Скоро запрацює патрульна поліція у Луцьку

Скоро запрацює патрульна поліція у Луцьку
Вчора, 1 грудня, під час відеоселекторної наради голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе з керівниками структурних і територіальних підрозділів НПУ стало відомо, що незабаром патрульна поліція запрацює у Луцьку.

У Департаменті комунікації Нацполіції повідомили про те, що 5 грудня нова поліція з`явиться на вулицях Миколаєва, а одразу після цього нові патрульні з`являться в Луцьку та Дніпропетровську, пише ЗУНР.ІНФО.

Також вона нагадала, що 29 листопада майже 250 патрульних поліцейських Закарпаття склали присягу на вірність українському народу. Вони працюватимуть на території Ужгорода і Мукачева, а також на автошляху між ними.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а коли нам видадуть форму и зарплату обіцяну?
Відповісти
а ти вже на неї (зарплату) напатрулив?
Відповісти
я думаю він відїздив тільки на бензині або маршутці повну стипендію тобто зарплату. Тому народ хвилюється де обіцяна стипендія! Із зарплатами буде більше розчарування.
Відповісти
ти ще нічого не робив а вже хочеш зарплату
Відповісти
Так і коли нам дадуть зарплату? За 500 грн які ви дали за 6 днів роботи в міліціі якось тяжко жити! Треба зимову куртку купити, вчора сніг випав, да щей банк дзвонить кредитку погасити, майте трішки поваги. Думаю моментами займатися незаконною діяльністю!
Відповісти
сніг розтанув, в демісезонному ще походиш
Відповісти
шоб ти таку зарплату получав "тиць-здиць"
Відповісти
та підкинеш п’ятку якомусь прохіндєю, не то шо на куртку, на пальто від-версача закалимиш
Відповісти
стільки часу нема поліції і все добре в місті тихо спокійно, а зараз випустять "голоту" на вулиці почнуть гасати з мігалками створювати аварійні ситуації вислужуватися. НАШО ВОНА НАМ!!!
Відповісти
тихо, спокійно дорогій мешканець для вас.

крадіжки різно характеру...розбої...грабежі...дтп на кожному повороті...я не рахую це нормальним.
але як ви кажете голота буде ще та, згідний.
Відповісти
А ви допомагайте патрульним хоча би настроєм по - доброму,а не з першого дня починаєте гнобити і обзивати.Якщо кожен почне із себе, то і порядок буде.А тільки жаліються держава погана....А хоч би кожен елементарні правила поведінки і культури в громадському місці показував.І дітей треба виховувати правильно. а то ніякої культури і поваги до навколишнього середовища.А ці хлопці дійсно хочуть змінити поліцію на краще.Ну, звісно, якщо ніхто не мішатиме.Удачі вам, хлопці. Терпіння,сили і гарної зарплати (хай дадудь те ,що пообіцяли).
Відповісти
казочка перелазочка закінчилас в дитинстві, а тепер все як в житті - "Україна рідна мати, не вкрадеш, не будеш мати"
Відповісти
тролф позбирались і хочуть нас переконати, що нова поліція буде гіршою, але досвід києва переконує в іншому, тому ви гавкаєте, а караван іде)
Відповісти