Заступник голови Волинської ОДА подав у відставку

Заступник голови Волинської ОДА подав у відставку
Перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев і начальник управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Олександр Самосик – подали заяви про відставку.

Це сталося 7 липня, – пише «Вголос».

Нагадаємо, свободівець Сергій Кудрявцев пройшов громадські слухання та затвердження на посаду першого заступника голови Волинської ОДА під час віча в Луцьку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: відставка
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І правильно зробив. За подвиги Гунчика рано чи пізно доведеться комусь відповідати
Відповісти
популістам завжди перед виборами потрібно бути в опозиції і кричати що влада все робить не так. Потрібно і їм відповісти, що вони зробили за свою каденцію.
Відповісти
Це Кудрявцев популіст? Це йому відповідати? Один з небагатьох хто там працював і не ліз на трибуни чи екрани задля піару. Думай що пишеш! Всі грішні, але не "тягни за вуха"...
Відповісти
а на велосипеді він вже не їздить?
Відповісти
Але волинська Свобода загальмована! Вся Свобода ще рік тому пішла із влади, а нашим свободівцям лише зараз дойшло. Видно особисто Тягнибок втрутився аби відірвати від корита.
Відповісти
А ви не пробували ознайомитись із суттю рішення річної давнини? Кажуть якщо прочитати, то помагає!
Відповісти
ВО Свобода деградує і волинський осередок яскравий приклад. Нічого нового втілити у життя вони не зможуть, навіть якщо вся влада буде в їхніх руках. Там люди зі старим типом мислення!!
Відповісти
несвічі (рибгосп) - розвалив,
управління (екології) - майже розвалив...
керовнік
п.с. вищезазначене стосується п. Самосика.
Відповісти
а бензин самосику ще не сниться? вирішення любого питання - плати або чекай місяц... хапуга!
Відповісти
бачила сьогодні Кудрявцева на велосипеді, їздить!
Відповісти
То й добре, що подав.
Відповісти
Один з найадекватніших і професійних службовців в ОДА.
Відповісти
Сергій Кудрявцев - порядна людина і кваліфікований фахівець. Якщо подав у відставку - значить допекли!
Відповісти
Кудрявцев - взагалі як "луч света в темном царстве" що в Свободі, що в ОДА.
Відповісти
найбільш кассове місце у лісовій галузі.мазурик 3 рази обіцяв що слідом за однопартійцями йде з виконавчоі влади.партійну дисципліну перомогла жадність...
Відповісти
Якщо я не помиляюся,то Кудрявцев контролював будівництво фортифікаційних споруд на території бойових дій.Тобто.де Чорнуха і СтефАнович освоюють бюджетні кошти на будівництво стіни.І якщо він адекватний чоловік,і правильно зреагував на все,що там побачив,війну в тому числі-то ЧЕСТЬ йому і ХВАЛА!!!!!!!!!!! Ще є на Волині СПРАВЖНІ ЛЮДИ!!!!!!!
Відповісти