Подробиці смертельної аварії на Волині. ВІДЕО (18+)

Подробиці смертельної аварії на Волині. ВІДЕО (18+)
На Волині трапилася жахлива автопригода, під час якої загинуло четверо людей.

ДТП сталася 29 грудня близько 12:00 години в селі Колодяжне Ковельського району.

Подробиці дивіться у відеосюжеті.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Швидкість нісана в населеному пункті?
Відповісти
Питання риторичне... Сам знаєш що не 60...
Відповісти
Ну й не думаю що захмарною була, водій був з досвідом, не летів він би 160 повз так близько припаркованих до дороги вантажівок....
Відповісти
Так,не 160. Вистачить і 80. Проблема в тому, що багато хто звик до формули "максимально дозволена швидкість+20". Хоча +1 км\год це вже порушення ПДР, але оскільки до +20 не штрафують - то можна летіти. Україна і Росія і так "білі ворони" зі своїми "60" по місту в більшості країн це 50.
Відповісти
Ти й справді Вася!!! ніхто не буде відволікатися на спідометр з +1 км/год!!!
Відповісти
видно що ти пішохід.
В всіх машинах спідометри мають похибку. Якщо спідометр показує 60, реальна твоя швидкість на 2-4 км менша.
Відповісти
Земля вам пухом Петро Миколайович!
Відповісти
З огляду на викладені обставини, ДТП завчасно сплановане перевірте цю версію. А то щось надто дивно фура якийсь кадік з бічної дороги такі серйозні люди загинули щось не зовсім природньо
Відповісти
у трьох людей які загинули в цьому жахітті є прізвища але про четвертого ніяких відомостей невже він такий маленький порівняно з іншими загиблими мабуть він був ніхто
Відповісти
він був водій
Відповісти
В тебе параноя... ) Серйозні люди,розсмішив. Так люди в певних колах може і відомі,але не більше того. Чисто по-людські - шкода, безглузда смерть. Земля їм пухом.
Відповісти
земля Вам пухом, Петре Миколайовичу
Відповісти
бо пристібатись треба.
Відповісти