Колишній гравець ФК «Волинь» – на Олімпіаді

Збірна Сенегалу з футболу у стартовому матчі на Олімпійських іграх в Лондоні зіграла внічию з командою – господаркою змагань.

Про це пише football24.ua

Рахунок у матчі на «Олд Траффорд» був відкритий вже на 20-й хвилині, коли Райан Гіггз навісив у штрафний, а Крейг Белламі невідпорно пробив у дотик.

Однак втримати перемогу господарям турніру не вдалося. На 82-й хвилині Мусса Конате завершив швидку контратаку, встановивши підсумковий - 1:1.

У складі сенегальців весь матч провів харківський оборонець Папа Гуйє – колишній центральний захисник луцької «Волині» (2004/05—2005/06).

Це перший офіційний матч збірної Великобританії, який за 52 останніх роки завершився внічию.