«Волинь» розгромила словенців

Контрольний матч луцької «Волині» зі словенським «Алюмінієм» закінчився рахунком 5:0.

Про це повідомляє прес-служба клубу.

Поєдинок проходив у Словенії 21 червня.

Гра розпочалася з натиску лучан. Після удару головою по порожніх воротах центрального захисника «Волині» Ванче Шикова м'яч пройшов повз рамку. Форвард лучан Майєр Сантос Тяго Шумахер на 18-й хвилині влучно замкнув простріл Сергія Сімініна з правого рангу, змінивши рахунок на 1:0.

На 40-й хвилині тайму той же Шумахер забив другий гол, обігравши захисника і вийшовши з голкіпером віч-на-віч.

Господарі поля мали шанс зрівняти рахунок, але після помилки Олега Герасимюка гравець «Алюмінію» програв своє єдиноборство з Денисом Шеліховим.

На початку другого тайму волинянам вдалося забити ще два голи у ворота словенців. На 50-й хвилині матчу Євген Павлов після пасу Олександра Насонова ударом у дев’ятку зробив рахунок 3:0, а через п’ять хвилин швейцарець Суботіч, котрий знаходиться на перегляді, використав вихід сам на сам з голкіпером.

Ще одну свою дуель з воротарем суперника Суботіч виграв на 85-й хвилині, встановивши таким чином кінцевий результат матчу – 5:0.

Участь у грі взяв черговий новачок – центральний півзахисник з Аргентини – Ніколас Матіас. Натомість хорват Ведран Юговіч залишив тренувальний табір «Волині».

Наступний контрольний матч «Волинь» зіграє у суботу, 23 червня, проти російського «Краснодару».