Подробиці затримання ківерцівського хабарника Третяка

Подробиці затримання ківерцівського хабарника Третяка
У Волинській області співробітники Служби Безпеки України спільно з Національною поліцією та прокуратурою затримали на хабарі одного з заступників голови Ківерцівської райдержадміністрації.

Як стало відомо з достовірних джерел, хабар взяв заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергій Третяк.

Чоловік є членом партії Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Як повідомляє джерело, правоохоронці зловили Сергія Третяка на гарячому в торговому центрі "ТАМ-ТАМ". За хабарем чоловік прислав свою дружину, яка мала забрати хабар. Між іншим, сума "подяки" була 40 тис. грн.

Між іншим, підприємець, який давав хабар, брав участь у тендері на закупівлю пального для Ківерцівського відділу освіти. Сергій Третяк "допомагав" виграти бізнесмену цей тендер.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: хабар
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 180
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Заступник без голови райдержадміністрації такі питання не вирішує. Гнати з роботи потрібно все керівництво района.
Відповісти
Все вірно.Одна шайка разом з головою РДА. І директор місцевого лісгоспу в спілці - головний постачальник спиртного, м'ясного, солодкого й паливно-мастильних матеріалів також. Не з власної кишені. Все це блоком "солідарність" називається.
Відповісти
Відкупиться...
Відповісти
у кожному районі всі тендери так проходять
Відповісти
100 відсотків!!!!!
Відповісти
Х.. тому правда.
Відповісти
Великі хабарники роблять вигляд, що борються з корупцією. З себе потрібно починати, з себе !
Відповісти
А хотів бути нашим мером...
Відповісти
Стидоба!!! В АТО його на передову!Бач пристроівся в теплому кабінетмку нічого не робити і щоб грошки дармові текли
Відповісти
В АТО його на передову! - ну нащо ви таке пишете? Вважаєте АТО засланням? Каторгою?
Відповісти
Для нього так
Відповісти
А чим кращий теперішній мер?
Відповісти
Залу"у йому на воротнік!!!
Відповісти
це дійство не обійшлося без відому голови райдержадм. та начальника відділу освіти ( який до речі по чутках не з чистими руками)
Відповісти
по чутках ти не лор, а гінеколог! І баби кажуть, що руки в тебе брудні!)))
Відповісти
де обіцяні подробиці?
відбивався? відстрілювався?
ампулу з ціанідом розгризти не пробував?
Відповісти
відмажеться ...відкупиться...
Відповісти
не відмажеться! знайдем і повісим!
Відповісти
а не месник і висить в тебе від народження, від чого ти й життям незадоволений!Простіше будь!Бо і Путя тобі не поможе!
Відповісти
а от і главний герой цієї новини відписався чи може його жінка?
Відповісти
Підставив його грибук
Відповісти
а "лапки" його є на неправомірній вигоді? Немає?Тоді поцілуйте його нижче пояса...
Відповісти
істинно!
Відповісти
судити того що давав і

того що брав
Відповісти
відповідати мають обоє-хто брав, і хто давав.Обоє су..и.
Відповісти
Скоріш за все, було прослуховування тел. А він - не відмажеться. З такою сумою хабаря - тільки відбувають покарання... Якби ж то було 40 млн.$ - то відмазався б, а за 1500 долярів - сидітиме.
Відповісти
Ну посадити не посадять ,просто зробили "цапом відбувайлом"
Відповісти
Ага, один брав........... а грибук святий і не знав,і в райадмін. теж не знають і не бачили.... гнати в шию те кодло брехливе. все ніяк не понаїдаються,все малоі мало.
Відповісти
Це точно!
Відповісти
А за кого голосували, чим думали, і чи в загалі думали, але цеж "СОЛІДАРНІСТЬ"!?
Відповісти
таке враження, що люди живуть в якомусь паралельному світі.Ви що справді думаєте, що чиновник такого рангу може жити на 2000 грн при такій відповідальності та інтенсивності роботи? Ви проживете з своєю сімєю на 2000 грн? Тут два виходи - або їм дати дійсно нормальну зарплату, або за взятку розстрілювати...
Відповісти
цілком підтримую.
Відповісти
Ну хай знайде іншу роботу якщо з/п не влаштовує. Він живе за рахунок відрахувань з наших з/п. Скотиняка
Відповісти
Ніколи не захичав корупціонерів і ввжажю що місце їм у тюрмах! Але із Вашим постом не погоджуюсь... Дивіться в суть проблеми. Ну знайде він іншу роботу, прийде на його місце інший і знову буде брати... бо (див. пост вище) "Ви проживете із своєю сім'єю на 2000 грн?".
