На Рівненщині масово закриваються школи – вчителі їдуть на Волинь добувати бурштин

На Рівненщині масово закриваються школи – вчителі їдуть на Волинь добувати бурштин
На Волині бажаючих видобувати сонячне каміння все більшає.

У понеділок на копанках у Маневицькому районі орудувало біля 2000 «гастролерів».

Про це під час прес-конференцї розповів начальник УМВС Волині Петро Шпига.

За його словами, в основному бурштинокопачі немісцеві, а заїжджі з Рівненської області – це працівники атомної станції та вчителі шкіл: «Масово – вчителі виходять на видобуток бурштину… Кількість людей досягла 2000 осіб», - зазначив він.

На місце події виїхало більш як 500 міліціонерів та 200 громадських активісті. Також, як стверджує головний міліціонер області, не всі активісти виявлять бажання допомогти міліції у бурштиновій війні.

Загалом було затримано близько 100 осіб, виявлено біля 4-х кілограм бурштину, 400 лопат, близько 5000 гривень, а також незрозумілі предмети. Правоохоронці зараз перевіряють чи це не вибухові пристрої. Окрім того, знайшли наркотичні засоби. Наразі проводяться допити: «Як мінімум 80-ти особам оголосять про підозру», - сказав голова УМВС Волині.

Також він переконує, що місцеве населення повністю на боці міліції: «Жінки виходили та перекривали трасу, щоб не пропустити сусідів на видобутку бурштину».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
відпусткники їдуть))))
Відповісти
При таких зарплатах і пенсіях скоро всі поїдемо бурштин копати. Доводять людей до злиднів
Відповісти
В нас що ,дикій захід ,в період золотоі лихоманки ,а ВР де ,де закони ,дочекаються ,що народ змете цю олігархічну владу ср..ною мітлою .
Відповісти
Скажіть де записатись ? Я тоже поїду. Порахувала скільки буду платити зимою за газ ( субсидія не виховдить). Виходить або платити за газ, грітися , але голодувати, або харчуватись . але мерзнути. І так добре і так добре. А як посадять . тобуду мати повний пансіон від держави ,,,,
Відповісти
Не бзди, вчителі нормально получають.
Відповісти
З вчителькою розмовляш! Вірно - "Не бздіть"
Відповісти
а ти був на місці вчителів? побудеш оттоді й буде видно як ти заспіваєш...
Відповісти
Потрібно працювати, а не плакати, що грошей нема. Нормальні вчителі до такого дикарства не опустяться.
Відповісти
У Вашому розумінні, нормальний вчитель- це той, що бере з батьків гроші за оцінки, чи за репетиторством світу білого не бачить? На ставку ні себе, ні сім'ю не прогодуєш...
Відповісти
У моєму розумінні вчитель - це зразок для учнів, який ні за що не буде порушувати закон. Повірте, вчителі це не найбідніші люди в нашій країні.
Відповісти
А хіба це дикарство? якщо можновладцям можна все, то чому пересічному вчитилю не заробити лишню копійку, при теперишніх цінах грошей лишніх не має.
Відповісти
То давай я до тебе прийду і заберу прикраси, гроші, а потім заб"ю. Гроші лиші мені не завадять. За твоєю логікою це буде цілком нормально.
Відповісти
Чим тепер ви кращі від дикарів з донбасу? Такі ж самі бандити. Полісся задрибане.
Відповісти
Нереши!місцеве населення непідтримує міліцію.
Відповісти
погоджують на всі 1000 відсотків
Відповісти
Зато вчителів не беруть в армію. Вони ,таке відчуття,за час свого навчання тільки плакати навчилися.
Відповісти
Судячи із зарплат українських вчителів, країною керують мстиві двієчники
Відповісти
нарешті можна працювати за гроші, які дадуть можливість забезепечити сім*ю, а не відчувати себе жебраком за всі 24 роки незалежності від розуму
Відповісти
якщо ви такі РОЗУМНІ, то чому за 24 роки..не знайшли собі більш оплачуваної роботи??? а скніли у школі на низьку зп??
Відповісти
Зарплати тра людям платити тоді не будуть по бурштин їздити...пипець...працівники атомної станції :)))
Відповісти