Волинянка «сяде» за сепаратизм

Волинянка «сяде» за сепаратизм
Прокуратурою Волинської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо волинянки, яка через мережу Інтернет закликала до насильницького повалення конституційного ладу в Україні.

Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, Державної митної служби та Державної прикордонної служби прокуратури Волинської області Юрій Новосад, ця жінка, зареєструвавши у 2014 році сторінку у соціальній мережі «Вконтакте», здійснювала розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також закликала до насильницької зміни і повалення в Україні конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Вироком Володимир-Волинського міського суду її визнано винною й призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі зі встановленням дворічного іспитового строку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
імєна-фамілії, явки де?
Відповісти
з іспитовим строком?
Відповісти
Нарештi, хоть одну курву посадят.
А провести по мiсту коридором ганьби?!
Відповісти
Та нікого там не садять,умовний строк
Відповісти
Ошибаешся,читай внимательно.Это реальныйсрок.
"Охота на ведьм". Всегда это сигнал-начало конца.
Відповісти
В Україні 1937 роком смердить..але в чому свобода слова та євромайданодемократія?? За те що в інших людей, інша думка, то за це на 4 роки садити?? Якщо так, то це диктатура придурків.
Відповісти
І звідки ви такі кацапєздольські танкісти лізете? Є закон, його порушення - відповідай.
Відповісти
37-м, кажеш, смердить?
а чим смердить стаття "Державна зрада i заклики до повалення державного устрою"?
Відповісти
Відповідаю. Смердить майданом та тими покидьками, які на ньому скакали і довели мирну країни до війни
Відповісти
Доберуться до тебе, наволоч, украiнськi спецслужби.
Відповісти
ФСБ до них швидше добереться
Відповісти
Вас, покидькiв i зрадникiв Украiни, треба камiнням закидувати як в IГIЛ.
Відповісти
Ви, шановний, визначтесь! Ви де мрієте жити:у Європі чи в ІГІЛ?
Відповісти
Якщо тобі зрадить дружина, то це чим смердить? І буде робити це у тебе вдома на вашому ліжку.Разом з коханцем вона буде закликати до повалення твоєї влади в домі, погрожуючи віддтяпати кілька кімнат а то і цілий дім!... А зраджуючи тобі, про усе це ще й буде розповідати друзям та закликати їх насміхатися над тобою. То що розлучатися з нею будеш чи морду їй бити - може у неї інша думка щодо зради? Якщо так, то це диктатура придурка!!!
Відповісти
Який ти лучанин? Тобі давно в Тамбов пора переселятись! Бо в Луцьку тобі разом з твоїм фсб яйця будуть різати.
Відповісти
Це так по-європейські...а потім вуха прикрашати будете?
Відповісти
Да народ..глупцы вы украинцы.вас можно сейчас понять конечно путя и все такое,но что вам не хватало до этого??,на детей пособие платили больше чем в РФ,бульбаши и руцкие ехали к вам скупатся,цены были дешевли,главное мир был,мужики не гибли!вы понимаете это?
Что можит быть дороже жизни человека вот эта псевдосвобода?людей задавили,курс взлетел,цены сказочные,как жить дальше?пришли ещё хуже к власти.пре Януковиче такого не было.главное мир был,дешевле было все в первую очередь топливо,а это и посивные и перевозки и много чего.Яценюк полез в карман к народу а не к олегархам,деньги розваровуют,кредиты не успевают доходить до страны а их уже нет,зачем это все было нужно??миллионы мужиков ездили в Москву на роботу,прекупили машины,кто строился,кто что,но заметно было со стороны люди стали лучше жить,а что сейчас??пока те жизни кладут эта спокойная порошенка деньги кредитные розтаскивает ...вот и весь сказ.белорусы живут
С Рф и нечего ездят туда на роботу заробатывают деньги,и у них мир..
Відповісти
Европе не нужны и это факт,сами это видете где помощь???оружием техникой?да только кредит с процентами и не больше и ещё типа кто то обеспокоенный,а что народу до этого?он жить хочет,есть хочет,кто хочет лечь в землю сырую?не надо был майдан..а эти гомики лезут к власти!
Відповісти
А мозг то правду говорит...
Відповісти
То, что пишут СМИ-иногда интересно. Но... уже где-то полгода НЕ пишут про обращение Украины в международные суды по поводу так называемой "агрессии России". Почему? Такая "перспективная" тема.
Відповісти
а чому патріоти не в АТО, а я забув- там ж стріляють)))
Відповісти