У Луцьку обирали найкращих бодібілдерів області. ФОТО

У Луцьку обирали найкращих бодібілдерів області. ФОТО
У Луцьку відбувся Відкритий чемпіонат Волинської області з бодібілдингу, бодіфітнесу, менс фізік, бікіні-фітнесу.

Дійство влаштували 4 жовтня, інформує Волинське агентство розслідувань.

Участь у ньому взяли до 20 спортсменів.

Змагання відбувалися за Міжнародними правилами бодібілдингу IFBB у таких категоріях:

бодібілдинг (чоловіки) – до 90, +90кг;

бікіні – до 165см, до 168см, +168см;

бодіфітнес (жінки) – абсолютна категорія;

менс фізік – до 178см, +178см.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці!Дуже гарно
Відповісти
А хто яке місце отримав?
Відповісти
Чому коли фігурантом новини є якийсь гавнополітик , його пірзвище вказують, жирним шрифтом до того ж, а імена переможців скромно замовчують?
Відповісти
Абсолютна чемпіонка серед відстою))))
Відповісти
Абсолютно з Вами згідний) а корчить з себе....
Відповісти
А як міг буди суддею тренер однієї з переможниць?
Відповісти
Уееееее... Карочі, навіть якби були батьки переможниці чи прості пересічні громадяни, серед суддей, чесно, нічого не змінилось би, всі інші учасниці просто сміття. Так, Романа не бох, є куди рости, до чого розвиватись. Удачі їй....а згадав, на арнольд класік в Іспанії, тиждень тому, 8 чи яке місце, маштабне ж дійство і от вам, не так погано.
Відповісти
Да...тьолрчки що тра)))супер просто супер коасотки....а вот пацани скоро зможуть спереді неприкривати бо нічого небуде.якшо тьолрчки качаються сіськи пропадають.меншими стають то і ві анаболіків скоро позбудутьчя хазяйства там і так по вото видно що природа обділили)))))
Відповісти
Кекс, ви деградант, тупа і убога людина. Довжина фалоса не змінюється, тупий ти кусок лайна, може зменшитись мошонка від довгого курсу, а так то збільшується розмір бедер і от виникає така диспропорція, гра мсштабів. Хімло це самі плюси, люди платять гроші за вазектомію аби бути позерами і жити чайлдфрі, а тут гарна форма і бонус: малорухливі сперматозоїди, ідеально. Соси кекс 8====3
Відповісти
Згідний на всі 100%
Відповісти
Халюкова нормальна дівчина, до чого таке писати? Старалась, тренувалась, молодець! І хлопець в неї є, і по клубам не совається.
Відповісти