Фотовиставка Лідії Кожевнікової

Фотовиставка Лідії Кожевнікової
Фотографія - це не просто красива картинка, а спілкування фотографа зі світом. Інколи простіше «розмовляти» образами…

Я думала, які роботи представити і звернула увагу на те, що мені дійсно важливо – ті прості речі, які трапляються зі мною щодня; те, що я хочу запам'ятати. Це моя рефлексія на події навколо, які не завжди вдається зняти на камеру…

Ці фото зняті на телефон, але вони усі разом складають яскравий пазл моїх спогадів.

Просто хочеться сказати, що в айфоні не лише камера для селфі, а й для того, що б закарбовувати маленькі щоденні відкриття!

Також запрошую на свою персональну фотовиставку, зняту на плівку «Банановий Дим», що проходить у нижньому залі у Галереї Мистецтв, на вул. Л. Українки, 24. Виставка присвячена такій проблемі, як нехтування їжею.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Таку фотосесію моя донька робить в 10 років!!!!!!!!!! Що показуєте?
Відповісти
не впячатлило!!!!!
Відповісти
Шо нібудь
Відповісти
Слабенько, але є свій погляд на світ. Дерзайте)))
Відповісти
Фото дитячі, але й автор ще дитина. Ось таке в неї бачення творчості,ось такі ракурси, ось такі постановки, ось такі фото...але..в неї ще все попереду, навчитись "як треба", а поки це її фантазії, її бачення, її творчість!
Відповісти
Дякую за побажання навчитись "як треба" - нам усім цього варто вчитись=) Проте "дитячий погляд" - це вміння побачити особливість у звичайному, і заради того, що б відновити своє вміння дивитись на світ як дитина, люди багато варті заплатити=)
Відповісти
Юля на гпз їде)) клас)
Відповісти
всю фотовиставку зіпсували фото з типу "селфі". тут тобі їх, вибач, лайкати ніхто не збирається. остальні фото в принципі можуть бути, коли б ти була єдиною на землі з фотіком .
Відповісти
КАКТО НЕ ОЧЕНЬ ,шо небудь,шо попало
Відповісти
Як на мене, чудові фото.
Авторка відразу написала про щоденні відкриття, про фото "з айфону". Краса не тільки у відфотошоплених високоякісних фото, але і у щоденних закарбованих миттєвостях.
Відповісти
повністю згоден. для хороших фото не потрібено скрізь з собою таскати фотосумку. мить безцінна сама по собі.
Відповісти
Мабуть автор хоче бути фотографом, бо має змогу купити хороший телефон та фотоапарат, але ну таке вже шо небудь. Не хочеться щоб низькопробне публікувалось на волиньпості..
Відповісти
Як я розумію, коли під рукою є тільки смартфон і хочеться не пропустити момент. Або ж коли під час поїздки за кордон, нема можливості швидко дістати дзеркалку з рюкзака, тоді дістаєш телефон і бігом клацаєш.
Фото з телефонів звичайно не можуть рівнятись із якісними цифровиками, але в них є свій шарм і багато цікавих моментів.
Відповісти
Волиньпост все більше і більше виставляє якусь фігню...
Відповісти
лідія, досить неординарні і цікаві фото!
кожна має свою завершену ідею, художність і зміст. Я б не назвав це звичайною фотовиставкою, це скоріше "альтернативний погляд" - бачити щось нове в повсякденному.
відразу видно що людина любить і розуміється в тому, чим займається.
якщо хтось не вміє сприймати альтернативну точку зору, то це їхні проблеми.
Відповісти
Мені фото дуже подобаються!!!
Відповісти
Яка фотовистовка?! Маршрутка № 10?))))
Шлак...Раджу записатись в якусь фотошколу і хочаб азів навчитись!В мене у дружини є айфон,треба сказати щоб теж фотовиставку зробила!Гадаю в неї гарніші кадри є.
А волиньпосту раджу якось фільтрувати шлак від достійних робіт
Відповісти