Лучани збирають підписи про перенесення «клоаки» із центру міста

Лучани збирають підписи про перенесення «клоаки» із центру міста
Лучани збирають електронні підписи про перенесення Старого ринку.

Старий ринок - це клоака у центрі міста, так вважає лучанин Павло Іващенко, який створив відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Так, у розділі "Благоустрій міста та будівництво" 30 жовтня 2015 р. розпочався збір підписів лучан за перенесення Старого ринку.

"Пропоную перенести Старий ринок із центру міста. На його місці облаштувати площу для проведення ярмарок та фестивалів", - закликає автор петиції.

Наразі петиція зібрала 108 підписів з 300 необхідних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А магазини які розташовані поруч з базаром теж пропонуєте перенести? Чи просто хочете позбавити людей роботи?
Відповісти
навести лад на всій території!
Відповісти
Це хороший шматок землі і комусь не подобається,що там розташований ринок.Потрібно було б зробити цивілізований ринок,з нормальними контейнерами однакової конструкції.Було би більше толку,але ж ні...лишити людей без роботи простіше...
Відповісти
Пропоную не позбавляти людей роботи а навпаки - дозволити ставити контейнери на вул. С левчанівської Л Українки. Можна поставити пару десятків біля ЦУМу і театру. І взагалі- у кожного жителя Луцька маї бути своя торгова точка і в усіх буде робота і усі будуть щасливі
Відповісти
Ні ні ми канееешно праголосуєма за товстенюка ,він же спасет луцьк ,а потім і мір да че там і весь всесвіт. А залізачкі да і весь базар вишвирнути звідти геть,залишити один критий ринок і то зробити гідний ремонт.
Відповісти
Давай кожному черепашку ,геть торгові центри і супер маркети да зЗДРАВСТВУЄТБАЗАР!!!!!
Відповісти
Міську раду перенести. Безсовісний,в такий час людей лишати заробітку. Стільки років тому базару нічого,стояв, а то вдруг всі естетами поставали. А дитину мою ви будете кормити? Зараз і так важкі часи настали, треба бути людянішими, але ж в нас украйінців гавна більше ніж душі. На чужому горі щастя не постройіш, Бог все бачить
Відповісти
Юху!!! В мене є особистий "фанат"!!!!
Відповісти
Пропонуванням ясні а вирішення питання з підприємцями де?
Відповісти
попереду чотири втрачені роки життя, і віртуальної возні в смітнику.....
Відповісти
фестевали и ярмарки, которые бывают раз в год, или три раза, и то узнаю лишь только тогда, когда ярмарка уже закончилась
интересно, чем маешает им этот ринок?????
да и где гарантии того, что там буду ярмарки и фестевали? построят снова какой-то дом дурацкий
Відповісти
ярмарки якщо і будуть проводитись, (що успішно відбувались на території самого Замку), то тільки у новозбудованому торгівельному центрі і прибуток буде отримувати тільки одна людина, а не сотні підприємців
Відповісти
Вже пробували перенести ринок на Львівську, і хтось туди їздить?
Відповісти
Цей ринок дуже зручний, те що його треба зробити з толком, щоб і виглядав норм. це точно. Вже в нас його переносили -до чорта на кулічки,ще перед Романюком, і що? Ніхто з покупців туди не їздив. А те що комусь місце подобається теж навіть не сумніваюся, і потім, в нас іноді загоряється те,на що хтось оком накинув. Продавці будьте обережні!
Відповісти
так возле историчной точки ещё есть не только этот ринок, но церковь, и техникум, и ещё что-то я уже не помню что именно, но.... давай-те с таким темпами снесем все это вокруг этого замку, а то историческая точка. а тут всякое вокруг
с такими темпами пол города можно униточжить
Відповісти
оййй, сорри, это не Вам было написано, а некой патриотке луцка

