Хто очолив нову патрульну поліцію у Луцьку

Хто очолив нову патрульну поліцію у Луцьку
Управління патрульної поліції у м.Луцьку очолив Антон Іванович Цюцюра.

Родом новий начальник луцької поліції із Донеччини, повідомляють у Facebook-спільноті Патрульна поліція Луцька.

Народився 21.08.1986 року. У 2003 закінчив ЗОШ с. Олексіївка (Донецька обл.) з відзнакою. У цьому ж році став курсантом Донецького юридичного інституту.

З 2007 року працював слідчим слідчого відділу Великоновосілківського РВ ГУМВС України в Донецькій області.

У 2009 році звільнився за сімейними обставинами і влаштувався на металургійний завод.

Пройшов відбір та навчання в нову поліцію у м.Києві. Був скерований на службу до м.Львова. З серпня до грудня 2015 року був командиром 1-го батальйону Управління патрульної поліції м. Львова.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В 2007 щоб не виганяти та не псувати трудову звільнили за власним бажанням!!
Відповісти
"У" м.ЛУЦЬКУ (фото) з великої букви "м" з маленької?
Відповісти
в м.Луцьку не було, прислали донецького)))
Відповісти
Чи в нас ото своїх немає?! Скільки можна? Он хлопців та дівчат набрали з Волині, а керуватиме ними донецький. Немає чого більше додати.
Відповісти
Свої це корупція.
При радянській владі ротація була основою для кадрової політики.
А зараз вся сім`я може працювати разом в одному місці.
Особливо кумівство і хабарництво процвітає на західній Україні.
Відповісти
Ксенофобия
Відповісти
Не просто йому буде з тими тупоголовими полішуками. А те що не волинський, то це дуже вірно. Не буде родичів, кумів, сватів і т. д.
Відповісти
Одному йому важко буде. Західняки вміють улещувати і очі замилювати.
Відповісти
ей пацан їдь на свій донбас і там працюй!
Відповісти
Гастролери із інших областей приїжали на 2 роки, отримували службові квартири від міської Ради, приватизовували, коли їх виганяли, продавали клали в карман від 30 тисяч доларів і їхали додому знову керувати. Громадськість дивіться і за цими керівниками. Побачите те саме.
Відповісти
Те ж саме роблять полішуки, тільки з Луцька вже їх вогнем не випалиш.
Відповісти
одного не можу зрозуміти, невже дійсно чого не можна було призначити місцевого, а то всяких чужозємців призначають.
Відповісти
З нього такий командир як з мене Папа Римський
Відповісти
Школа з відзнакою у рідному селі, університет вже без відзнаки... Далі слідчий в іншому такому ж "відомому" районі,як і рідне село. потім завод. Явно не на керівну посаду - написали б.Потім в столицю подався щастя шукати. Тепер начальник поліції обласного центру. Надстрімка кар'єра виходить в полісмена.
Відповісти
Зозуля у Львові напрацював а Цюцюра на Волині напрацює і шукайте вітра в полі
Відповісти
Раз звільнився за власним бажанням з слідства - виганяли! А на посаду став тепер просто?!
Відповісти