У Луцьку зійшлися легенди футболу з «Волині» та «Карпат». ФОТО

У Луцьку пройшов товариський матч ветеранів ФК «Волинь» та ФК «Карпати» за участі легенд західноукраїнського футболу.

Дійство відбулося у четвер, 12 листопада на стадіоні «Авангард».

У складі «Волині» виступили такі імениті легенди футболу, як Віталій Кварцяний, Іван Польний, Володимир Дикий, Володимир Гащин, Володимир Гапон, Ярослав Комзюк, Сергій Чабан, Олег Федюков та інші.

За «Карпати» виступили двоє володарів Кубка СРСР 1969 року Геннадій Ліхачов та Ігор Кульчицький.

Були й інші, добре відомі луцькому вболівальнику виконавці, які встигли пограти і за «Волинь», і за «Карпати»: Любомир Вовчук, Василь Леськів, Михайло Луцишин. Виступав і Андрій Покладок - один із найкращих бомбардирів в історії чемпіонатів України (62 голи), і Богдан Стронціцький, дворазовий фіналіст Кубка України.

Після свистка гравці «Волині» відразу пішли в атаку, проте львів’яни були до цього готові і відповіли міцним захистом, та на 15 хвилині матчу оборона львіських легенд не витримала і червоно-білі «розмочили» рахунок – 1:0. Вже через вісім хвилин волиняни забили й другий гол. Опісля цього львівські легенди пішли в атаку, але ворота «Волині» залишились недоступні для м’яча аж до самого кінця першого тайму.

Відтак, обидві команди пішли на перерву з перевагою «Волині» - 2:0.

Після перерви «Карпати» пішли в атаку і всіма силами намагались зрівняти рахунок. Що їм потім і вдалось – 2:1. М’яч потрапив в сітку воріт «Волині» завдяки гарній контратаці «Карпат».

Під час матчу не обійшлось і без суперечок. Зокрема футболістів «Карпат» обурив третій гол з боку «Волині». Опісля нього гравці сварились з суддею та переконували його, що там був явний офсайд. Проте, арбітр все ж зарахував гол у ворота «Карпат».

Насамкінець матчу «Карпати» зі штрафного забили гол у ворота червоно-білих. Рахунок став 3:2 і залишився таким до фінального свистка.