Луцьк має ще одного кандидата в нардепи

Луцьк має ще одного кандидата в нардепи
Голова Волинської обласної організації Європейської партії України, депутат Луцької міської ради Олена Голєва зареєстрована кандидатом у народні депутати на одномандатному виборчому окрузі № 22 (місто Луцьк).

Голєву зареєстрували 10 серпня, - повідомили у Центральній виборчій комісії.

Олену Голєву у кандидати висунула Європейська партія України.

У повідомленні ЦВК йдеться, що Олена Голєва народилася 11 липня 1980 року в місті Луцьку і є головою ради обласної правозахисної ГО «Народний адвокат Волині».

Таким чином Луцьк уже має вісім кандидатів в нардепи. Окрім Голєвої це самовисуванці Андрій Козюра, Ігор Палиця і Юрій Недужко, комуніст Віктор Пащук, представник партії УДАР Ігор Алєксєєв, висуванець Об’єднаної опозиції Петро Кравчук і висуванець Партії регіонів Петро Гайдучик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Буде Палиці "продаватись"! :)))
Відповісти
Однозначно Вона працює на електоральному полі Палиці. А це вже для Палиці проблема!
Відповісти
Цукаво, Голєва свою гламурну мобілку VERTU
за 20 000 дол. США людям покаже?
Відповісти
Слава Богу хоч є за кого голосувати!те що Грицюк продав округ Палиці ,висунувши нікому невідомого Петра Кравчука-зрозуміло більшості лучан, добре хоч від опозиції тепер є реальний кандидат, що переможе! І ми не віддамо Луцьк регіоналу Палиці! Успіхів і терпіння, пані Олено, лучани з Вами!
Відповісти
А чому це Палиця регіонал раптом став?
Відповісти
А з ким він голосує? За чиї закони? Подивись і зрозумієш. Яка б фракційна прописка не була - ригіАНАЛА одразу видно.
Відповісти
Почалося...
Цікаво, а якого кандидата тут не будуть підси....
Відповісти
... всіх будуть...
Відповісти
) ну не пишіть дурниці. яка з Голєвої опозиціонерка? до чого вона в опозиції? до корупціонерів в опозиції, продажних судів, до олігархів? Голєва ніяка не опозиціонерка. чергова тушка- благодійниця. А Палиці варто розпочати переговори з нею на предмет фінансових угод по окргугу.
Відповісти
А подивіться на комуніста Пащука! Хіба людина може балатуватися в депутати у 24 роки??? Що він знає, яке має моральне право представляти громаду? Де він працював? Ким чи чим керував??? Ось так ми і живемо! Подивіться на список, за кого можна тут голосувати? Невжеж з майже 300 тис. населення лучан немає достойної людини представляти інтереси лучан у найвищому законодавчому органі??? Лучани, прошу Вас, схаменіться, не голосуйте за цих моральних уродів!
Відповісти
Зате Пащук - перший секретар міськковму партії. Це колись - перша людина у місті була. А зараз перший позор. Комуняки молодих до влади потягнули.
Відповісти
А мені Козюра личить, от за нього й проголосую!
Відповісти
Личити може шапка чи прикраси на вухах. Ви козюру збираєтеся на голові носити?
Відповісти
В списку кандидатів в депутати від Луцька є 4 олігарха-капіталіста-корупціонера-бандита-політикана:

Ігорь Палиця
Петро Кравчук
Олена Голєва
Андрій Козюра

Усі мільйонери! Усім все мало і мало грошей! Все хочуть побільше для себе відхопити!
Відповісти
Козюра мильонер??? Вибачайте
Відповісти
Підрахуйте його доходи і все стане зрозумілим!
Відповісти
Та ні - бідний як церковна мишка!
Відповісти
"Аверс" Голєва з Палицею на корню "скупили"! Величко мабуть після ціх виборів і телекомпанію продасть, бо заробить ого-го! :) Для нього це - жнива!
Відповісти
Величко вже ТРК продав. А за гроші кандидатів - мати рідну продасть.
Відповісти
Не спи Українцю!
Жиди вже годину не сплять!
Складаючи схеми,
Як спину твою прогинать!
Не вірь про обіцяний
Ними нам рай,
Прокинся нарешті,
Прозрій і вставай!
Бо вкрита дотога
До їхнього раю-
Брихнею наживи
Без міри та краю!
Ще доля майбутня
Утебе в руках,
Не дай супостатам
Рознести все в прах!
Відповісти