Тут треба підняти з/п. а потім коли далібудуть брати - розстрілювати... і буде нам щастя :)
Відповісти
Згоден! !
Відповісти
Ківерчанин ти ііх так само платиш як і я
Відповісти
в АТО його
Відповісти
Він від АТО відмазався в нього в боголюбах астму виявили.
Відповісти
звідки ти знаєш?
Відповісти
а ми заяви на 10 соток пишемо і присилають відмови. То нехай ці Херої підуть туди, може гради мозги на місце вправлять.
Відповісти
Ще не одного не посадили. Згадайде ківерцівського суддю чи про Барчука( колишній голова райво) чи Сахарука (директора школи) Всіх зловили і всі далі гуляють і відпочивають
Відповісти
ой всі такі розумні пишуть бред повний. да кожний з вас був би при владі те і робив би де .... побільше, при зарплаті 1500 грн., була б зарплата як зарплата так тисяч 30 тоб і ніхто проце і не думав би про хабар. Розігнали би всіх від прибиральниці до голови ВР, набрали би молодих спеціалістів та дали би їм зарплату по 30 і було б все ОК.
Відповісти
Ну вже не 1500 - а 3000 то як мінімум, то не головний спеціаліст. По друге люди живуть і на мінімальну. По третє Третяк скрізь де були вакантні керівні посади рвався і на директора спортшколи, і на начальника відділу освіти, і на голову адміністрації, дорвався тільки до заступника, скучив з часів міської ради за хабарчиками. По четверте не повірю що керівництво РДА було не в курсі.
Відповісти
ти був би не лудшим
Відповісти
доброжелатель його на 1500 ніхто не змушував йти а пішов нехай робить для виборців своїх а не для себе
Відповісти
При чом тут виборці???в нього не виборна посада!
Відповісти
дай відповідь. в тебе є сімя? тобі дати 2000 грн. хватить щоб проіснувати при курсі 27 один місяць з двома дітьми?
Відповісти
То нехай бере в руки лопату і маслає, він що не знав яка в нього буде зарплата??????? чи на хабарі надіявся???????
Відповісти
Його там ніхто не тримав...Чому не шукав іншу роботу? Забули як третяк з папочкою по ринку ківерцівському ходив та побори збирав?
Відповісти
а ти давав йому в папочку?
Відповісти
не розуміє, що чиновник, який розпоряджається сотнями мільйонів гривень, не може получати 1500 гривень? Встановіть їм відповідну зарплату одночасно з пожиттєвим увязненням за хабар і Україна почне відроджуватись!Ось і вся боротьба з корупцією, мать вашу!
Відповісти
підтримую
Відповісти
А хто тобі сказав що в нього 1500 з/п? Кого захищаєш?
Відповісти
я туди не йшов бо важаю себе не кращим (але таких кращих нам не треба)
Відповісти
чим ти хвалишся, що не йшов? А треба було йти, якщо бачиш, що щось можеш зробити для людей!Тут, тим більше зараз, як в ВДВ-"ніхто крім нас"...тим більше при таких зарплатах)))
Відповісти
по перше, у нього не півтори тисячі заробітна плата, як у державних службовців, які працюють на імидж таких керівників, а у два рази більша, по друге, чомусь після революції гідності такі як Третяк і тому подібні не ішли в райдержадміністрацію на посади, де треба робити і нести відповідальність, вони бачили себе тільки керівниками, бо знали свої можливості, тобто як працювати на розвиток району..... У Третяка є досвід ще з міської ради, коли він займався збором грошей на ринку, тоді ще його треба було брати. А працівникам адміністрації сором за таких керівників.
Відповісти
Досвід? То згадаймо про досвід коли він був без роботи. Не відпочивав, як це роблять хабарники, а возив машини і продавай їх на ринку, заготовляв з тією ж жінкою чорниці, працював у школ, при тому що в нього дві вищі освіти він ніколи не соромився роботиі. То де ж хабарі?
Відповісти
Тут деякі пишуть що зарплата мала - так скільки не дай - завжди мало.
Пішов на посаду за певну зарплату - працюй, або нехай інший працює.
Є люди, які на мінімалці виживають з сім'ями, але не крадуть - гідність є.
