Луцька поліція виявила у підлітків речовини, схожі на наркотики. ФОТО

Луцька поліція виявила у підлітків речовини, схожі на наркотики. ФОТО
Патрульна поліція виявила у лучан речовини схожі на наркотичні, зокрема на коноплю.

У четвер, 7 січня, екіпаж патрульних помітив групу людей біля автозаправної станції, що по вулиці Глушець, інформує патрульна поліція Луцька у Facebook.

При огляді у них виявили речовини схожі на наркотичні, зокрема на коноплю.

Двом з них було по 15 років, одному 18, ще одному 40 (він також раніше засуджений).

Двох осіб було доставлено до міськвідділу поліції для з’ясування обставин.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 39
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"При огляді у них виявили речовини схожі на наркотичні, зокрема на коноплю." При олгяді?? -це як? В них на лобі було приліплено цей пакетик? Бо я майже впевнений, щоб ритись по карманах людей, треба причину більшу чим "бо мені захотілось" і як мінімум пару лишніх людей.
Відповісти
ТОбто, краще хай 15 і 18 річні юнаки вжиають наркотики?
Відповісти
нє, хай краще бухають.
Відповісти
Маю сумніви, що це щось змінить. Якшо людина свідомо вживає наркотики, то те що його зловили йому не помішає потім знову їх юзати.
Відповісти
при огляді - це коли особа самостійно на вимогу працівника поліції показує вміст кішень, сумки і т.д.
Відповісти
нічого не змінилось як раніше мусара заставляли все з карманів доставати так дивлюсь нічого не помінялось.
Відповісти
як би до мене підійшли і почали вимагати показати зміст кішень я б їм в харю харкнув
Відповісти
просто так, аби подивитись вміст кишень, ніхто не підходить - на те є причини.
якщо ви не погоджуєтесь з діями працівникив поліції ви можете їх оскаржити.
ви можете бути "кристально чистым человеком", але, наприклад, дуже схожим на злочинця, на якого є орієнтування чи опинитись на місці скоєння злочину, тому якщо ви добропорядний громадянин - вам боятися не має чого, а якщо ви гопник із наркотою в кишені, то звісно, по вашому вихованню видно, як би ви себе повели: "як би до мене підійшли і почали вимагати показати зміст кішень я б їм в харю харкнув"...
Відповісти
бурне дитинство! але ніхто не відміняв моїх прав!!!!
і взагалі навіщо тоді було замарачуватись робити якусь поліцію???? просто оставили б все як і було а то виходить тількі показуха, а копнеш дальше все по старому! це просто ганьба!!!
Відповісти
всігда бісило сільске бидло з ППС яке просто хоче заробити собі на пиво...думаєш це так приємно перед ним кармани вивертати???
думав можливо зараз щось змінитись з новими поліцаями, а виходить облом
Відповісти
вчить матчастину, бо незнання законів не робить вас розумнішим)

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про Національну поліцію

Стаття 31. Превентивні поліцейські заходи

1. Поліція може застосовувати такі превентивні заходи:

1) перевірка документів особи;

2) опитування особи;

3) поверхнева перевірка і огляд;

4) зупинення транспортного засобу;

5) вимога залишити місце і обмеження доступу до визначеної території;

6) обмеження пересування особи, транспортного засобу або фактичного володіння річчю;

7) проникнення до житла чи іншого володіння особи;

8) перевірка дотримання вимог дозвільної системи органів внутрішніх справ;

9) застосування технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису;

10) перевірка дотримання обмежень, установлених законом стосовно осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, та інших категорій осіб;

11) поліцейське піклування.

2. Під час проведення превентивних поліцейських заходів поліція зобов’язана повідомити особі про причини застосування до неї превентивних заходів, а також довести до її відома нормативно-правові акти, на підставі яких застосовуються такі заходи.
Відповісти
і де тут про те що мусара мають право шмонти кармани чи вимагати в мене їх вивернути???


7) проникнення до житла чи іншого володіння особи;

вообще бред для тупих! в житло проникнути тільки за рішенням суду
Відповісти
і знову те саме, не можете прочитати, за те голосно кричите про "бред" і "рішення суду"))

Стаття 38. Проникнення до житла чи іншого володіння особи

1. Поліція може проникнути до житла чи іншого володіння особи без вмотивованого рішення суду лише в невідкладних випадках, пов’язаних із:

1) рятуванням життя людей та цінного майна під час надзвичайних ситуацій;

2) безпосереднім переслідуванням осіб, підозрюваних у вчиненні злочину;

3) припиненням злочину, що загрожує життю осіб, які знаходяться в житлі або іншому володінні.

2. Проникнення поліцейського до житла чи іншого володіння особи не може обмежувати її права користуватися власним майном.

3. Про застосування вказаного поліцейського заходу обов’язково складається протокол.
Відповісти
3) поверхнева перевірка і огляд;

це в них на поверхні одягу напевно травка була приліпляна?)))))
Відповісти
тут написано, для "народ" та "анон" зверніть увагу на п.6, і взагалі, почитайте весь Закон і просвітіться, в кінці то кінців:

Стаття 34. Поверхнева перевірка

1. Поверхнева перевірка як превентивний поліцейський захід є здійсненням візуального огляду особи, проведенням по поверхні вбрання особи рукою, спеціальним приладом або засобом, візуальним оглядом речі або транспортного засобу.

