«Комплімент від шефа» в кафе у центрі Луцька. ФОТО

«Комплімент від шефа»  в  кафе у центрі Луцька. ФОТО
Вчені знайшли більш екологічну і дешеву альтернативу м’ясу, яка не поступається за харчовою цінністю продуктам тваринного походження, - це комахи, а точніше, їх личинки.

Мабуть, саме така інформація спонукала працівників кафе у центрі Луцька до кулінарних експериментів.

Сьогодні, 25 лютого, на адресу редакції ВолиньPost надійшов лист від мешканця нашого міста, в якому він скаржиться на один із закладів харчування.

"Доброго дня! Якщо є така можливість, то хотів би, щоб ви розмістили інформацію про недобросовісний заклад харчування.

В кафе "Театральне", що на Театральному майдані в центрі Луцька, людей годують картопляними пиріжками з личинками комах. Я думаю, що якщо на кухні антисанітарія, то такі сюрпризи трапляються не тільки в пиріжках і не завжди виявляються покупцями.

На мою скаргу директору закладу почув фразу: "А що ви хочете, щоб я зробив?"...На цьому дії директора закінчились, правда 4 грн мені повернули, але ні вибачень, ні запевнень, що це в нас вперше і більше не повториться, не було. Продавці вели себе так, ніби це все нормально.

От така ситуація склалась сьогодні в обідню пору".

Тож смачного Вам, і будьте пильними!


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що ти китаєць- і мовчки жуй!
Відповісти
А я коли востаннє заходила туди на чашку чаю, помітила, як по підлозі бігали таргани. Краще було б закрити цей заклад
Відповісти
в Театральному є така біда, а директор то взагалі....навіть писати не хочеться..............
Відповісти
ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ! я давно не їм в закладах таких. Це у Вопаці ? краще їсти їжу приготовлену своїми руками
Відповісти
який вопак ? голову хоч піднімаєте інколи ?
Відповісти
гидота....
Відповісти
Тихий ужас. Я в шоці від статі це просто страшно.
Відповісти
Була там...спогади - жахливі...кухня несмачна, офіціанти хами, а про чистоту я взагалі промовчу...мене тільки цікавить, чи такий же срач в цього обслуговуючого персоналу вдома??? Як можна працювати в срачі??? Цікаво, коли їх закриють - НАЗАВЖДИ! Або змінять власника, який наведе порядок. Інших варіантів не бачу.
Відповісти
А що ти хотів за 4 гр.? Добре, що не дали гамн,,ний періжок з личинками.
Відповісти
Театральний ще з часів майдану став генделиком. Не хожу пару років туди, тому що там антисанітарія вже давно. Хоча б подивитись на те, скільки там бомжів харчується. От Вам приємно пити каву і розуміти, що з тієї ж кружки міг пити бомж?)) осьо))
Відповісти
Коли відкривається десь нове кафе ФрансUA, в сусідніх закладах з'являються мушки, червячки та всяке лайно. Цей власник який працює на франшизі, всім говорить, що всі мають і будуть істи тільки в його закладах. Підхід в нього до бізнесу геть не по французьки.
Відповісти
Ця забігайлівка Франсуа...нічого хорошого. Що не зайду туди, то отруєння. Теж не раджу.
Відповісти
Завжди ходили в франсуа, зараз категорично ні, мала після вживання тістечок неприємні спогади. Краще не лінуватись і вдома зготувати.
Відповісти
Працювала в них, і не рекомендую нікому з дівчат іти на вільні вакансіі в Франсуа! Відношення власників до працівників ,як до рабів...
Відповісти
А до чого тут франсуа взагалі??? Це інший заклад у якому завжди черги чомусь... Торгують мороженими круасанами які місяцями в морозилці лежать) але бабло лопатою гребуть
Відповісти
Театральний-це жах дiйсно,а нас попалася котлета з волоссям,я тихенько пiдiйшла, сказала в чому справа,i попросила щоб були пильнi i слiдкували ,сваритися не хотiла,думала з ким не бувае. Але потрiбно було все таки написати скаргу. Бiльше туди йти немае бажання. Фууууу
Відповісти
Я вдома готую для сім"ї ми не їмо в таких закладах. А так гидко треба щоб цей заклад закрили. Але які гроші так і працюють. Але це справа в гігієні, поварі повинні бути чистюлечки а не так собі. Не кожна жінка охайна хоч і гарна господиня і кухар.
Відповісти
фуу..це жах закрити потрібно цей заклад...там одні таракати, личинки..
Ганьба!!!
І магазин з іншої сторони теж ужас..
Відповісти
ну навіщо за туалет брехню писати заходила разів10- безкоштовно
Відповісти
Для відвідувачів бескоштовно, а для людей з вулиці платно. Але там такий брудний туалет, що просто гидко руки мити!
Відповісти
Ого, а я ще вчора обідав там, але після цих коментарів наврядчи піду, до того ж моя картошка п'юре виявилась гіркуватою, ніби готували її вже давненько.!
О Боже, добре що я таргана там не помітив, бо я мій маніакальний страх!!!
Заклад став для рагулів!!!
Відповісти
Звертаюсь до особи яка звернулася до мене зі скаргою:
Шановний відвідувачу, я розумію Ваш гнів і не виправдовую своїх працівників, але Ви доросла людина і повинні не виривати фрази з контексту щодо нашого з Вами спілкування.
Відповісти
Пане директоре, скажіть, якими були Ваші дії після цього інциденту? Що змінилось? Хтось поніс покарання?
Відповісти
Від таких інциндентів не застрахований ніхто, однак висновки звичайно зроблені:
- проведена роз'яснювальна робота з персоналом щодо правильності спілкування з покупцями;
- на кухні того ж вечора проведена генеральна уборка;
- викликана служба з проведення позапланової дезинсекції.

Зробимо все можливе, щоб у подальшому це не повторилось.
ПОВІРТЕ. Не в наших інтересах втрачати репутацію закладу.
Відповісти
лохи он друг мера, жуйте чупа супс
Відповісти
Так от чому у тебе такі страви, якщо закриваєш і вішаєш "замки" оцим своїм предметом.
Відповісти
Сьогодні купили там торт "Наполеон", крем в якому виявився скислим. Гроші без питань повернули і сказали, що торт був позавчорашнім. Більше бажання купувати стави, приготовані в них на кухні, немає(
Відповісти
Хм... щось личинка занадто ідеально виглядає,ціленька така, наче щойно поклали...Дива та й годі.
Відповісти
Думала що тільки я одна це помітила.
Відповісти