На Волині п'яний водій збив насмерть двох дітей та зник з місця аварії. ФОТО

На Волині п'яний водій збив насмерть двох дітей та зник з місця аварії. ФОТО
30-річний житель села Підкормілля, Любешівського району, керуючи автомобілем «Фіат Добло», рухаючись з села Зарудчі Любешівського району в напрямку селища Любешів, не впорався з керуванням та в селі Зарудчі на вулиці Береговій здійснив наїзд на двох дітей.

Це сталося у понеділок, 19 жовтня, о 17:35, повідомляє УДАІ УМВС України у Волинській області.

Школярі рухалися по узбіччю дороги на зустріч автомобілю. Водій після скоєння автопригоди зник із місця події.

Внаслідок ДТП двоє школярів, хлопчик і дівчинка, 2008 р.н., від отриманих травм померли в реанімаційному відділенні Любешівської центральної районної лікарні.

У водія медики констатували вміст алкоголю в крові 2,9 проміле.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Проводиться досудове розслідування.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Любешів
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 42
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тварина, заслуговує на 10 років тюрми!!!!!!!!!!!!
Відповісти
А що таке 10 років!!!Батькам дітей ніхто не поверне!!!
Відповісти
смертну кару і не заморочувались, а то ще таких скотів за податки тих же людей будуть утримувати
Відповісти
2.9 проміле - це верхня межа сильного ступеня сп'яніння... Розстріляти...
\\\\\\\\\\\\\\\\\
для довідки:
- відсутність впливу алкоголю - до 0,5 проміле;
- легка ступінь сп'яніння - 0,5-1,5 проміле;
- середня ступінь сп'яніння - 1,5-2,0 проміле;
- сильна ступінь сп'яніння - 2,0-3,0 проміле;
- важке отруєння - 3,0-5,0 проміле;
- смертельне отруєння - більш 5,0 проміле.
Відповісти
Я підтримую-такі дибіли не повинні ходити по Землі
Відповісти
Як ще довго ми буднмо терпіти цих бидлолюдей на дорогах....
Відповісти
доки в країні буде правити бабло
Відповісти
Не так давно у Любешівському районні (с.Люб"язь) таксист збив дитину на смерть, але він продовжує таксува і ганяти на машині. Невже це норма? Де закон? Скільки потрібно збити людей, що забрали водійське посвідчення? Тепер звову така жахлива біда!!!
Відповісти
Немає двох діток!!!!!!! 10 років треба за такий коментар дати. Шкода, що розстріляти неможна. Довічно за грати!!!!
Відповісти
Двоє діток з однієі родини,таку скотину не садити треба,а казнити без суда і слідства,там всеодно справедливості нема
Відповісти
Суд Лінча виправить проблему з правосуддям в державі! Ніяких ментів-спалити покидька в автівці-це буде справедливо,і витрати мінімальні-всього 5л бензину.І тяганини ніякої-при свідках чирк запальничкою-і справедливість восторжествувала! Інакше баранів не навчиш за кермом не бухати..
Відповісти
Люди, давайте подивимось як наші правоохоронні органи працюють. Дуже співчуваю батькам діток.Але поки не покарають хоча би одного-решта буде кататись в стані 2,9 промілле надалі. Безнаказанність тут на першому місці. Де міліція? Де ДАІ?.....хоча,якщо це син/брат/сват простого робітника-він буде покараний по всій програмі. А якщо це черговий "мажор" то покарання він знатиме тільки від Бога! Життя це бумеранг. Пам'ятаймо про це!!!
Відповісти
Не вірю ні в які суди! Паперова робота буде зроблена однозначно! А де покарання? Дітей-то не повернеш! Як пояснити батькам, що винуватець відсидить 1-2-3роки за гратами....а потім знову питиме за кермом( а це буде 100%)....і знову когось приглушить.....але "ви простіть його бо він молодий і ще має право на нормальне життя...."Але той молодий відібрав нормальне життя в батьків збитих дітей. Та горіти йому не тільки в пеклі а й в тій самій машині. Вибачте,сама мати. Просто дуже зачепило. Ніхто водію силою не заливав і не садовив за кермо. Тут нема і не може бути ніяких виправдань!
Відповісти
він ходить собі на волі, а нашої Анютки і Іллюшки нема. про це дуже важко говорити( посадити б його за таке на років 15. матері будуть плакати все життя, а йому буде всерівно..
Відповісти
Знаю цього водія не перший день! Ніколи не бачила його п'яним чи взагалі щоб він пив! Розумію батьків загиблих дітей, але зрозумійте і його! Ви пишете спаліть його, в нього ж так само є батьки і як його мамі зараз тяжко! Не гришіть перед Богом. Він за скоєне відплатиться і то сповна, а ви думайтеза себе. Зараз женете на нього а завтра можете опинитись на його місці!
Відповісти
якшо наъзд зробив на проїжий частини то вин не виноватий
Відповісти
Я не говорю, що він не винний! Винний ще й як винний, але ж не треба його спалювати і так далі! Він своє відсидить, а Господь покарає
Відповісти
Погане виправдання'Знаю все життя, ніколи не пив'.БРАТИКА та СЕСТРИЧКУ ВБИЛИ.ЗА ЩО?Хай горить в пеклі козел, що таке зробив і його сім'я.
Відповісти
Гад такий,30 років,чому не на Сході,чому не Країну захищає?А бухає і вбиває невинних дітей.Закатати скотину в асфальт на тому самому місці.
Відповісти
Співчуття батькам. А ту скотину хай теж машина збє і переїде, щоб почуствував як тим дітям було. І його брата теж який сам був пяний і пустив брата за кермо....
Відповісти
Люди добрі, людська кров ніколи надарма не проходить. Була сьогодні на похоронах, був майже весь Любешів та ЗАРУДЧІ, це не передати словами зовсім сторонній людині, вони такі маленькі, цілу дорогу несли на плечах труни діток. хочу побажати тій особі, тому що людиною не назвеш, відчути те саме зі своїми дітьми і повірте кращої кари годі бажати, за нашими законами справедливості не буде, але є ще суд Божий.Ті що пишуть типу не ламати хлопцю життя, ніколи не зрозуміють що відчуває мати, батько та рідні, так, я розумію, що в тої особи також є мати, але це винна лише сина і в будь якому випадку все повертається бумерангом... та особа назавжди вбила в собі людину, тому що збити малих діток і як остання скотина втікати і просити щоб йому написали типу він був за кермом не в алкогольному спянінні, то він не вартий нічого в цьому житті, вибачте це просто крик душі(
Відповісти
Співчуття батькам...
Відповісти
Таких лишати прав на все життя, щоб за кермо така людина в своєму житті більше не змогла сісти...
Відповісти
Співчуття батькам!!!!Я згідна з вище мене сказаним!!!!!!! Але діток цим не повернеш!!! Тримайтеся батьки та рідні!!!Той хто це зробив відповість обовязково!!!!!!!
Відповісти
А смертна казнь це йому занадто прсто!!!нехай посадять на довго щоб помучився!!!!!!