2. Поліцейський для здійснення поверхневої перевірки особи може зупиняти осіб та/або оглядати їх, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа має при собі річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб.

3. Поверхнева перевірка здійснюється поліцейським відповідної статі. У невідкладних випадках поверхневу перевірку може здійснити будь-який поліцейський лише з використанням спеціального приладу або засобу.

4. Поліцейський може здійснювати поверхневу перевірку речі або транспортного засобу:

1) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, свобода якої обмежується в незаконний спосіб;

2) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб;

3) якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та/або знаходиться в тому місці, де може бути скоєно кримінальне правопорушення, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку.

5. Поверхнева перевірка речі або транспортного засобу здійснюється шляхом візуального огляду речі та/або транспортного засобу або візуального огляду салону та багажника транспортного засобу. Поліцейський при здійсненні поверхневої перевірки має право вимагати відкрити кришку багажника та/або двері салону.

6. Під час поверхневої перевірки речі або транспортного засобу особа повинна самостійно показати поліцейському вміст особистих речей чи транспортного засобу.

7. При виявленні в ході поверхневої перевірки будь-яких слідів правопорушення поліцейський забезпечує їх схоронність та огляд відповідно до вимог статті 237 Кримінального процесуального кодексу України.

п.с. забігаючи наперед, щоб не розжовувати вам додатково, що таке "достатньо підстав", сподіваюсь вам вистачить сили, щоб прочитати і розуму, щоб опанувати текст всього закону.
не сумніваюсь, дізнаєтесь багато нового і цікавого))
Відповісти
Неверное название - подростки, похожие на работников полиции, порылись в карманах сверстников.
Відповісти
тіпа нова поліція, а методи старі))) ганьба
Відповісти
Поясніть, будь-ласка, при яких обставинах "поліція" може проводити "огляд" аа??
Відповісти
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Національну поліцію" є у вільному публічному доступі, коли ви нарешті навчитеся читати?
Відповісти
Ти шо мент?? Чи тобі так подобається жити по системі влади??? Чьому люди неможуть робити власний вибір через якийсь "закон" написаний незнати кім, якій ше на цьому грошей заробив???
Відповісти
ні, не мєнт і ніколи ним не був. коли мав з ними справу то захищав свої права у суді, в 95% успішно.
просто мене смішать люди, які через свою лінь та недалекоглядність не читають законів, а потім голосніше всіх верещать про "беззаконня"))
закони приймає верховна рада, авторів законів не засекречують - що вам заважає це взнати? не подобається закон - звертайтесь до свого депутата, нехай вносить поправки.
якщо вам не подобається дотримуватись законів - то вам у Сомалі, там кожний сам за себе.
ну поліцейькі ж не пенсію в діда відібрали, а в неповнолітніх (!!!) наркотики, тобто виконали свій прямий обов"язок, що ж вам не до вподоби?
чи ви наркоторговець, що так вас це обурює?)))
Відповісти
він в одного відібрав, а перед цим ще 100 чоловік обшукав і принизив!!! це не поліцейскі!!! це старі ГАЛІМІ МУСАРА
Відповісти
маєте факти що "перед цим ще 100 чоловік обшукав і принизив" - звертайтесь до суду чи прокуратури, хто заважає?
і на рахунок термінів - спочатку взнайте що таке обшук та приниження особи, перш ніж розкидатися словами.
Відповісти
Мене принижує обшук, а вас?
Відповісти
а що по вашому "обшук"?

Відповісти
Якщо я відмовлюсь виняти все з кішень, що далі? мене побьють чи посунуть у відділок???
Відповісти
це викликає підозру та є підставою провести вже обшук в присутності двох понятих під протокол. можуть зробити на місці, можуть у відділку, в законі ці ситуації ясно прописані.
Відповісти
мене за життя обшукували раз з 10, не разу нічого не знайли!!! зрозумій мене! і коли я читаю що нічого не змінилось, мене це бісить
Відповісти
наголошую ще раз, що закон передбачає можливість оскаржити дії поліцейського - якщо ви вважаєте, що поліцейським безпідставно порушені або обмежені ваші права, то звертайтесь до суду чи прокуратури.
закон навіть передбачає державну компенсацію, в разі якщо внаслідок незаконних дій поліцї вам було нанесено шкоду.
раджу втратити півгодини і всеж таки просвітитись)
Відповісти
ахаха і що багато хто получив компенсації?:))) ви вірете в казки?)))
ви як живете в іншому світі, з єдинорогами і добрими чесними прокурорами)))
Відповісти
так ще ж ніхто не намагався, принаймі мені випадки не відомі.
а ви як вірите в казки всемогутності системи, так і ходіть з єдинорогом, яник теж вірив...
Відповісти
рекомендую всім так і робити!!! хай кожен раз складають протокол з понятими!! а то привикли до халяви!!!
Відповісти