Думка лучан про російський народ. ВІДЕО

Думка лучан про російський народ. ВІДЕО
В Мережі з'явилося відеоопитування, в якому росіян запитали, що вони думають про українців.

Більшість опитуваних виразили позитивне ставлення до українського народу. Також росіяни вважають, що обидві країни тісно пов'язані історично, тому називають українців братнім народом.

Журналісти ВолиньPost вирішили також провести подібний експеримент та запитати у перехожих на вулицях Луцька, як вони ставляться до росіян.

Чим подобаються росіяни жителям Луцька, а чим ні - дивіться у відеосюжеті.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Думка росіян про українців. ВІДЕО

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дякую тобі, Боже, що я не москаль
Відповісти
радуйся ти бендеровець
Відповісти
86% кацапського "народу" підтримує політику свого путлера,70%-війну в Україні.Як можна ставитись з повагою до кацапів(тюрк.-живодерів)?
Відповісти
Вимкни телевiзор, згадай, разом з ким ми всi разом перемогли нiмцiв, хто викупив iз крiпацтва Тараса Шевченка, пicля цього ще раз вимкни телевiзор i хоча б декiлька днiв не слухай тi iнформацiйнi помиi, що на нас виливае зомбоящик, i тодi в головi може щось проясниться. Хоча це важко, адже нашi свiдомi покидьки дуже стараються навязати нам ворога, що б пiд галас цiэi братовбивчоi вiйни iм було легше красти.
Відповісти
Всі чомусь, раптово вирішили, що їх телевізор найправильніший.
Якщо більшість опитаних перемістити і посадити перед іншим телевізором, замість "Росія-агресор, забрала Крим, Путін -Ху * ло" через пару місяців ми почуємо "Київська хунта, фашисти вбивають жителів Донбасу".
І при цьому всі дивуються що не розуміють своїх російських родичів ...

Однак є одне питання. Якщо українське ТБ таке правдиве, то чому українська влада так боїться і забороняє російські канали. Дійшли до того що навіть російські серіали забороняють. Українське ТБ говорить правду, Російське ТБ бреше. Українці ж таки не дебіли і зможуть відрізнити правду від брехні. Але влада чомусь все одно забороняє російські канали. Або влада вважає українців за дебілів, або боїться чогось іншого ... Щось тут не так ....
Відповісти
Відомо, що 30 % відсотків росіян мають якісь корені в Україні, Путін розгорнув щось на зразок геббельсівської пропаганди, наші ж збіднілі ЗМІ не можуть цьому щось протиставити. А на рахунок дибільних окупантських серіалів - це потуга показати щось, що вони можуть тягатись з західним світом. Ми ж знаємо, яке життя у пересічного росіянина...
Відповісти
Який Путін підступний - своєю пропагандою запросто перемагає українські ЗМІ. Тобто ти визнаєш що українці дебіли і не зможуть відрізнити правду від брехні?

А якщо вони дебіли на твою думку, то будь-які ЗМІ можуть їм нести всяку маячню. І вони будуть в усі вірити. Але українські ЗМІ звичайно не такі, вони показують тільки правду, ніякої пропаганди. Не знаю, але мені здається що щось тут не так..

Про життя звичайного росіянина. Вікіпедія (англійська) пише що за даними МВФ при Ху*ле-Путлере у звичайного росіянина дохід в 4 рази більше ніж у звичайного українця.

Я так думаю що Путлер англійську Вікіпедію підкупив. Путін він такий - він може все що завгодно ...
Відповісти
Скоро придем к вам мозги вставлять на место! А то при скачках растрясли.
Відповісти
спочатку з своїми наведіть лад. зі своїм уставом в чужий монастир не лізуть
Відповісти
Скоро в Путіна (за давністю перебування при владі) виростуть брови а ля в покійного дорогого Леоніда Ілліча...
Відповісти
Росіяни це взагалі не народ а колоніальне населення бувшої території царської Росії
Відповісти
А ось це вірно. Вони не слов'яни, а фінно-угри або монголокацапі. І взагалі вони не росіяни, а росіяни це ми. Русь, Росія - це Україна. Кацапи нахабно вкрали у нас назву. Так що тепер ми вже не українці а росіяни.

Слава Росії! Героям слава! Росія понад усе!
Відповісти
росіяни це хто?
Відповісти
росіяни-це татаро-монголи,які спарувалмся з жінками угро-фінських мисливців в мокші
Відповісти
Усiх трэба лiкувати. Негайно! Хто не зрозумiв- будь ласка до ДНР. Втолкуем уродам! Вы страна ляшков и портниковых! Продолжайте!))
Відповісти
в Україні, крім бендерів, є ще й українці...
Відповісти
Кацап ,він всюди кацап,Ніколи він УКРАЇНЦЮ не був братом,На річці Моква жило дике племя ,кривичів, Татари коли бігали в Україну -Русь пограбувати ,тра,,,х,,ли тих пяних баб .В результаті вийшло оце нахобне і завжди пяне ,,БИДЛО,,
Відповісти
"А як Ви ставитесь до росiйського народу, як завжди можете написати у коментарях"))) "c-e-n-z-u-r-a"
Відповісти
Ти думаєш що у бандерівців від гей-шлюбів дітей не буде?
Відповісти