У Луцьку з промислового району міста хочуть перенести авторинок

У Луцьку з промислового району міста хочуть перенести авторинок
Перенести авторинок з промислового району міста по вулиці Єршова пропонують у Луцьку.

Прохання про це знаходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Пропоную перенести скандальний авторинок з промислової частини міста по вулиці Єршова, оскільки таке розташування щочетверга та щонеділі створює ряд незручностей для працівників"
, - йдеться в петиції.

Авторка зазначає, що працівники неодноразово заявляли про проблему авторинку, однак питання так і залишилось відкритим.

За її словами, через авторинок хаотично заставлена автомобілями дорога, щочетверга та щонеділі водії маршрутних таксі відмовляються їхати по вулиці Єршова, тому що туди неможливо доїхати у зв'язку з великою кількістю автомобілів.

Окрім того, автівки їздять на великій швидкості, що може бути загрозою для життя та безпеки працівників.

Зараз петиція зібрала 4 голоси з 300 потрібних.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
слабо?
Відповісти
бетонні блоки та шлагбаум вирішує проблему за один день.
всіх хто на кільці - штрафувати та евакуйовувати.
Відповісти
куда перенести?
Відповісти
на аеродром
Відповісти
на космодром!
Відповісти
Всіх відправити на заводи та фабрики, спекулянтів по тюрьмах!!!! Ось і вирішеня цього питання.
Відповісти
за що спекулянтыв у тюрму?яка стаття?
Відповісти
статті вже нема, але є стаття за несплату податків, і нажаль, нема статті за управління ТЗ в стані алкогольного або наркотичного...
Відповісти
спочатку, авторинок був на території (в межах) нафтобази, а тепер по дорозі проїхати не можна, тролейбус - теж не розвернеться...
Відповісти
некрути, а 30% авторинку це люди які хочуть продати СВОЮ автівку, а перенесення в Крупу савий кращий варіант
Відповісти
просто супер варіант, і в Луцьку було б спокійніше, і в Крупі якийсь додатковий прибуток, але де ж там...
Відповісти
ще років 3-5 може чуть більше.і авто ринку небуде взагалі.будуть приватні авторинки(площадки),або укультурять і зроблять спеціальне місце яке не буде мішати лучанам і громадському транспорту.поставлять смітники,туалети,будуть брати кошти за вїзд.
Відповісти
а, що заз неберуть за кожну машину гроші??? Рік назад це було 30 грн. це як мінімум 200000грн за день(четвер), і що на ці гроші неможна поставити туалети і смітникі????
Відповісти
ну не 200000, а 20000 но на сюму можна виконати все
Відповісти
нинішнього ринку повіситься від того що в нього небуде прибутку, а в крупі всі гроші від "місця" на аторинку можна передавати у сільраду
Відповісти
Да вже один авто майданчик по продажі б.у. автомобілів відкрито,на Шкоді.
Скоро булем культурно купувати машини а не поболоті ходити.І продавати простіше приїхав поставив машину і все вони всіма питаннями самі займаються.
Відповісти
Просто потрібно зробити розумну ціну в клітку і всі прблеми вирішаться
Відповісти
Поліція навела порядок на аторинку на дорозі це великий плюс більше нічого вже не зроблять ніхто його не перенесе і нічого не зміниться змиріться)
Відповісти