ну, да как я уже говорила явно там хотят, что-то построяты... оооо, разважальный центр как хотели на одно улицы, но.... хухры не мухры, оказалось - незаконной
Відповісти
Ну нарешті! А то це якийсь кошмар - біля історичної точки, як мініму, державного значення брудний, занедбаний, покритий іржею ринок! А хто не задоволений рішенням (я про базарників) то хай зберуть свої "монатки" і орендують якийсь із магазинів у будь-якому торговому центрі міста. Місць, на щастя, вистачає.
Відповісти
головою думай, а не тим чим думаєш зараз
Відповісти
А Романюк нормальний голова, просто ніхто не бачить, що в місті все таки наводиться лад,і навіть раніше, коли яник всі гроші викачував теж робилось, а тепер гроші почали потроху на місці лишати то взагалі видно: дороги, мости,світлофори. А надання теплопунктів на будинки! А ще мені подобається ЦНАП, дуже зручно, не треба їхати з одного кінця міста в другий, бо БТІ -там,а паспорти -там.
Відповісти
Не дивно ,що багато людей не бачить наведення ладу.Просто робиться 10 % від можливого.За ті гроші що є можно зробити з міста цукерку.Не давати красти депутатам і все!!!
Відповісти
Ви шо не розуміжтее це під романюка мутять на вибори)
Відповісти
Якщо така тема піднімається, потрібно найти землю і не в кінці десь там міста я щоб зручно всім туди добратись, дальше побудувати для тих самих підприємців магазинчики облаштувати всі необхідним і тоді можна переносити базар,
Відповісти
насправді все просто:ринок тільки для сільгоспвиробників(+городина)!все інше прибрати(не відповідає санітарним нормам+куча контрафакту+несплата податків в бюджет)!
Відповісти
Та не шкода, бо СМІТТЯ ЖАХ СКІЛЬКИ. Свині їх потрібно розігнати, або загнати штрафами в стійло.
Відповісти
Так приберуть ринок а потім побудують ще один торговий центр, на якому можна буде заробляти гроші, які будуть іти комусь в карман... а люди залишаться без роботи... не всіх є можливість одягатись в торгових центрах... ви люди бідуйте а нам ... на вас...
Відповісти
Потрібно розуміти, що власне сама петиція це не вирішення проблеми, а звертання уваги на наболіле питання. Вирішити яке можна як шляхом благоустрою ринку чи перетворення його на виключно продуктовий, так і перенесенням його у всьому розмірі в інше місце. Створюйте петиції у відповідь. Ми, як громадяни, повинні вчитись звичайним речам, що є нормою у розвинутих країнах.
Відповісти
тож на ГПЗ побудували НОВИЙ ринок......чого туди старий не перенести???...доїзд там зручніший ніж еа старому
Відповісти
бо не зручний, знаходиться в кінці міста і вдалий він тільки для жителів ДПЗ
Відповісти
Цікаво, а чому підписи тільки 300 людей? Там працюють кілька сотень підприємців, купують надцять тисяч покупців, а підписи тільки 300 людей?
Воно вроді й так, потрібно перенести. Але й варто подумати перш за все про людей які там працюють і це єдиний їх заробіток щоб прокормити сім"ю. Як за оренду- то гроші беруть, як за хороше місце - плати, а на ремонт - дуля, простіше вигнати.Це щось нагадує схему ЖЕКів - ти їм за отримання будинку - вони тобі дулю під ніс бо немає грошей на ремонт, ми вам можемо тільки робочу силу дати. То нафіг я буду ту робочу силу утримувати? Те саме з ринком. Гроші беруть, а на ремонти чи цивілозовані черепашки чи просто хоча б впорядкування - нмає ні грошей, ні фантазії. Тим паче, що черепашки підприємці самі ж і купують.
Відповісти
Підписи потрібні лише для розгляду петиції у міськраді, а не для конкретного рішення. Тим паче ніхто не боронить писати працівникам ринку петицію у відповідь.
Відповісти
навіть для подачі петиції 300 голосів - це абсолютний нуль. Де логіка та законність? Коли на спорудження за власний кошт дитячого майданчика на прибудинковій території ти маєш зібрати з прилеглих будинків не менше 80% підписів, а тут із тисячі підприємців - 300 голосів. Абсурд.
Відповісти