Фестивалі під час війни: думка лучан. ВІДЕО

Фестивалі під час війни: думка лучан. ВІДЕО
У Луцьку з 31 липня по 2 серпня відбуватиметься фестиваль національного опору Бандерштат.

А що думають лучани про фестивалі під час війни, ми дізналися на вулицях нашого міста.

З якою метою у місті проводять фестивалі та чи є з них користь, дивіться на відео.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А нехай проведуть будь-який благодійний фестиваль для багатих людей в закритому режимі.
Хоч у замку.
А потім оголосять про суму пожертв для армії.
То може буде варто такі фестивалі проводити щотижня?
Відповісти
Думаю, якби проводилось більше таких фестивалів війна взагалі б не почалась.
Відповісти
ми не знаємо жадности наших злодійокуватих керманичів...
Відповісти
А шо може провести,син,бувшого комуняки,тато констабори та голод,синуля попойку та лякати медведмв в зоокутку,дегенерат тай годи,быдлу нет разнмцы,когда на убой.
Відповісти
круто спрацював) правда) і не йди вчитися на журналіста, чувак!
Відповісти
Спасибі :)
Відповісти
А де коментарій воєнкому? Волиньпост не перетворюйтесь в "новини параші". Я так само підтримую думку, що на фестивалях дуже добре роздавати повістки. А то йдеш по Луцьку і повно чоловіків призовного віку, а воюють чомусь одиниці. Якщо українці не хочуть війни, то чого тривають бойові дії на сході України? Чого гинуть партріоти України? Задовбало це все...
Відповісти
Ти поц. Держава не може утримувати навіть ті "одиниці", яких призвала. Та й тим воювати не дає.
Сам-то ти чому "йдеш по Луцьку" , а не шанці під Маріуполем риєш? Знайомий воєнком, енурез чи жовта картка?
Відповісти
Тоді навіщо хвилі мобілізації??? Навіщо гинуть люди??? Здалися б параші і все. Щоб змінилось???? При владі були б тіж самі, що і зараз. Ти навіть не хочеш подумати про те, шо цю систему не змінити і не зруйнувати. ЇЇ тільки можна ОЧОЛИТИ. Щоб зрйнувати все і почати нове будівництво держави потрібно щоб був не Майдан, а 1917 рік.
Відповісти
Шо значить "поц"?Оце "по-европейськи")))
Такі, як ти, ті-па, стали дуже "европейськими",особливо, за рахунок чужих покалічених тіл та доль,які є справжніми "патріотаи" (навідміну від 3,14здоболів),і вони це доводять щодня на фронті...
Коли під твою хату приповзе рашистська наволоч, тоді таким, як ти, вибору не залишиться..
Класно спочатку затіювати майдани, закликати туди всіх, а коли ворог - на порозі - в кущі...)Довідки, срочна "робота в Польщі", фестивалі..))А чо ви стояли на Майдані?Шоб інші за ваші ідеї дупи свої підставляли?І чи не задумувались такі,як ти, хоча би раз, ЯК ЦЕ ТАК, шо САМЕ НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ (ТАКІЙ СУПЕР ПАТРІОТИЧНІЙ) "фестивалять" наповну???(в той час,як на іншій території (особливо, - близькій до "зони АТО") чомусь(?) повідміняли все?)Наприклад такі фести, як TheBestCityUA?
В тому році під "дні жалоби" у львівській обл. і привезені труни зі сходу непогано "фестивалив" "захід"...Круто!Молодці хлопці,"патріоти" наші!
З такими патріотами ніякої каші не звариш...Не те, що країну будувати..
А тій тьоті, що сказала "шо мають бути люди, які повинні воювати", в мене питання: а хто "повинен воювати" (окрім професійних військових)?Хотіли революції (а з рашкою прорахувалися)?Зассали?І знову - взятки, довідки, линька на Захід.Ну-ну, "патріоти"...
Відповісти