У Луцьку потрійна ДТП та величезний затор. ФОТО

У Луцьку потрійна ДТП та величезний затор. ФОТО
У Луцьку на вулиці Набережній трапилася аварія за участю трьох автівок.

Не розминулися автомобіль Volkswagen, Жигулі та Fiat. Винний у дорожньо-транспортній пригоді водій Volkswagen. Своєї провини чоловік не заперечує і сам викликав наряд поліції. На щастя, ніхто не постраждав. Через дорожньо-транспортну пригоду на Набережній величезний затор.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Коли біля Старого базару буде порядок з авто. Коли стоянку базарну на Лесі Українку приберуть?
Відповісти
Коли міська влада визначить місця для парковки і стоянки або забере під три чорти отой "ринок" куди-небудь- тоді й буде порядок.Найпростіше сказати "ніззя".А де можна?
Відповісти
На Новий Ринок на ДПЗ.
Відповісти
а ви на ДПЗ жити готові переїхати?
Відповісти
Вам той ринок на ДПЗ буде заважати?
Відповісти
заважати ринок нічим не буде, бо люди туди ходити будуть максимум з району ДПЗ.
Відповісти
Якщо старий ринок приберуть на ДПЗ, задайте собі питання чи люди літнього віку будуть туди їздити. Як ти бабулькам з дідусями виживати. Попробуйте пожити на пенсію в 1000 грн, в кращому випадку з нашими тарифами!!!! Ви самі готові будете їздити за тим самим м'ясцем чи сметанкою домашньою на ДПЗ!!!! Навіт Варшавській ринок їздить скуповуватись на старий ринок , тому що там дешевше!! На ДПЗ люди їздити не будуть!!!!
Відповісти
які ви переживатільні стали, за бабусь і дідусів згадали. я думаю що ви з себе більше переживаєте, щоб набити кишені. всіх на ДПЗ!!!!!!!!!
Відповісти
Для ст.рынка ДАЙТЕ землю возле ковельского моста рядом с Институтом искусств ВНУ !!! и вроде немножко в стороне и близко от центра. или этот пустырь для себя власть держит?
Відповісти
вже давно земля продана, буде цілий квартал
Відповісти
запчастини на Пассат. 0660798522
Відповісти
коли перенесуть ст.ринок на дпз
1-розгрузиться центер міста
2- розвиватиметься район дпз
а пенсія дай бог їм здоровя буде і туди іздити
проїзд безкоштовний!!!
.....
а люди які зараз в зоні комфорту нехай розворушуться і шукають виходи з ситуації....і т д...
Відповісти
ДПЗ не так вже і далеко, як здається. Змінять кінцеву зупинку приміських маршрутів на Новий ринок, і все! У чому проблема? Мабуть лише у тому, що місцевим продавцям на ДПЗ буде довше добиратися на 10-15 хвилин? Луцьк не такий вже і великий, це не Київ.
Відповісти