У Луцьку обрали найгарнішу студентку.ФОТО.ОНОВЛЕНО

У Луцьку обрали найгарнішу студентку.ФОТО.ОНОВЛЕНО
П’ятнадцять конкурсанток Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки позмагались за звання найгарнішої.

Про це стало відомо у понеділок, 8 грудня. У Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка пройшов конкурс «Міс університету 2015».

Дівчата взяли участь у п’яти конкурсах: «Представлення», «Україночка», «Купальники», «Таланти», «Інтелектуальний», «Вихід у вечірніх сукнях». Відзначимо, що конкурс купальників викликав неабиякий ажіотаж у присутніх.

Опісля тривалого та складного оцінювання журі конкурсу віддало перемогу Вікторії Паршенко, яка і отримала звання Міс університету.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вікторії Паршенко, це та маленька дівчинка із цукеркою та печівом??!! Тоді це гарний вибір.
Відповісти
Лучшая из всех - на втором фото! Остальным - грош цена на турецком базаре.
Відповісти
Вы правы в том, что украинские жрицы любви вдвое дешевле, чем эфиопки в стамбульском борделе. И все эти конкурсы красоты имеют смысл плане торговли женщинами
Відповісти
ви там нічого не сплутали. можливо це обрали міс Хэллоуин?
Відповісти
ну віце-міс точно.....
Відповісти
Здається це не те шою про яке написано...
Де купальники??? Повиходили дівки в нижній білизні...чий магазин надав даний товар і отримав рекламу??? І де фото самої переможнеці???? де вечірні плаття???
Сама гарна дівчина на другому фото.. манюння..
Відповісти
Журналіст напевно не досидів до кінця шоу і змився, то й фото у вечірніх платтях немає ((( Зате голих дівок нафотографував, еротоман.
Відповісти
можливо це був фотограф чоловічої статі?? і вже було достатньо ...
Відповісти
Та певно, бо головне ж фото не переможниці, а оголеної дівчини ;)
Відповісти
точно!
Відповісти
ті фото які оновлені ...без коментарів....
Відповісти
ВОЛИНЬПОСТ
НЕ ПОЗОРЬТЕСЯ ТАК
Я ВАС ДУЖЕ ПРОШУ
ПАШЕНКО, КУПИ ЖУРНАЛІСТАМ НОРМАЛЬНИЙ ФОТІК, БО НАД НИМИ ВЖЕ СМІЮТЬСЯ
ЗАРИЄТЕ ТОЙ ПОСТ В МОГИЛУ ВЖЕ СКОРО
БО І ТАК ДОЖИВАЄ ЦЕЙ САЙТ ОСТАННІ ДНІ
А КОЛИСЬ БУВ НАЙКРАЩИМ
ШКОДА...
Відповісти
Срамота! Голі баби в кружевній білизні.... таке треба чоловіку показувати а не ВСІМ!!!!!! Щеб панчохи на підтяжках понацеплювали!
Відповісти
Фото переможниці немає. Що така страшна?
А віце-міс - це уж-ж-ж-ж-ас. Судді , куди дивились ваші очі?
Відповісти
на білизну...
Відповісти
Німецькі пенсіонери вдячні організаторам за презентацію
Відповісти
А нащо було вже ті труси вдягати? Вийшли б вже голі і все.
Мені було б соромно перед викладачами в трусах ходити. Має ж бути якась мораль. Та й студентка - це ж не краса і фігура - це ж стиль життя, поведінки, мови, навчання.
А може СНУ тепер дівчат буде в борделі постачати? то й старається так
Відповісти
ти що тю тю? яка різниця білизна чи купальники?? всерівно і там і там бюстгалтер і труси..тож не голі вийшли..а якщо на пляжі зустрітися з викладачами, що бігти з сорому???обирали красуню.*стиль життя, поведінка, мова*, то що треба було декілька років спостерігати за ними??
!!!!перед тим як писати коментарі, розморозь свою бурульку в голові!
Відповісти
Це жах!!! До чого спідня білизна?На всіх конкурсах краси виходять хоча би в купальниках...Хто до такого додумався?
Відповісти
ти так пишеш, ніби вийти в білизні- це вийти голим....там закрита білизна.вони не виходили в колготках в сітку і в панчохах..
теж борулька в голові?
Відповісти
Сім'я Коцанів))) Невісту Ромчику-Бомчику шукає мамаша))),а тато коханку юну і дурненьку,таку як і він)))
Відповісти
пушап допоможе, пушап - переможе!
Відповісти
Хворі дебільні дописувачі, подивіться на себе в дзеркало і спитайте хто я сам у себе. Не потрібно обзивати путанами молодих дівчат, знаючи, що їхні рідні і близькі не знайдуть і не дадуть Вам у бороду..особливо, особи чоловічих ознак, будьте подалі цих обговорень і фарбуванням помиями будь-чого. Всім мир
Відповісти
згода... як на мене дівчата тут не причому, що їм дали одягнути на себе то і відбулося....суть в тому про що думали ті дорослі особи які рекламували дану білизну....
Відповісти
Дівчинка на другому фото the best! Насправді гарненька та щира!
Відповісти
Коли на чужині стає трохи сумно, я заходжу почитати коментарі на "Волиньпост". І легшає на душі від того, що живу далеко від цього всього)
Відповісти
шкода батьків...побачити свою дитину не за досягнення у навчанні, а у білизні на сцені і організаторів та суддів з язиками на підборідді...
Відповісти
звідки ви знаєте їхні досягнення у навчанні? на сьогоднішній день можна бути і гарною і розумною.
Відповісти
"Люблю" волиньпост. Тут у коментарях завжди всіх бомбить! Про що б не писали усім все завжди не так і погано. Аби тільки обісрати!
Ненавиджу вас, тупий обмежений народе!
Відповісти