Повідомили, хто став офіційним речником патрульної поліції Луцька

Повідомили, хто став офіційним речником патрульної поліції Луцька
У патрульної поліції Луцька з’явився офіційний речник. Журналістка та громадська активістка Ольга Бузулук виконує обов’язки прес-секретаря патрульної поліції Луцька.

Про це інформує Район.Луцьк.

За її словами, наразі ще триває процес працевлаштування, проте представники медіа, вже можуть звертатися до неї з будь-яких питань щодо діяльності патрульної поліції Луцька.

Офіційну та актуальну інформацію про діяльність місцевих патрульних можна знайти на сторінка у соцмережах:

у facebook: https://www.facebook.com/lutskpolice/

у twitter: https://twitter.com/PressLutsk

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Просто ЖАХ!!!
Відповісти
Чого це?
Відповісти
невже кращої канжидатури не було.
Відповісти
Якщо не помиляюся раніше працювала в орг. відділі міської ради
Відповісти
папандос-левандос
Відповісти
Ці неадекватні тролі викидають на вентилятор лайно з заздрощів. Ольга - нормальна жінка, молода і активна, красива і приваблива. А журналістський досвід приходить з часом і з працею над собою. Скажу інше: робота багатьох журналістів її віку несумісна зі збереженням професійної репутації і елементарної самоповаги. Вони старанно марнують авторитет професії своєю бездарністю. Тримайся, Оля!!!
Відповісти
Красива і приваблива??? Оце Ви загнули...
Відповісти
"робота багатьох журналістів її віку несумісна зі збереженням професійної репутації і елементарної самоповаги" -таки да
Відповісти
А конкурс був на заміщення посади? Чи знов парєшалі?
Відповісти
Передививсі паблікі від поліції - ніц нема про конкурс. Парєшалі...
Відповісти
Ой Олю, а як же партії і фонди, різне кідалово без тебе? Поліція більше платити пообіцяла? :) Ти ж така "правильна" і у таку структуру? :) А як раніше співала... Сміх та і годі!
Відповісти
ця країна котититься, летить в тар-тара-ри супертемпами. Який там професійні якості, треба бути в партії, громадській організації,будуть тобі і посади, і баблішко, нова "громадська банда", "громадські корупціонери" при владі. Хай цей новий речник прокоментує як колишній громадський активіст свою декларацію за 2014 рік: на всю сім'ю (чоловік + двоє дітей) за рік 18 тис.грн. заробила тілька ця "бджілка-майя", це взагалі вже ПОВНИЙ БЕЗПРЄДЄЛ!
Відповісти
Заздрість вбиває людей, як крапля нікотину вбиває крокодила. Оля - перспективна жінка, не попросилась натирати на попі мозолі в ЦНАП, не пішла ще на якийсь "паркет". Дівчина поставила мету і йде до неї. А "18 тисяч заробила", то хіба це гроші? По 1,5 тисячі на місяць. А "небейдужий" вже й порахував. Очевидно, недокурки під дорогим рестораном збираєш?
Відповісти
А членство в партії "Громадянська позиція" вона призупинила???
Відповісти
а в "Самопомочі"??
Відповісти
Мене дивує, що на таку посаду беруть людину, яка змінила надцять політсил, надцять місць роботи за дуже короткий проміжок часу. Щодо того, що вона журналістка - теж велике питання. Місяць-два перебути в якомусь інтернет-виданні - це не бути журналістом. Тим більше, будучи прес-службою, чи кимось іншим в різних партіях, не декларувати доходи, говоримо про порядність??? (хіба що вона просто мега-волонтер, що безкоштовно працює на партії). Про конкурс теж гарно підмітили.
Відповісти
а навіщо патрульній поліції речник?
Відповісти
Все в Олі гаразд - і журналістика, і розум, і партійність. Людина молода і шукає себе.
Відповісти
То пошукає спочатку нехай в іншому місці, а то вона з тої когорти, що шукають там де більше платять, а на професійне вдосконалення вже і часу бракує!
Відповісти
Оля дуже красива, тому жінки заздрять і ревнують. Усе на грунті заздрощів. Це не по-християнськи. А ще ж ми українці... Якщо в мене здохло теля, то нехай в сусіда три корови здохнуть.
Відповісти
Красива... це ще нічого не означає, нехай у моделі йде якщо її тут лише за красу хвалять! :)
Відповісти
Недоброзичливці хочуть,щоб у поліції ходила в прес-секретарях така безголова каракатиця, як в Гунчика.
Відповісти
Брехуни наглі! Коли, де, за якими критеріями відбувся конкурс??? Дайте офіціоз, скільки було кандидатів, в яких ЗМІ Волині розміщено інформацію про його проведення?? А ти мала (ОЛЯ) не з того починаєш професійну діяльність на посаді, брехня тільки КИСЕЛЬОВУ з РФ лічить. Докажи, що ти не така, розкажи в соцмережах про те, як виграла конкурс!!!
Відповісти
Не обіжайте ГУНЬКУ, йому і так важко з такою прессссс-службою, як його підлегла!!! ЖУРНАЛІСТ - від БОГА!
Відповісти
Цікаво, Оля подасть заяву в поліцію на свого любимого мужечонка, який їй періодчино фінгали ставить?
Відповісти