У Луцьку УКРОП представив своїх кандидатів на місцеві вибори. ФОТО

У Луцьку УКРОП представив своїх кандидатів на місцеві вибори. ФОТО
У стінах Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка урочисто представили кандидатів до місцевих рад від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

Від політсили на вибори йде 106 кандидатів. З них 64 – до обласної ради. До Луцької міської ради подають кандидатуру 42 осіб. На посаду мера балотується голова правління фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк.

На початку заходу перед глядачами виступив член політради партії «УКРОП» Ігор Палиця.

«23 роки ми існували в розслабленому стані в нашій країні, на 24-ий прийшла війна. Ми йдемо в політику, бо з часу інавгурації теперішнього Президента не відбулось жодних реформ. Я відчуваю, що в нас все вийде і ми переможемо», - наголосив він.

Після виступу, громаді представили кандидатів, які йдуть на вибори, а гості дійства змогли поставити питання будь-кому з членів партії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це все ті самі люди - під тим самим протекторатом
Відповісти
а ще влаштували перед драмтеатром мегафеєричну акцію на яку як завжди потрачено дуже багато грошей, а збоку люди виставили свої старі книги і речі на ярмарку, щоб зібрати грошей для військових. Цим вони і показують що вони собі пірують в час війни, а та нещасня ярмарка десь осторонь того всього дійства, як хата з краю!
Відповісти
пафосна клоунада!
Відповісти
такі коментарі, як Ваш, справляють враження, ніби ви хочете розпалити суперечку і таким чином підняти відвідування сайту.
Відповісти
Кожний день піар Палиці,заходи і шум ...Новий Луцьк...і все це до виборів , а потім затихнуть на довго...
Відповісти
фонд працює вже не один рік. І навіть після поразки Костанкевич на виборах, не припиняв своєї роботи. А де ваші справи?
Відповісти
я проста людина і я не грабував Одещину,тому не маю грошей шоб балатуватися в мери...
Фонд то працює..але чомусь саме перед виборами про кожний пук Товстенюка чи Палиці пишуть скрізь....пацани намутили багато раз стільки в рекламу бахають...
Відповісти
Де наші справи побачите, коли отримаєте ще одну поразку. Ось там наші справи.
Відповісти
Хто ці люди?
Відповісти
А в очах доляри світять))
Відповісти
Найкращий шум від Палиці та його фонду, це сміх дітей на спортивних та дитячих майданчиках міста Луцька. Хто може щось більше, продемонструйте.
Відповісти
А Курилюка на балконі сховали, щоб не дратував патріотів, або перевдягнули?Може там і Башкаленко схований?
Відповісти
Курилюка не сховали, він стоїть на 130му фото. На гандона багаторазового користування схожий. Башкалєнко покаявся, як обпісявся на сцені, а цей не покаявся - знову в лайно вліз.
Відповісти
Тринадцятому фото
Відповісти
Курилюк регіонал стоїть біля Рубльова
Відповісти
Да партія коломойського і ригів!
Відповісти
Дійсно Курилюк всю малину портить.Він так р'яно був за Яника.Ігор підкоректуйте ряди.Завідомо компроментуючі вас кандидати.
Відповісти
Так размышляют только диванные приданы и упыри
Відповісти
Товстенюк заберите стоянку такси на тротуаре на остановке р-на ,,Украина" Год назад зацепили внука.Ходили к Романюку.Ноль эмоций.
Відповісти
здєлам. єслі шо
Відповісти
ждьом-с дальнєйших указаній
Відповісти
Яке щастя!!!!
Ще нам браття - українці усміхнеться доля?!
Відповісти
KOL'AKAVOT Коломойському за Курилюка! I ще, пiдказує моя п'ята точка, хто пiде шпаклювати потолок, який впав на дiтей в Рожищенськiй школi... щастя в путi "МАРУСЕ" )))))))))))))))))))))
Відповісти
а на манеже - одни и те же...
выборы станут честными тогда, когда не будут зависеть от материального состояния кандидата. (с)
Відповісти
Звідки гроші на все це, чи не з нашої з вами кишені? Сьогодні ставлять дешеву лавку під під їздом, а завтра продають вас з вашими нащадками з потрохами. Де інвестиції, де робочі місця, де почасова оплата праці, знову хочуть осідлати дурнів і поїхати за кордон.
Відповісти
Ого скільки в Луцьку вихідців з Сіону!
Відповісти
женщіни якісь страшні(
Відповісти
Ну не Укроп, а просто тобі гетто перебіжчиків із БЮТу: Рубльов, Сохацький, Карпук, Ляцевич,Смокович, Антипенков, Князь, Федорчук, Савчук, Радчук, Недбайло, Майко, Корнієвський, Борисюк та інші. Одним словом нові обличчя в політиці.
Відповісти
Шото ля не поянев:-)это праздник в вальцмана на днюху замутили.думал что луцкий мойша повезет у Швицерляндиюну на края в сауну в Брыще,Мойша шота Каббалу не прочитал.на красную луну зеленый УкроПп сеять на по теме.вырастет бурьян.да и мочей сложно бензин разбавлять на Мавексе.нефть пабает и Гои умнеют.скоро будут бить за такую тему.не верьте обрезаным,,,
Відповісти
То вони погані , чи хороші? Екси вони різні бувають. А може їх Юлька заслала, розвалити той шпіонскій сходняк.
Відповісти
Ну от вам Коломойский заблочив рахунки Луцька-ми без газу на гарячу воду, а теперь и в мери лізе, чи то змова якась, н ебуде мером не буде тепла чи як?
Відповісти