Квартира на Дубнівській, в якій ховалися підозрювані у вбивстві. ВІДЕО

Квартира на Дубнівській, в якій  ховалися підозрювані у вбивстві. ВІДЕО
Сусідка Андрія Яворського Наталія, в своїй квартирі зробила притон для алкоголіків.

Саме в цій квартирі, 31 липня переховувалися четверо чоловіків, одразу після того як побили Андрія Яворського.

За словами сусідів, шостого серпня Наталія ще ночувала в своїй оселі. Проте, сьогодні жінка, яка привела шістьох чоловіків на розбірки з батьком шестирічного Максимка, не з'являлась дома.

Квартира відкрита навстіж, в оселі жінка "розвела" справжній притон - бруд і пусті пляшки з-під горілки.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
браві праві сектанти?
Відповісти
потерпілий був мабуть зовсім пацифіст. в мене контингент що відвідує такі місця розбігається, гублячи по дорозі кал, щойно я виходжу в двір. а тут - побили до смерті. хєрої блджад, шкода що їм по 10 максимум ломиться.
Відповісти
Участкового за жабри тре брати.
Відповісти
повністю згідна з Вами!!!
Відповісти
За шо участкового
Відповісти
Така "маліна" в кожному дворі.
Відповісти
І що мав робити з тими пияками участковий? Може до себе додому забрати. Ви ж зрозумійте, що демократія довела все до ручки. Ви б у батька Лукашенка подібним зайнялися(пияцтвом) то він би показав кузькіну мать. А за Українським законодавством з таких щей пиль здувати треба.
Відповісти
Вилучити квартиру.І у спадок дитині загиблого батька.
Відповісти
Дійшло до того, що алкоголіки вже вбивають нормальних людей... Роками ці трутні псують повітря і мішають жити іншим людям, тероризують свої сім'ї, заважають сусідям і т.д. Може смерть того чоловіка все-таки підніме цю проблему на поверхню. Бо таке враження, що алкоголік у нас - священна тварина. Його не можуть ніяк наказати, ніде не мають ізолювати. Ще й часто-густо ці примітивні отримують якісь соціальні виплати від держави.
Відповісти
а скільки таких виродків сучих роками мучать, своїх дружин і дітей, яким просто нікуди піти, і ,мать вашу що це за держава, коли уроди в буквальному сенсі катують нормальних людей, навіть неповнолітніх дітей і ніхто не захистить. І демократія тут ні до чого, за кордоном теж демократія, а від насилля, тим більше домашнього, люди захищені ого як.
Відповісти