Відповісти
я можу спорити, якби ти працював на місці Серого то ти вчинив би так само, або щей більше запросивби за свої послуги.
Відповісти
НЕ коли.
Мені совість не дозволить.
Там де я зараз працюю, я теж можу пару грн "заробити" - та цього не роблю.
Чужого мені не потрібно. При тому що у мене сім'я, і з\п 3-4тис.
Відповісти
І ти хоч сказати що на сьогодні 3-4 тис. Ти нормально живеш і дітей годуєш і ще скажи що машина, будинок є?? і тьоща в Італіі жопи миє і гроші шле.
Відповісти
ви рахуєте, що навіть 3 тис. це велика зарплата(138$),яка відповідає людській Гідності?)))Не оправдовую цього чиновника, але при такому підході в нас ніколи не зміниться корупційна система, змінюватимуться лише її стрілочники.І є два варіанти- або гідна зарплата державних чиновників одночасно з найсуворішим покаранням-пожиттєве заключення (як в Європі і США), або розстріл (як в КНДР або СРСР).Іншого, на жаль, не дано.
Відповісти
стаття изначально називаеться не правильно. Його не затримали безпосередньо. А тому в адвокатів буде поле для діяльності. А зарплата не показник.Наші люди такі,скільки б не мали, все одно хапатимуть, хто як може
Відповісти
толковий адвокат цю "боротьбу з корупцією" рознесе в пух і прах, ще й заборговану зарплату виплатять)))
Відповісти
І ще й посадить того, хто приніс ту сумку і заяву потім написав...
Відповісти
це вже чиновник нової влади. І що щось змінилось
Відповісти
"Патріот"
Відповісти
Я ж не маю на увазі, що 3000 грн. це велика зарплата, але я хотів би хоча б такої. І це не означає, що люди з зарплатою у 1800 грн крадуть, а Третяк знав куди іде, якщо йому було мало, треба було б іти у чесний бізнес. Ви ж тільки зауважте, що він навіть року не пропрацював.
Відповісти
на посаді не меньше року, а в сфері вже більше 6 років
Відповісти
А прізвище підприємця випадково не Нестеренко Сергій Іванович ?
Відповісти
Для українців ПАТРІОТИЗМ і ПРИСТОСУВАННЯ - це синоніми. Як сказав відомий класик:"Коли звучить багато патріотичних фраз-значить багато вкрали."
Відповісти
багато людей після революції думали, що на них впала манна небесна і прийшов їхній час...головне дорватись ло корита...почали брати.І доки буде вибір- мінімальне покарання (часто умовне) або благополуччя власної сімї-обиратимуть останнє...до речі, українська система влади так і існувала 24 роки)))перш за все, тому що це було вигідно "власть імущим".
Відповісти
Видно не поділився з ким треба або проявив ініціативу,бо земельник левчик і о скільки років дерибанить землю на КІВЕРЦІВЩИНІ ТА МАНЕВИЧЧИНІ і нічого - бабло в київ і керує далі шо при знаку шо при пєті.....
Відповісти
В НАРОДІ КАЖУТЬ ЯК НЕ НАІВСЯ ТО НЕ НАЛИЖИШСЯ.МАЛО ІМ ВІДКАТУ ВІД ТЕНДЕРІВ ЯКІ ВІДДІЛ ОСВІТИ ПРОВОДИВ ПО ШКОЛАХ РАЙОНУ.ЗАХОТІЛОСЯ ЩЕ Й ТЕНДЕРІВ ПО ДИТЯЧИХ САДКАХ РАЙОНУ ЯКІ ПРОВЕЛИ НА 2016 РІК.ШАНОВНІ БАТЬКИ ПЕРЕВІРТЕ ЯК ХАРЧУЮТЬСЯ ВАШІ ДІТИ В ДИТЯЧИХ САДКАХ ЗА ВАШІ ГРОШІ ЯКІ ВИ ПЛАТИТЕ.
Відповісти
всі й так знають шо херньой кормлять, мій малий в котлеті скребку находив і в макаронах всяку гадость, ви що не знаєте де живете шановний. досракі це перевіряння бо воно реально на день два.
Відповісти
Саме цікаво , що дружина очолювала на виборах штаб порошенка в районі!!!!так тримати!!!!!я думаю голова адміністрації що мав підписати тендер повинен привселюдно покаятись! Йому ж негоже бути в одній упряжі з хабарником!!!мабуть він ні сеом ні духом , що сталось з заступником
Відповісти
підстава що тут говорити. треба голову гнати який засмердівся вже за декілька років
Відповісти
Для чого придумали тендери,гроші з відкатів отримувати?
