Луцьких школярів не будуть харчувати за кошти міськради

Луцьких школярів не будуть харчувати за кошти міськради
З вересня цього року батьки луцьких школярів будуть платити за харчування своїх дітей самі.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у вівторок, 12 січня.

Начальник управління фінансів та бюджету міської ради Лілія Єлова розповіла, що міська рада припинить оплачувати харчування учнів 1-4 класів у місцевих школах, адже це не передбачено законодавством.

Проте міськрада таки продовжить оплачувати харчування діток ще певний час, аби зменшити навантаження на батьків.

«У січні цього року виплата за одну дитину становить сім гривень на день, а з лютого вже зменшиться вдвічі», - розповіла вона.

Вже з початку вересня установа припинить забезпечувати харчування учнів повністю.

Нагадаэмо, як вже повідомляв ВолиньPost Луцька міська рада виділила 200 тисяч гривень на монумент Степану Бандері.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ще одне покращення на скакали! Слава Єуропі
Відповісти
Слава Бандері. Та його пам'ятнику.
Відповісти
Зато Бандері памятник поставлять...
Відповісти
зато на Бандеру 200тис виділили!!! МОЛОДЦІ!!!!!!
Відповісти
нарешті перемога!
Відповісти
ви про реальні зарплати людей знаєте чи ні??? книжки в школу купляй!! на плазму гроші здавай!!! на всяку фігню здавай !! як не здасиш .. твоя дитина буде крайньою.... а тутика ще й давайте батьки дорогії платіть повністю ще й за харчування.... предури!!!
Відповісти
Ми європейські лохі
Відповісти
забагато жерли за яника. тепер, щоб не казитися з жиру, можна буде піти з дітками до постаменту бандері. саме постаменту: гроші до пам'ятника все одно не дійдуть.
Відповісти
Ви так агресивно чого виступаєте? У вас є діти? Якщо так, то Ви, коли дитину, вибачте, робили, Ви думали головою, чи вистачить у вас сил виростити її? Чи ви надіялись, що за Вас вашу дитину буде держава утримувати? або сумлінні платники податків скинуться вам на харчування? "С миру по нитке", як кажуть?
Відповісти
А на... тоді цій державі податки платити? І взагалі кому потрібна така держава, яка не думає про своїх громадян???
Відповісти
як би я надіялась на нашу ненаглядну державу то напевно мої думки були би інакші ... тому і обідно що коли на них дивишся то важко робиться жити.. а надіюсь я завжди тільки на себе і свою дитину навчаю так само...
Відповісти
а ти мабуть безплідна бо злим Господь діток не посилає
Відповісти
А ремонти в держустановах також не передбачені законодавством. Ніхто і мови не вів за утримання дітей, але вибачте стільки покращань то вже занадто!
Відповісти
сидіть далі в теплих кріслах, писаки
Відповісти
А якби дитина сиділа вдома,то що вона би не харчувалася? Моя дитина їсть,значить я сама повинна забезпечити для неі харчування. Як на пиво і цигарки і на всякий непотріб батьки мають гроші,а як кормити СВОЮ дитину- грошей шкода.
Відповісти
то й на плазму також Вам грошей не шкода?? просто мова йде про те що грошей на це не має .. а як на пам'ятник Бандері 200тис.грн .. на тобі найшли....
Відповісти
ти зеків годуєш, а на школярів тобі жаль? дурепо, з таким підходом українців скоро не буде, а наїде дешева робоча сила з різних -станів.
Відповісти
Погоджуюсь. Дитина - це відповідальність. Для своєї дитини у мене завжди є гроші на все, ми можемо самі її забезпечити, а не надіятись на державу.
Відповісти
В якій країні є безкоштовне харчування в садах і школах для дітей? Незнаю такої. Навпаки,в нас ще невеликі витрати в школі. В мене син третьокласник,то я плачу 70 грн в місяць на харчування, що таке ці нещасні 70 грн на теперішній час...
Відповісти
а скажіть в якій країні такі шикарні з/п як в нашій Україні??
Відповісти
харчування це тема окрема.....а от памятник наразі то мабуть не перша необхідність....чи це влада у такий спосіб показує що щось робить...
Відповісти
Харчування в школах жахливе!!! Страви холодні, а з булочок можна ліпити коників.
Відповісти
памя'ятник краще ніж якесь харчування халявне на рік
Відповісти
Чого гвалт підняли?! так верещите, що можна подумати, що у дітей там "шведський" стіл був...Чи просто халява солодка? Те шкільне харчування доброго слова не варте! Наживались на цьому тільки шкільні їдальні.
Відповісти