он же факт)-хохлы армию просрали, Крым потеряли, укропия в жопе. Это факты. Вещь упрямая. Ты только "бла-бла". Укропия не в состоянии, что либо сделать. Может только трещать грыцьками.
Відповісти
Кацап, ну як добре бути путінським рабом? Хоча що з тебе взяти, вас там добре російське ТБ психотронної зброєю опромінюють. Мізки зовсім у вас не працюють.
Відповісти
Спокойно и достаточно комфортно
Відповісти
Рабу бути рабом "Спокойно и достаточно комфортно"
Тільки рабів до раю не пускають.

Тобі мозок опромінили психотронної зброєю, а ти цього не розумієш! Вас раніше з російської бази в Севастополі опромінювали, а зараз через російське ТБ
Відповісти
Хочеш аргументи? Тоді почитай статтю на сайті durdom - називається "Пеца таки поц". Там аргументів достатньо.

"В прошлом году Киевская кондитерская фабрика «Рошен» увеличила свою прибыль в сравнении с 2013 годом почти в 9 (девять!) раз."

Гриць, може твої доходи за минулий рік теж виросли в 9 разів?

З такими як ти все ясно. Якщо завтра Путін прийде і ти будеш кричати "Слава Путіну!"
Відповісти
меньше читай фейкових сайтів, створених кацапами робити "вброси".
звідки дані про ріст в 9 разів? податкова повідомила чи сайт durdom?
ти готовий вірити ДУРДОМУ, а не здоровому глузду.
чи ти віриш, що цукерок рошен купують у 9 разів більше? піди в супермаркет і попитай про справжню реалізацію, і зрозумієшь, що не треба вестись на казапську дезу.
перевіряй та аналізуй все, в що тобі хочеться повірити одразу))
Відповісти
Гриць,я не розумію, ти працюєш на Пецю?
Дурдом - це український сайт і форум, на якому спілкуються справжні українські патріоти. А ти мені пишеш, що його кацапи зробили?
Ось тобі посилання на ВВС:
http://www.bbc.com/russian/international/2015/05/150526_poroshenko_year_in_бусинесс
Ось витяги з тексту:
- Президент Украины Петр Порошенко за год своего президентства стал богаче по крайней мере в несколько раз, согласно его декларациям о доходах за 2013 и 2014 годы
- Киевская кондитерская фабрика Roshen в девять раз увеличила доходы, и это видно невооруженным глазом: на улицах столицы фирменных конфетных магазинов стало больше. В целом по Украине, как сообщала компания Roshen на своем сайте, в течение 2014-го и за четыре месяца 2015-го открылось около 20 магазинов, из них 14 – в столице.
- по оценке Forbes, президент Порошенко занимает 8-ю строчку в списке самых богатых людей Украины. Его общее состояние на текущий момент журнал оценил в 750 млн долларов

BBC - теж теж створили кацапи???
Відповісти
посилання неправильна. вірно:
http://www.bbc.com/russian/international/2015/05/150526_poroshenko_year_in_business
Відповісти
відкрити магазин зовсім не означає отримати прибутки, порох має цей бізнес давно, грошей має теж давно, тому може відкрити хоч 100 магазинів не збільшуючі прибутки в рази.
є така практика, коли хотіли продати певний банк, то збільшували кількість відділень, щоб дорожче коштував, однак відділення ці були збиткові.
не пєтю не працюю, але мене дивує позиція, коли причини своїх проблем пояснюють "владою", "державою", "пєтєю" і т.д.
назвіть альтернативу?
Відповісти
поцрійота в Неньці! Можуть тільки махати битами із завязаними ганчірками мордами...
Відповісти
не очкуй, патріотів багато, бурятів попитай)
Відповісти
"назначений" - русизм. Пишіть - "призначений". Заведіть собі віконце "Помилка в тексті?" і читачі будуть вчити вас української мови.
Відповісти
лучше кушать Рошен шоколад, лем лизать путинский "шоколадный" зад)))
иди троль, накати сотку, полосатой лентой губы вытри, отдохни, ты всем пофиг))
Відповісти
А чего ты ведёшся?
Відповісти
да ти мені пофіг взагалі, я тебе серьйозно не сприймаю, в тебе, ватний мозок, думок не має - одна методичка)))
Відповісти
че кукарекуешь, петушок?
туристы не едут, занятся не чем, хоть тут насрать хочешь от злости? ))))
че там у хохлов?))))))))
Відповісти
У нас всё спокойно. Армия защищает от бандерлогов, которые только трыньдят. Где ваш парад победы в Севастополе? Обещали, грозились. Болтуны.
Відповісти
Ми ще парад в Москві проведемо!
Он патріот Петро Шуклiнов сказав якщо буде наказ нашим десантникам з Житомира, то вони через день будуть пити пиво в Ростові, а через тиждень розфарбують стіни Кремля в жовто-блакитний колір. А Петро ситуацію у військах добре знає.
Так що чекай кацап парад в Москві!
Відповісти
Опять "бла-бла-бла". Ничего другого не умеете."... якщо буде наказ..." Где-то я это уже слышал. А, вспомнил, год назад, когда доблестные укрвояки с Крыма драпали. Было такое, было. А ведь ничего большего, чем сказать "якщо...", "мы зробымо" укропцы не могут. ЧТО СДЕЛАНО? На этот вопрос ни один свидомит ничего ответить не может.
Відповісти
З Кримом - це зрада була. Влада зрадила. Якби був наказ, то не пустили б москалів в Крим.
Зараз така ж зрада - Мінські угоди. Нічого, ми ще закінчимо Національну Революцію - тоді кацапам вже нічого не допоможе.
Відповісти
погоджуюсь про зраду.
якби почали там зразу валити ту "зелень" - ситуація розгорнулась би зовсім по іншому.
Відповісти
Опять "бла-бла-бла".
Відповісти
ватний мозок вичавив із себе залишки сірої речовини)))
Відповісти
Блаблаблоиды. Ничего сказать не могут. Только газетные лозунги.
Відповісти
иди мальчик, не мешай.
Відповісти