Кому з волинян Об’єднана опозиція доручила йти в депутати. СПИСОК

Кому з волинян Об’єднана опозиція доручила йти в депутати. СПИСОК
На з’їзді об’єднаної опозиції, що відбувається у понеділок, 30 липня у Києві, затвердили список кандидатів в депутати – з волинян туди потрапили Ігор Гузь, Петро Кравчук, Роман Карпюк, Анатолій Грицюк, Сергій Шевчук, Віктор Олійник, Олександр Пиза і Микола Потачук.

Про це повідомив координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Михайло Шелеп, який був присутній на з’їзді.

Рішення з’їзду офіційно підтвердило інформацію, яку раніше озвучував Анатолій Грицюк.

Так Ігор Гузь балотуватиметься у Ковельському виборчому окрузі, Анатолій Грицюк – у Маневицькому, Петро Кравчук – у Луцькому, Роман Карпюк – у Горохівському.

П’ятий округ – Володимир-Волинський – за домовленістю, як відомо, «віддали» ВО «Свободі». У ньому балотуватиметься Євген Мельник.

У партійний список Об’єднаної опозиції потрапили діючі нардепи Сергій Шевчук, Віктор Олійник і Микола Потапчук, а також Олександр Пиза.

Віктор Олійник - на 95 місці, Сергій Шевчук - на 104-му, Олександр Пиза - на 121-му, Микола Потапчук - на 168-му.

Як відомо, з’зд у понеділок затвердив партійний список, який очолила Юлія Тимошенко.

Також у першу п'ятірку включили таких політиків як Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов, Юрій Луценко.

Друга п'ятірка - В'ячеслав Кириленко, Григорій Немиря, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, Микола Томенко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а юля де?
Відповісти
А Юля очолила список, двійкарю. Коли вже читати навчишся, лобуре?
Відповісти
Пиза нормально забашляв! :)))
Відповісти
Місце непрохідне.
Відповісти
трошки розкажу про свої спостереження за зїздом (був особисто):
- насправді учасників зїзду було не більше 1000, за моїми спостереженнями
- делегатами з них було лиш 136 осіб
- проїджа частина була перекрита ДАІ, бо там була влаштована стоянка авто
- частина натовту, що стояв біля воріт офісу - протестуючі проти певних кандидатів, найбільша делегація невдоволених була з Чернівецької області
- зїзд тривав 1 годину
- жодних обговорень чи дискусій щодо кандидатів не відбувалось: Турчинов зачитав два списки кандидатів за які делегати проголосували одноголосно
- правда голосів ніхто не рахував
- з волинських кандидатів були Пиза, Гузь, Карпюк, Кравчук, вроді був і Грицюк
- Олійник допомагав в організації зїзду, був головою мандатної комісії
- несподіванок зїзду: Катеринчуку дали округ на Вінничині, округ у Львові дали Тетяні Чорновіл, в список взяли Павличка
Відповісти
Про Тетяну Чорновіл як кандидатку від опозиції ще півтора масяці тому було відомо на Львівщині
Відповісти
Гузь???????????????????????????????????????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Адвентист сьомого дня Кравчук - це ганьба! Це ганебне явище в історії депутатства Волині. Недалеко від нього втік Потапчук. Це класичний приклад, як треба спати в кріслі ВР і марнувати атмосферу, звільняючись від зайвих газів. А Пиза? Поставте в цьому прізвищі пред літерою "а" ще літеру "д".
Відповісти
Хіба він адвентист? Я думав, що баптист.
Відповісти
:))))))І це і є НОВА(за словами А.Яценюка),обєднана опозиція?НОВА??????:)Про партійні списки усе ясно.Усі "нові" обличя напевно будуть після фотошопа та пластичних операцій:)А хто в нас "новий" від Волині?
Гузь,який поміняв вже стільки партій,що Іуда на його фоні виглядає святим:)Може Пиза,який ще за життя "поховав"(див.перейменування вулиць) Юлю Тимошенко?А може Грицюк,який два слова нормально зв'язати не може?
Це вони НОВІ обличчя майбутньої України???Тоді ще треба було включити до списку ведмедя з луцького зоокуточка.В нього розуму більше ніж у ціх трьох разом взятих:)
Ганьба! Я не вірю що серед мільона волинян не знайшлося розумних людей(вчителів,лікарів,письменників тощо) яких не соромно було б обрати і які не заплямували своє ім'я?...
Відповісти
Оксана,дякую!Давно так не сміявся:)А пан Яценюк дійсно ще не знає яке щастя його чекає від Волині:)Хай запасається часником,кленовими кілками і срібними кулями.Уся нечисть до нього у список сповзається:)))
Відповісти
Рука не підніметься поставити галочку за таких "Нових" опузіціунерув! Мій вибір - проти всіх!
Відповісти