«Шахтар» продовжує боротьбу у Лізі чемпіонів, розгромивши «Фенербахче»

Команда Мірчі Луческу обіграла турецький "Фенербахче" у матчі-відповіді 3-го кваліфай-раунду Ліги чемпіонів.

Перший матч у Стамбулі завершився з рахунком 0:0, а у Львові 5 серпня "гірники" порадували вболівальників, розгромивши суперника - 3:0, інформує ТСН. Проспорт.

Гладкий "підірвав" львівську арену на 25-й хвилин, коли вискочив на простріл низом Срни. Демірель капітулював.

У другому таймі "гірники" віддали ініціативу супернику, і полоскотали нерви вболівальникам. Розумниця П'ятов, який був на висоті, майстерно парирував удар Соу головою. На 61-й хвилині керманича турецького клубу Вітора Перейру вигнали на трибуни після інциденту із скандальним Фредом, який вийшов зі старту. Бразилець у боротьбі за м'яч завалився за кромку поля. А Перейра потягнув його за руку, щоб той вставав. Німецький арбітр Фелікс Цваєр втамував нерви португальця.

А кілька хвилин потому Марлос втік від захисту, і лише Демірель зупинив бразильця, кинувшись йому в ноги. Цваєр без вагань вказав на "точку". 11-метовий впевнено реалізував Срна. Розгромним рахунок зробив Тейшейра. Тайсон передачею "запустив" швидкісного Алекса, який засмутив Демікеля.

Віце-чемпіон України виходить у раунд плей-офф, в якому побореться за груповий етап найпрестижнішого єврокубка.

Свого суперника "Шахтар" дізнається 7 серпня під час жеребкування. Початок - о 13:00.

У четвер свої єврокубкові матчі проведуть ще два українські клуби. "Ворскла" у Полтаві зіграє із "Жиліною", а "Зоря" у Києві - із "Шарлеруа".