«Робоча зона» голови Підгайцівської сільської ради. ВІДЕО

«Робоча зона» голови Підгайцівської сільської ради. ВІДЕО
На ВолиньPost стартував новий проект - програма «Робоча зона».

Цього разу журналісти завітали в гості у Підгайцівську сільську раду та спостерігали за робочою зоною сільського голови Юрія Семенюка.

Як проходить робочий день голови сільської громади, з чим звертаються до нього жителі села - дивіться у відеосюжеті.

Нагадаємо, у першому випуску наші журналісти побували на роботі у голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
напишіть його ТАРИФИ.хай бог милує!!!!! а йому за все заплатить!!!!!!!
Відповісти
Чого коментарі витираєте....Проти Семенюка СБУ кримінальні справи повідкривали.
Відповісти
Бо матеріал проплачено!
Відповісти
Злодій і алкоголік ваш Семенюк.
Відповісти
Де нині його попередник-однофамілець ? Хто дасть належну оцінку діям правоохоронців, котрі його покривали ?
Відповісти
Не дає вам спокою людина,яка обирається на посаду сільського голови вже 3-й раз поспіль.
Відповісти
А мені подобається як працює Семенюк. Не зважаючи на його недоліки (які бувають у кожного) він господар в селі. Декілька раз зверталася з особистою просьбою і він не відмовив. Чоловіку, як учаснику бойових дій в АТО, виділили участок і нічого не вимагали. Не подобається голова тільки тим, хто хоче нічого не робити, а все мати, щоб ім держава дала. От тільки секретарка у нього не приємна особа, грубіянка не вихована, культури спілкування 0.
Відповісти
В сільську раду звернувся про надання земельної ділянки,як учасник АТО,побачу що відпишуть.В місті ділянкі відсутні,а Підгайцівська, це третя сільська рада,з двох інших,сусідніх відмова
Відповісти
це той семенюк що не пускав машини на майдан з героями під час революції..ось такі при владі, як можна робити репортаж про таких зрадників, його робочий час - красти та відмивати гроші, платити прокурорам
Відповісти
Тарас, це ти?
Відповісти
Як завжди, гордістю в нашій державі є "брудні" особистості, яких обовязково потрібно величати (як бачите в Підгайцівській с/раді Семенюк) Один кращий другого. Як грабували так і продовжують.
Стосовно нинішнього голови-зверталася особисто для вирішення громадського питання, як до депутатів так і до голови, в письмовому запиті. Реакції ніякої лише-немає бюджету!!!!! А те що по вулиці стоять дерева, які от от зваляться комусь на голову нікого не хвилює. На питання хто це має вирішувати, сказав не знаю. По питанню повернути земділянку,яку незаконно вилучив попередник, сказав немає землі уже з тих пір,як він головує. Хоча запити були, а їх ніхто не реєстрував. Отак і живем. Хоча вина за таких керівників жителів.Оскільки всім байдуже, що відбувається поза своїм двором.А такі "діячі" тільки розводять руками і отримують нагороди "Господарник року"http://volyn.tabloyid.com/layf/lyudey-roku-u-lucku-nagorodzhuvaly-visim-godyn
Стидоття!!!!
Відповісти