Керівник кожної установи нехай шукає надійних постачальників ,то й сума подяк буде менша ,бо одному,а не всій адміністрації
Відповісти
Ото настоящий мужчина жінку послав
Відповісти
Гарна компанія в адміністрації Чигрин Пушкін буде порядок
Відповісти
Чигрин і Пушкін в районній раді, до РДА вони ніякого відношення не мають
Відповісти
то хочете сказати що вони порядні хабарниця з продажним Пушкіним одна структра тільки назви різні раз зашищаєте значить ні чим від них не відрізняєтесь
Відповісти
Скоріше вже б прийшли треті совєти,або другі поляки і навели б вже якийсь порядок, бо як держава Україна не відбулася.
Відповісти
Викрутиться
Відповісти
У ківерцівський Д Л Г також заїдьте там у сто раз більше знайдете чому за машину краденого дуба в області справу закрили за проханням району напевно разом кабани ну їли з того кабана що Степан серед білого дня застрелив а правий сектор зловив.
Відповісти
перш ніж тут бруд лити, подумайте кожен про себе. В Ківерцях більші шахраї ніж цей чоловік з яким можна поговорити....людяний. А Пушкіну не варто такі комети ставити у фейсбуквітні. Нехай згадає себе у Любомлі, звідки його гнали палкою і загоховався в АТО щоб"хероєм" стати. Заступник голови райради...не смішіть.
Відповісти
Гідний нащадок молодої команди Черновецького !..
Відповісти
Я працювала на виборах з його дружиною порядна людина, справедлива і ніколи не образила нікого. Таких людей мало знавців справи такого процесу. А в Луцьку ситуація була швидше не така..Їх підставили. Ніколи Сергій не пішов би на таке.Подумайте люди, часи страшні. Втопити легше ніж в люди вивести.
Відповісти
Вибори-виборами, а інформаціі про його діяльність вже багато було. Коли були дрібні суми- видно ніхто не звертав увагу...
Відповісти
Чудово знаєте про суми...самі давали...під статтю
Відповісти
Вибачте пані, але що Ви верзете! Всі знають Вашого порядного Сергія вже давно, ще з міської ради (ринок, виконком і т.д). Сергій , як Ви кажете не пішов би? Та він ходив, йшов і ходив би далі, якби не тормознули. У відділ освіти пхався, в РДА заступником таки підмазався, бо знав що можна буде крутанути при своїй посаді лівих грошенят. Шкода голову РДА та простих працівників, бо через такого зама всім репутацію підмочив. А дружина? Який вона знавець своєї справи, Ви що маку наїлися? Штабом неофіційно Сергій керував, бо бабла порошенка і там було багато. Вибори ж! Можна списати!
Відповісти
ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ... ТАНЯ ПІД СОБОЮ ЗЕМЛІ ВЖЕ НЕ ВІДЧУВАЄ... ДАЙ ЛЮДИНІ ГРОШІ ПОБАЧИШ ЇЇ ВСЮ
Відповісти
Ага підставили!!!! Казали підіть вам там дадуть 20 штук то буде вам за колядки,щедрівки, посівання! Але ж біда в тому , що наприклад в Тернополі зловили колядника і потім відбувся штрафом! Правосуддя ж у нас найкраще і найсправедливіше у світі!
Відповісти
Такі всі розумні))))) існує стаття ще хто дає хабарі і ви всі під неї ідете...кожен.....нанриклад, роди в Україні коштують від 1тис євро.....не в касу...на руки...при безкоштовній медицині.....чому ніхто не затримує хабарників в білих халатах...не знімає їх з посади......ааа...бо вони безсмертні і не при владі ....так би мовити нікому не перейшли дорогу з можновладців і ніхто їх не замовляє....
Відповісти
колись була стаття про Луцький пологовий. Також щось про хабарі і ціни на роди. Так користувачі швиденько розкусили заказуху і реальні суми "подяк" коливались від 0 до 1000 грн. а не від 12тис. як хтось клявся. А блатні розцінки якими він хвалився були тупо здерті з якоїсь приватної клініки Києва. Хоча не буду сперечатись що хабарі є.
