Півтонни м'яса для ворога

Півтонни м'яса для ворога
На кордоні із Росією затримали громадянина України, який на гужовій підводі перевозив 500 кг свіжого м'яса до Російської Федерації. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Згідно із повідомленням, неподалік кордону на напрямку між українським населеним пунктом Марчихина Буда та російським Хінель військові відділу "Свеса" Сумського загону зупинили гужову підводу під керуванням громадянина України.

Затриманий 47-річний українець сам зізнався, що намагався перезти 8 мішків м'яса до Росії, за що тепер постане перед судом.

У ДПСУ додали, що м'ясну продукцію буде передано до Сумської митниці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: м'ясо, Росія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
розстріляти зрадника, за те що годує окупантів
Відповісти
Дядько хотів просто по дорожче здати
Відповісти
Коли в країні йде війна і бійцям не вистачає м'яса - продавати його ворогам - це зрада!
Відповісти
шо ти мелеш
Відповісти
Блін, а може то партизани везли ворогу заражене м"ясо?
Може там сибірська язва?
Можливо їх нагородити треба?
Відповісти
Якби було так - то добре. Кацапів труїти - це добре
Відповісти
В августе 2014 года закрылся(временно?) Херсонский молочный завод. В сентябре-ноябре сельские жители этой области(возможно и соседних) перегнали в Крым более 800 голов дойных коров.В районе Армянска (Перекоп-Турецкий вал), на тот момент, существовал со стороны Украины только пункт пропуска на а.м. Степью пройти элементарно. В Крыму всё поголовье скупила агрофирма "Дружба народов". В прошлом году в Крыму существовал дефицит молочной продукции. В этом году Джанкойский молокозавод работает в две смены. Начали работать заводы (ранее простаивали) заводы в Севастополе и Феодосии. Сейчас молокопродукты уже дешевле чем на Украине. Продукцию начали поставлять в Краснодарский край.
Відповісти
Казки тут пишеш. У вас там продуктів немає, в магазинах полиці порожні. Грошей теж немає, зате ходите і кричите "Слава Путіну!"

Дивись, назад в Україну будете просіться- можемо і не взяти
Відповісти
Дурачок.
Відповісти
Це в тебе мозок не працює. Тебе постійно російське ТБ опромінює психотронної зброєю. Якби захищався від цього, то може бути що-небудь розумів.
Відповісти
Да ти шо? То-то крисяни пруть з Херсонської і Миколаївської областей лантухи з продуктами.
Відповісти
А что такое "крысяны"? Крысы, что ли? Так они всё прут.
Відповісти
Люди мусять виживати хто як може.Є такі патріоти які на заробітки в Росію їздять, і що?А в когось і великий бізнес там і що? Кругом люди живуть.Війну придумали політики, а простий люд страждає.

Відповісти
Це ганьба і зрада! Не може справжній патріот України працювати на москалів-окупантів. Справжній патріот повинен захищати Батьківщину зі зброєю в руках!

Слава Україні! Героям слава!
Відповісти
Не перевелись адийоты на Святой Волыни. Не всех дурных война побила.
Відповісти
На Волині багато справжніх патріотів, готових зустріти ворога зі зброєю в руках і віддати життя за Україну!

Слава патріотам Волині! Героям слава!
Відповісти
Наверно поэтому в военкомат ни одного добровольца не пришло. И задачу по мобилизации выполнили менее чем наполовину.
Відповісти