«Динамо» вийшло у наступний раунд Ліги Чемпіонів

«Динамо» вийшло у наступний раунд  Ліги Чемпіонів
Гол Брауна Ідейє на останній хвилині матчу 3-го раунду відбору Ліги чемпіонів приніс «Динамо» перемогу над «Фейєноордом».

Як повідомля Київ. Коментарі, в першому таймі команди створили достатню кількість гольових моментів, але до перерви рахунок не відкрили. Багато в чому завдяки прекрасній грі Максима Коваля.

У другому таймі футболісти «Фейєноорда» продовжили шукати шанси біля воріт гостей, динамівці тримали оборону і виглядали гідно в контратаках. А перед самим фінальним свистком Браун Ідейє з подачі Дениса Гармаша приніс перемогу команді Юрія Сьоміна.

Таким чином, за підсумками двоматчевого протистояння і перемоги із загальним рахунком 3:1 кияни виступлять в плей-оф Ліги чемпіонів.