Відповісти
1000грн))) це скільки років тому))))) і тільки мабуть медсестрі)))) точно не лікарю чи анестезіологу)))
Відповісти
Не розумію до чого ці цифри. Рік тому родила, ща власним бажанням дала до цукерок 200 грн лікарю і по 100 двом медсестрам.
Відповісти
7 років тому дружина родила а луцьку на грушевмького і нічого не платив і не давав тільки в кінці коли забирали додом коробка цукерок і "шампунь"
Відповісти
це і є корупція, навіть в таких сумах....Хочете добре жити треба припинити на всіх рівнях, змінити менталітет, а не за власним бажанням давати всім на лапу))) СТИДОБА!!!!
Відповісти
капєц Україні
Відповісти
Повністю з вами згідна....наклеп чистої води. І правильно зробить коли подасть...не журналісти а продажкі брехливі собаки
Відповісти
Ми всі ходимо під богом і бог нам суддя і кожний отримує по заслузі.Але те що відділ освіти провів тендери по харчуванню садків району а зараз силою влади заставляє підкорити іх тільки через централізовану бухгалтерію освіти це свідчить про сплановані діі голови адміністраціі першого заступника заступника голови начальника відділу освіти начальника фінансового відділу району.
Відповісти
А продукти в садки завозять дорожче,ніж вони коштують в магазинах
Відповісти
взагальному, ківерчани голосуйте наступний раз за мене. в мене свій бізнез і зарплата 30-40т. я красти не буду. буду служити на благо ківерчан.
Відповісти
ТО НАПИШИ ХТО ТИ? І МОЖЛИВО ДИВО ЗДІЙСНИТЬСЯ
Відповісти
А ще безграмотний,аж стах бере.Краще гроші з бізнеЗу на навчання віддайте)))
Відповісти
Дорога ніночка, ой вибач Ніночка вибач за моіі великі пальці, троха на айфоні не попадаю на потрібні букви.
Відповісти
не стах, а страх..небізнезу, а бізнесу у Вас Ніна також грамотна писанина
Відповісти
Цікавий феномен: порядні люди бояться йти у владу, бо знають, у що доведеться "вступити". Тобто, є якась міра і рівень відповідальності та розуміння. Ці ж молодики, хоча із галузі освіти (до чого школу довели!..) перебувають у якомусь підсвідомомому стані однобокого розуміння світу, яке успадкували від совітів. Сумно і печально.
Відповісти
100% ПРАВДИ. БІДНІ І НЕЩАСНІ БІЛЯ КОРИТА СИДЯТЬ, АЛЕ І ПАЛКОЮ НЕ ВІДЖЕНЕШ, ТАК ВИДНО ТАМ ПОГАНО І ЗАРПЛАТА МАЛА, СВОЛОЧІ. СБУ НЕХАЙ ПІДЕ ЩЕ ШКОЛУ%4 ПРОВІРИТЬ, ЩО ТАМ ДИРЕКТОР ВИРБЛЯЄ,ЯКІ ХАБАРІ БЕРЕ ЗА ГОДИНИ_ ВСЕ ПЛАТНЕ, ВЖЕ В ШКОЛІ СКОРО СІМЕЙНИЙ ПІДРЯД БУДЕ,А ТОЙ ГРИБУК- ДВА СЛОВА НЕ ЗВ"ЯЖЕ ДО КУПИ, ПРО ЗАКОНИ МОЖНА НЕ ГОВОРИТИ. БО ВІН ЇХ НЕ ЗНАЄ, ЗАТО ПРИ ПОСАДІ, БАРАНИ ПОКУПЛЯЛИ ПОСАДИ,ОТ І КЕРУЮТЬ.
Відповісти
Це точно блін.Заї....
Відповісти
а медсестри думаєте якп зарплата?так... теж 1500 грн і теж 2 дітей прогодувати потрібно...Нічого його оправдовувати.
Відповісти
Шкода голову ради який позор в адміністраціі знов ківерці на всю украіну до порошенка від порошенківця і правду кажете все мине як попередні це зробили і кожелюк і барчук і підгорний і поліщук іт д всі працюють і поживають далі як людям пенсіонерам жити іх шкода коли це скінчиться
Відповісти
Для чого писати та коментувати те, чого не знаєте? До проведення тендерів Грибук не має ніякого відношення, є тендерний комітет, який приймає колегіальні рішення. І якщо переможець тендерних торгів надав увесь пакет документів з найнинижчою ціною то відповідно він і виграв. А все що відбулося після цього безсовісно та неприпустимо.
