«1000 гривень - не хабар», - очільник міліції Волині. ВІДЕО

«1000 гривень - не хабар», - очільник міліції Волині. ВІДЕО
Начальник волинської міліції Петро Шпига заявив, що серед його підлеглих теж є «нечисті на руку».

Про це він сказав у коментарі журналістам «5 каналу».

«Чим мені людей стримувати, вони ж отримують 2000 грн на руки. Ви проживете на 2000 зарплати? Всі ж живі люди. Якщо там десь кум-брат-сват чи ще якісь були нюанси. Але воно ж не доведено, його треба довести. Знайти факти, задокументувати», - зазначив Шпига.

«1000 грн взяла людина за деякі певні моменти. Ну це ж смішно. 1000 грн - це що хабар, що тут розбиратись».

На запитання журналістів, скільки ж має бути хабар, відповів: «Ви подивіться, що робиться в Києві? Ви що не знаєте, що таке хабар? Це 200 тисяч, 100 тисяч доларів».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: хабар, Шпига
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Звільнити Нічого собі він що кримінального кодексу не читав, що таке неправомірна вигода.... Хай прийде до мене то я поясню.
Відповісти
No comments
Відповісти
як ми можем позбавитись крупції"якщо той хто повинен боротись з цим злом каже що 1000 гр це не хабар.
Відповісти
А я з ним погоджуюся!
Відповісти
А ты хто ???
Відповісти
а хто їх тримає силою працювати за таку зарплату???? хочуть грошей нехай їдуть на зробітки !
Відповісти
Бурштиновий Порошенко це теж не хабар? Чим Шпига кращий від тих, хто себе в образі Юлія Цезаря бачив і картини відповідні вішав? Його треба було ще тоді за того портрета виганяти. А так шкода дуже волинян. Та й вцілому що можна казати про нашу "правоохоронну систему", коли нею керують такі "зовсім не хабарники".
Відповісти
Корупція на Волині, факт.
Відповісти
Гірка правда. У ментів, навіть у дійсно нормальних чесних ментів (а такі тако ж є) дійсно жалюгідні зарплати. Маю знайомого майора міліції, з 22 роками вислуги, а зарплата - 2800 грн.!!!!!!! Поки у ментів (чи як їх планують назвати - поліцейських) не буде нормальної адекватної зарплати, значно вищої аніж середня по країні - нічого в правоохоронній системі не зміниться, як ти її (чи то міліція, чи то поліція не називай). Якісна, чесна поліція (міліція) коштує дорого!!!!! Це - світова практика, і не потрібно винаходити велосипед.
Відповісти
Аваков як відреагував?
Відповісти
а ми хочемо порядку. вони вже зажерлися, що не бояться такі коментарі давати
Відповісти
Гнати в три шиї таких начальників....
Відповісти
найбільш не терплю ментів і лікарів. хабарників проклятих. всі перед Божим судом дасте відповідь. там гроші не поможуть.
Відповісти
ну менти то ще так а лікарі тобі вже чим не вгодили?? як щось з тілом станеться то бігом до лікарів побіжиш а не до церкви бо бог тебе не спасе а лікар спасе....
Відповісти
- це *** мерзость
Відповісти
Я в Шоці!то він предлагае брати як в Киеві?то получаеться шо 1 тис грн не хабар!гнати такого хабарника!!!получаеться всі можуть жити за 2 тис а вони не?
Відповісти
Я уявляю що в тому "вулику" робиться якщо "матка" каже що 1000 це не хабар....
Відповісти
Интересно, что на это скажет Аваков?
Відповісти
копати бурштин це не злочин і 1000 грв це не хабар.... І це начальник обласної міліції сказав
Відповісти
Звільняй начальника який жодної статті ККУ не знає.Та він хабарі за кришування бурштину не пачкою приймає а рахує по тисячі так його ж не посадять)))Шпига хочу помпу в маневичах- може я зайду з тисячою більше ж не можна))
Відповісти
Все правильно - хабарники в Києві, а нам на периферії до 1000 можна і навіть треба брати. Якщо держава не платить то будемо заробляти як можемо, а ми можемо :-)))
Відповісти
Наш Петро Ще той...! Рішало просто.. Йому ж все можна. Відкупиться бурштином!!! Ще й Авакову завезе, щоб зам’яли!
Відповісти
Шановні журналісти, Волиньпост! Шпига сказав трішечки не так, він конкретно сказав що 1000 грн. це не хабар "за деякі момєнти". Ви якось дивно його покриваєте.Напевно маєте відсоток з тієї тисячі.
Відповісти
Так ідіть...попрацюйте в міліціі- поліціі....розумники....ви ж все можете)))
Відповісти