Пошкоджені дахи та паркани: на Волині пройшов смерч. ФОТО

Пошкоджені дахи та паркани: на Волині пройшов смерч. ФОТО
У селі Дерно на Волині пройшов смерч.

Вітер пошкодив дахи, будівлі та паркани, які траплялись на шляху, у понеділок, 30 листопада.

Фото наслідків негоди розмістив на своїй сторінці у facebook голова Дернівської селищної ради Олександр Гуч

"Сьогодні в с. Дерно пройшов СМЕРЧ і ось його наслідки", - написав він.

Олександр Гуч також звернувся до всіх небайдужих, хто має бажання допомогти людям, які на порозі зими лишилися без даху, приїхати в Дерно. Збір 1 грудня на 10:00 біля сільської ради.

"Треба як будівельники так і підсобники", - зауважив він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я сегодня писал, что молния на похоронах - дурной знак. Меня осмеяли. Атеисты. Прости им, Господь,неведение!
Відповісти
а що власне такого дурного трапилось? Природа. Ніхто ж не загинув.
Відповісти
И подумайте, что усопший натворил, что Всевышний решил разрушить и наказать все его село?
Відповісти
Ослепший старый маг ночью по лесу бродил.
На кладбище разлил он волшебный эликсир.
И лишь проговорил: Что ж я старый натворил?
Відповісти
а то як би не нагрішити !
Відповісти
Що ж то за всевишній який через когось наказує всіх? Справедливий, люблячий.
Відповісти
Гуч про наслідки написав і то з помилками, а чим допоміг односельчанам для ліквідації наслідків стихії? А нічим.
Відповісти
Ви самі щось для Дерно зробили? Тільки вмієте обсирати один одного, ви погана людина! Таку погань треба виганяти з села, щоб не заважала жити! Можете на помилки тоже провірити!
Відповісти
Тобто щойно стихія минула, враз має зявитись з Камазом цегли і прицепом з шифером всемогутній Гуч і власноруч, взявши молотка до рук допомогти дернянам? Не спішіть з висновками, добродії!
Відповісти
підтримую. Вже не встигли ще жителі вилізти з нір як Вам сільський голова чи хто Вам там має бігти( вибачте не знаю хто це бо живу у Луцьку) попривикали - ми вас вибрали , біжи і вже роби. Зробиш то потім ще обісруть, не зробиш теж гівно. Отак і живемо. До речі в статті чому не зауважили, що просять люди допомоги- хто може приїздіть допомогти!
Відповісти
Дуже сумніваюсь, що то був смерч.Смерч, торнадо — атмосферне явище, що є стрімким воронкоподібним вихором заввишки до 1,5 км, який витягується від купчасто-дощової хмари до поверхні води або землі.
Відповісти
Тим людям, якы отримали такі збитки від стихії..мабуть однаково що то було - смерч торнадо просто вітер...в них однаково біда
Відповісти
Думаете що тільки в Дерно позривало дахи в Ківерцях також перепало непогано.
Відповісти