Відповісти
Ну звичайно грибук ні до чого..........Приходилось спілкуватися по роботі, так він від людей втікає, а знаєте чому?????? бо є тупі і ще тупіші.......... а тут поділили тендер, як в"свадьба в маліновке", то напевно ходив і тільки руки потирав.....сволочі .....
Відповісти
ПЕВНЕ ГРИБУК ДІЙСНО ЖИВЕ НА ОДНУ ЗАРПЛАТУ.... БРАВО.... ВИ САМІ В ЦЕ ВІРИТЕ?
Відповісти
Шкода,що на Сході хлопці гинуть,а тут не можна під стінку поставити і шмальнути хоча б одного- половину б написали за власним, а друга половина почала б працювавти і боятись,що біля стіни і в штани можна накласти... Давайте причитати-він не винен...,а вояки -винні???? Диму без вогню не буває. Зараз почнеться-суди,адвокати,свідки,а якщо добре підмаже,то на останньому слуханні ще крила виростуть і до блаженних зачислять....
Відповісти
Украл, выпил в тюрьму - романтика!
Да кто ж его посадит - он же памятник!
Відповісти
Нехай тільки спробує відкупитись, наволоч.
Сподіваюсь, народ йому цього не подарує
Відповісти
Особисто я не готовий подарувати?
Відповісти
Для тих, хто його виправдовує:
Минулого року він задекларував понад 60 тисяч доходу, тобто не бідує і не голодає.
Виконував чийсь наказ - мають сісти обоє. НІХТО НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ВИКОНУВАТИ ЗЛОЧИННІ НАКАЗИ!
Підставили? Так спіймали ж на гарячому!
Відповісти
На якому гарячому? що гроші рахували? сумка, а що в сумці хто знав, що сумку особисто в руки передав представник фірми? аж смішно))
Відповісти
Юлічка, таке враження що ви там поруч стояли і все бачили: і хто сумку давав, і хто гроші давав.... А ви часом не родичка? А то слиною забризкали весь неформатний сайт!
Відповісти
На вас попало трішки....бійтеся бо яд))))
Відповісти
60тис це багато???
Відповісти
Літом наморе поііхати на 7 днів як мін. В болгарію. Або два місяця нічого не робити.
Відповісти
60 тис грн це багато? 5 тис в місяць це багато???
Задекларував, значить заробив.
Хабарі ще в декларацію ніхто не вписував.
Думай перед тим, як писати.
Відповісти
до чого тут директор четвертої школи? Порядки такі в державі, що пенсіонерів до хера і вигнати неможна, і память нета,і всцикаються в труси,і в школах вмирають, а місця не уступлять, все мало- ідіть відпочивайте!!!!
Відповісти
він такий в АТО
Відповісти
ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО ТИМ ХАБАРЕМ ВІН МАВ З ТОБОЮ ПОДІЛИТИСЬ.... Я ТЕБЕ РОЗЧАРУЮ АЛЕ ПЕРЕЛЯКАНА ТАНЯ ВСЕ ВЖЕ РОЗПОВІЛА НАВІТЬ БІЛЬШЕ.... ТАК ЩО ВИДИХНИ І НЕ ТУЖСЯ
Відповісти
Ще б шановне СБУ Ківерцівську лікарню районну перевірило...там не менше цікавого з бюджетникми коштами...Вперед! будьте послідовними!
Відповісти
Цікаво, що пан Третяк немає ніякого відношення до тендерів, головують тендерною політикою Ткачук і Таранчук а от молодшого вирішили підставити. Час покаже, якщо всі будуть діяти по Закону, а ні то буде так як і було, тільки хлопцю п’ятно поставили
Відповісти
Шановний! З Вашими припущеннями вже давно пора до мене, у вас явний випадок шизофренії!
Відповісти
спочатку себе пролікуйте за "державні кошти" без благодійних внесків, а тоді іншим - ставити діагноз
Відповісти
Фідор забув добавити: і подяк.
Відповісти
В ТАм-Там підставили? І дружину його теж?
Відповісти
ДО ТЕНДЕРУ ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄ . А ЖІНКА ЙОГО ТАМ ПЕВНЕ ВИПАДКОВО.... А МОЖЕ ВОНА КОХАНКА ГОЛОВУЮЧИХ ? А ПЯТНО ХЛОПЕЦЬ ПОЧАВ СОБІ СТАВИТИ ЩЕ З ФОНДУ ЗАЙНЯТОСТІ... ДАЛІ СМАКИ ПОКРАЩИЛИСЬ І ВІН З ВПЕВНЕНІСТЮ ЗАЛІЗ УЖЕ ОБОМА РУКАМИ ПРАЦЮЮЧИ ПРИ МЕРІЇ...