Відповісти
Щей на Росію працював якщо Ви чули що говорили в НОВИНАХ їхній сільський голова!!
Відповісти
Ще й і злякався, щоб люди самосуд невчинили, то перевезли в інший ізолятор.
Відповісти
Люди таких треба як він мучити жостко і довго но я знаю на зоні він довго непротягне там його за таке попустять самі зеки повірте мені це я точно знаю.
Відповісти
В яких новинах це показували?
Відповісти
Співчуття батькам діток неповернути но він за це на зоні буде гнити за це його кинуть на гарем а потім тубіка підхватить там неріально щас жити ще і в наший страні
Відповісти
По 1+1, СТБ, ISTV
Відповісти
хай Бог допоможе батькам все пережити
Відповісти
мені всього 10 але я розумію що це не людина а тварина він і спатиме і їстиме а 2 діток їх уже немає і не буде співчуваю батькам.
Відповісти
Бог йому суддя ...А його родину проклинати не треба.
Відповісти
Так, Оксана, ви праві! Його рідні тут нідочого. Винен тільки він, що сів за той клятий руль в такому стані
Відповісти
знайти і розстріляти
Відповісти
Той ідіот що продав права для косоглазого, хай попробує на собі те саме що і діткі ті, не винні.
Відповісти
Що сказати?ІДІОТ. ДИБІЛ. КАЗЄЛ
Відповісти
Я згідна
Відповісти
Карати треба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
А він себе не вважає винним, бо нічого не пам*ятає.
Відповісти
І мати його каже, що проклине всіх, хто садить "синочка-нелюда" до тюрми. Бо винні всі крім нього.
Відповісти