У Луцьку «Камаз» «зім’яв» легкову машину

У Луцьку «Камаз» «зім’яв»  легкову машину
У Луцьку на Дубнівському перехресті вантажівка з причепом підрізала «Фольксваген Гольф».

ДТП сталася у суботу, 21 листопада, ввечері. Про це у мережі написав користувач «nickel», ‒ повідомляє Під прицілом.

«На Дубнівському перехресті вантажівка з причепом, повертаючи з Рованців на Дубнівську витіснила на тротуар якусь легковушку», ‒ йдеться в дописі.

Як додав інший свідок ДТП, «Камаз» з причепом, повертаючи направо, притиснув старенького «Гольфа», який, мабуть, попав у сліпу зону водію вантажівки. Через кілька годин проїжджав повз місце події, учасники ДТП вже стояли вздовж вулиці понад бардюром, у «Гольфа» ліва сторона добряче зім’ята».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чергова перемога російського автопрому над недобитками швабського
Відповісти
Там варто збільшити радіус повороту, бо дійсно вантажівкам з прицепом важко повертати майже під прямим кутом. І бордюр на тому повороті завжди буде збитий.
Відповісти
Саме за це перехрестя я звертався до вашої редакції, якщо влада не чує , то Ви ж можете привернути увагу.... ДТП на даному перехресті відбуваються кожний день... Світлофор є , но смуги руху відсутні і наша українська ментальність дозволяє їздити як захочеться... Зі сторони моста скоро можна буде ставити лічильник по ДТП за день....
Відповісти
А якого хера там дві полоси наліво? Якби була одна, такого б не сталось.
Відповісти
Сорі, направо :)
Відповісти
Але фактично стають в дві полоси з тієї сторони перехрестя - одна направо, друга прямо і ліворуч. І цим порушують приписи знаку рух по полосам. Тому якшо водій камаза часто там їздив, то звик що направо повертає тільки один ряд.І не дивився що якісь немісцевий вирішив поїхати по вказівці знаку. Буде чітка розмітка - не буде проблем.
Відповісти
У нас на такі ддурниці як розмітка - грошей нема
Відповісти
там є знак водій гольфа сліпий чи придурок якщо не розуміє що прицеп його придушить при повороті.
ТОРМОЗ
Відповісти
сам ти тормоз.
Відповісти
прицеп зміщується при повороті до центру. ТОРМОЗА
Відповісти
Вчи ПДД...
Відповісти
Тормоз якраз ти. Якщо є дві смуги для повороту вправо, то водій камаза повертаючи не з крайньої смуги не повинен вїзжати на крайню. Тобто два ряди рухаються одночасно по своїм смугам.
Відповісти
В мене дуже велике прохання, до очевидців даного дтп, можливо в когось на відеореєстраторі є зафіксована дана аварія. Дуже прошу надати це відео... Воно буде важливим доказом в даній ситуації. Можливо є свідки які проходили повз. Я вас благаю , допоможіть.
Відповісти
а що, винними в ДТП зробили водія легкового?
Відповісти
Водій камазу доказує , що він правий. Б'є себе в груди... Нажаль(((
Відповісти
Водій гольфа просто не передбачив ситуацію , я впевнений що Камаз вже стояв , а гольф думав що він бистріший.... Так , винний Камаз , но втикає і олух Гольф
Відповісти
А камаз певно буряки возить,тому й спішив-непобачив!!!
Відповісти
нє. вже здав. їхав з цукрового.
Відповісти