Відповісти
Ти шо з дуба впав як поняти підставили причом хтось "бідний хлопець"а брати то чим думав
Відповісти
ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙДЕРАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ТРЕТЯКА ЧЛЕНА БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ ТРЕБА ВІДПРАВИТИ ВОЮВАТИ В АТО .
Відповісти
Разом з тобою
Відповісти
A шо шкода скотину
Відповісти
і інші тендери у відділі освіти проходять таким чином?
Відповісти
сміюся не можу)))) взяли, за що?за хабаря, якого? тендер пройшов, фірма виграла і назад не вернеш, а Третяк після тендеру вимагав)))) ви всі тупі чи тільки притворяєтеся, хто і за що і які гроші приніс)))) підстава... в мєнтів на нього нічого не має, ніяких прямих доказів, ні пальчиків...А Гетьманчук за свої дії скоро сам попадеться, герой з мусорніками)))
Відповісти
ТРЕТЯК З ТЕТЯНКОЮ ДАВНО НЕПОГАНО ВЖЕ ГРОШЕНЯТА ХАПАЮТЬ.... СПОЧАГКУ ТАНЯ ХОЧ БІЗНЕСОМ . ТОБТО ПРОДАЖЕМ КАВИ. ЗАЙМАЛАСЬ... НАГЛІСТЬ І ЖАДНІСТЬ ВСЕ ПЕРЕМОЖУТЬ
Відповісти
що у вашому розумінні хапають? Заробляють? Бізнес, не бізнес, хто на що вчився))))
Відповісти
ЗАРОБЛЯЮТЬ НА РОБОТІ. А ХАПАЮТЬ ХАБАРІ.... ВСЕ ТАЄМНЕ ЗАВЖДИ ВИЛАЗИТЬ.... НАДТО ШВИДКИЙ КАРЄРНИЙ РІСТ...
Відповісти
))))10 років це швидко? не смішіть, хто до чого стремиться. Ви мабуть сидите в адміністрації все життя і дупи лишній раз не підіймаєте для вас і швидко)))
Відповісти
Чувак гарно набрав на виборах мера, а вибори знову через рік, от і підпортила діюча провладна компанія репутацію)))) Ура, Жгутов і ко знову процвітатиме!!!!
Відповісти
ви всі там були в тому Там Тамі, знаєте як і хто що брав)))
Відповісти
Передивись відео і все побачите самі.
Відповісти
в Ківерцях не перший раз вирішується так позбавлення посади, спочатку скандал, хабарник, потім людина мусить піти з роботи, а доказів по справі нуль, так би мовити люстрація компанії керівників м.Ківерці
Відповісти
зсилку на відео в студію
Відповісти
Правильно, різдвяні свята ж-дружина от і щедрувала чоловікові,бачите в чорних гокулярах-мабуть незрячий бідолаха, а Ви напали...
Відповісти
Люди, не смішіть.....який Там-Там? Що ментам журналісти мало грошей дали, що вони хибну інфу злити)) а ви вірите і читаєте.... алчні люди, любите шоу дивитися, але від цих шоу ви здоровіші і щасливіші не стали, зверхів тра починати з тих хто країну на міліарди поділив. З джерел - Третяк не є членом партії.
Відповісти
А це файна передвиборча компанія. Агітація безкоштовна і файно подана. На ФБ житель Ківерці поставив " ха-ха " а він забув як дроти крав і сидів в Маневичах в ІТ? А батько керівник СБУ в районі? Чого це їм вартувало нервів і грошей? Не смійтися люди з горя.....гроші з розуму зведень любого. Це є наука для всіх нас і гарний урок.
Відповісти
В шахту козла, хай вугілля довбе. Може якраз де завалить...
Відповісти
А де можна відео подивитися?
Відповісти
Відео де побачити?
Відповісти
В нього зарплатня більше 4000 тисяч!! Ауууу люди просніться тільки в тбрму! Скільки можна обкрадати всіх і все!! Викладав в Школі людину і суспільство і ніколи не подобався як людина завжди посиішка єхидна була! Тільки в тюрму!!
