Ігор Єремеєв помер у закордонній клініці

Ігор Єремеєв помер у закордонній клініці
Народний депутат, керівник депутатської групи "Воля народа" Ігор Єремеєв, який раніше отримав черепно-мозкову травму, помер у закордонній лікарні.

Про це повідомляють джерела Української правди.

Згідно з інформацією, депутат перебував у комі протягом 3 тижнів.

Як відомо, Єремеєв отримав травму під час їзди верхи.

Вдень 26 липня він перебував у реанімаційному відділені Луцької міської клінічної лікарні, потім його планували перевезти до Києва.

28 липня політика доставили на лікування за кордон, в одну з європейських клінік.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шкода людини хороший був чоловік
Відповісти
Хороша була людина
Відповісти
Земля пухом...
Відповісти
Вічна пам'ять
Людина з великої літери, яку любили друзі і поважали вороги

Відповісти
Вічна пам'ять...Дуже шкода...
Відповісти
Людина з великої лiтери,так само як i Борис Петрович.
Відповісти
Земля пухом Великій Людині!Співчуття родині!!!
Відповісти
Вічна пам*ять
Відповісти
Вічна пам'ять...Дуже шкода...
Відповісти
Вічна пам'ять! нехай земля буде пухом! Співчуття рідним!
Відповісти
Царство Небесне, та вічний спокій.
Відповісти
Вічна память!Співчуття родині.
Відповісти
Вічга пам'ять
Відповісти
Блін... шкода...дуже шкода...(((
Відповісти
Не можу повірити... Ніби все йшло на покращення... Вічна пам'ять гарній людині, земля пухом.
Щирі співчуття родині.
Відповісти
Дуже шкода! Горе для близьких. Вична пам"ять йому...
Відповісти
Людина, яка стільки людей підняла. Хоча не всі це цінять... Сподіваюсь Континіум не розтягнуть по шматочках...
Відповісти
Співчуття рідним. Дуже шкода.
Відповісти
Вічна пам'ять.
Відповісти
Смерть - це завжди боляче, чи то депутат, чи боєць АТО.
Вдома лишиться пустий стілець, чашка, зубна щітка.
Шкода.
Відповісти
шкода .співчуття рідним . близьким.вічна память.земля пухом.
Відповісти
Спочивай з миром, чоловіче... співчуття рідним та близьким...
Відповісти
Царсто небєсне
Відповісти
Дуже шкода...Вічна пам"ять
Відповісти
А чи не забагато молодих на сильних помирає в Україні за назрозумілих обставин останнім часом. Що скажете лучани?
Відповісти
Дуже шкода ... Вічна пам'ять.... Рідна Земля його незабуде .....
Відповісти
Не можу повірити......дуже шкода
Відповісти
Яка хороша людина була!Дуже шкода!Вічна пам'ять...
Відповісти
не віриться що так можливо..він мав ще так багато зробити .він жив у праці
Відповісти
Дуже багато робив для нашого краю. Ми висвітлювали його діяльність - адже наш депутат. Та ще більше він робив не для галасу, а для людей, для бійців на Сході, задля збереження миру... Царство Небесне Вам, Ігорю Мироновичу! Співчуття родині, колегам.
Відповісти
Як ми жити будемо без нього?
Відповісти