Відповісти
Відпустили...а ви тут всі спереживалися...не суд а посміховисько....прокурори і слідчі нічого не надали)))))
Відповісти
А ви на що надіялися Підгорного вже шостий рік судять ну що з того Третяк це 11 та жертва за 5 років жодного не посадили
Відповісти
У Р А. У РА. У Р А. А ви роти два дні відкриті тримали
Відповісти
Смердить слухати коменти від негативно налаштованих цькувальників не пхайте носа не знаючи правди сидіть тихо хіба не видно що підставили менти
Відповісти
Повністю згідна, заздрісні собаки
Відповісти
сама ти собака. А Третяк твій штопаний резиновий виріб, який аж пищав, так хотів хабаря тому і рвався на керівні посади
Відповісти
Пане, Леонтій, кому, як не Вам знати про діяння пана Сергія, адже, його трудова діяльність майже починалась під Вашим керівництвом у міськраді. Ви разом розробляли різні схеми керування містом, разом проводи певні арифметичні дії. А чи не за Вашого «правління» містом – багато держбудівель продані за безцінь та використовуються не за призначенням? А Ваші хороми – це не майбутній дитячий садочок? Ви,мабуть, уже й забули, що у певні роки керували міським осередком Партії «Батьківщина» та чимало хапанули звідти грошиків. Ви також «якось- так» займали керівні посади на держслужбі, а у теперішній час непогано почуваєте себе з пенсією більше 6000 грн. Ви, також, забули ще про одну істину:- «Не суди – і не будеш осуджений» . А заголом Ви не кращі за Третяка.
Відповісти
Да Леонтій Степанович на вашому місці краще помовчати
Відповісти
Бідний Третяк... І для чого йому та політика? Він так гарно тренінги в центрі зайнятості проводив. Хай би і далі цим займався. Там тоже непогано платили.
Відповісти
Уважно подивіться відео прес-конференції, хто як себе вів.Ткачук видно що не вкурсі був,Грибук- точно не при ділах і впливу на членів комісії дійсно не має (бо він для них не начальник Микола Васильович а просто Коля, хоча робить він для них немало, але вони рохкають своєю вдячністю до нього.І взагалі стара команда його висунула і підтримала щоб і надалі крутити свої справи про які він навіть і не здогадується.)А от Таранчук якось дивно виглядав і червонів.Висновок:1)вплив на стару команду РАЙВО мав і має той хто їх всіх там зібрав і прокручував свої справи (доречі його теж за тендери совали і якось так притихло все);2) Третяк (однозначно скотина яка прикрилась смертю патріотів і чверила чорне діло за яке на фоні всіх смертей ще його пра-правнукам доведеться платити перед Богом)- шистірка яка виконувала роль кур'єра по доставці грошей. І якщо ще не зовсім дибіл і хоче побачити як його діти школу закінчать то розкриє всіх у цій схемі, інакше тюрма і надовго.Таню шкода але немаленька,знала що робить.Після стількох смертей у війні з корупцією, ці гроші є кроваві і политі сльозами вдовиць.Хотіла добре жити то треба було їхати за кордон а не з брихуном-злодієм на людській біді наживатись.
Відповісти
Згідний з вами.
Відповісти
Дайте відповідь, що це за "цигани" під назвою Грузинський цирк в міському парку шатро своє розклали? На зимівлю стали.? Хто здає в оренду на стоянку? Хто бере гроші? )))) скоро Оля Пліщук буде не лише давати дозвіл грати футбол, а й увесь зброд ютити в парку. Орендодавці міської ради. Там страшно йти вдень не кажучу ввеченрі, дроти по землі лежать під напругою, а там діти ходять до школи, ЖАХ...ось де біда відкрита і люди не вічливі, якісь підозрілі... ДЕ ВЛАДА, п. Палиця перевірте майданчики, які подарували громаді. Жгутов і Поліщ скоро їх здадуть циганам під зимівлю для проживання))))) Люди не слідкуйте за людиною, якій і так хватає проблем. Згляньтесь на проблему яка є під носом.
Відповісти
тоже люди!!!
Відповісти
Це в м. Ківерці, помилково не вказал
Відповісти
Грехи других судить вы так усердно рветесь,начните со своих и до чужих не доберетесь!
Відповісти
Кого ти захищаєш дура? Тих, хто тебе обкрадає?
Відповісти
Вітаю вас, що визнали свій життєвий статус))))
Відповісти