Ринок у Горохові хотіли продати за безцінь

Ринок у Горохові хотіли продати за безцінь
Учора, 24 лютого 2016 року Горохівська міська рада не підтримала проект рішення про продаж комунального ринку за заниженою ціною.

Депутати виступили проти такого плану в Горохівській міськраді.

На розгляд сесії було винесене питання стосовно експертної оцінки та продажу земельної ділянки - Горохівського ринку площею 141 514 кв метрів за надто низькою ціною - 600 356 гривень.

Заслухавши директора Горохівського ринку Зіновія Моравецького, депутат Віктор Магурчак висловив позицію фракції про те, що така вартість є необ’єктивною.

«Неприпустимо продавати землю ринку, де вже десятки років працюють сотні підприємців, селяни реалізовують домашню продукцію. Тим більше за такою занижено-смішною ціною. Видно, хтось дуже хоче прибрати ласий шматок землі до своїх рук. Ми не допустимо таких ганебних «прихватизацій» у стилі роботи нинішнього уряду", - зазначив депутат.

У підсумку за продаж ринку проголосували лише 10 депутатів міської ради.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вони там геть знахабніли!!!! Прізвища всіх "героїв" які проголосували "ЗА" нехайно оприлюднити, щоб горохівчани знали кого наступного разу обирати!
Відповісти
Список депутатів, котрі проголосували за продаж ринку, є на сторінці ВО Свобода м. Горохів в Фейсбуці.
Відповісти
депутатів вибирали жителі Горохова і Свобада з Магурчаками свій результат показала Найменша кількість депутатів ну може після аграріїв
Відповісти
Позорище.Пора вже Моравецького на свалку історії. З ринку ідуть кошти в бюджет, а дехто хоче все в карман. Думаю горохівчани не дозволять провернути чергову махінацію в Горохові. Наглості немає меж.
Відповісти
В Луцьку на вул. Єршова 6, авторинок було оцінено в 37 млн. гривень. Він звичайно більший по площі за горохівський, але оцінити площу 141 514 кв.м, що рівно 14 га землі в 600 000 грн. це ПРОСТО СМІШНО. По 420 грн - сотка. Ви взагалі зійшли з розуму. Там ціна не менше 8-10 млн. грн. І думаю доцільним перевірити оцінщиків, які так занизили вартість! Ось як народжуються мільйонери - РИНОК за 22 тис. ДОЛАРІВ. Вдала інвестиція, панове)
Відповісти
Теж для порівняння ...робили в лютому грошову оцінку землі ..В Луцьку в центрі більше 100$ коштує..КВАДРАТНИЙ МЕТР землі ...Хто ж то так в Горохові оцінив ...вірніше ОБЕЗЦІНИВ.????
Відповісти
А що ж ніде не написано, що "прихватизувати" ринок хотів його ж директор - З.Муравецький. Не без допомоги місцевих чинуш і колег з Луцька. Звільнити (не забути розібратись хто організував продаж)і обрати іншого директора на громадських слуханнях. Раз хочете продати ринок виставляйте реальну ціну і робіть відкритий аукціон, багато охочих буде. А ті хто проголосував "ЗА" у самих рильце в пушку!
Відповісти
Ринок ніхто не збирався продавати, а землю під існуючими будівлями тому ж ринку. Ринок колективна власність (кооперативна). Звільнити і розібратися можуть збори засновників їм і прапор в руки. А викупити землю мають право згідно діючого законодавства. А за якою ціною продати - хай вирішують депутати. Для того їм і делеговані повнаження народом. 600 тис. за 1,4 га дуже мало. Потрібно провести незалежну оцінку а тоді щось вирішувати
Відповісти
СПИСОК ДЕПУТАТІВ міської ради, які проголосували "ЗА" ПРОДАЖ земельної ділянки Горохівського ринку:
1.Дідик Олександр Олегович (БПП "Солідарність");
2. Дуда Ігор Володимирович (БПП "Солідарність");
3.Ящукевич Максим Юрійович (БПП "Солідарність");
4.Клемба Анатолій Богданович (Радикальна партія О. Ляшка);
5.Кутас Юрій Єлисейович (Радикальна партія О.Ляшка);
6.Бернадський Микола Ростиславович (ВО "Батьківщина");
7.Вольчинський Олександр Олександрович (Укроп);
8.Пундик Олег Леонідович (Укроп);
9.Дзецько Віктор Іванович (Аграрна партія);
10.Жаловага Леонід Васильович (Аграрна партія).
Відповісти
"депутат Віктор Магурчак висловив позицію фракції про те, що така вартість є необ’єктивною" не смішіть сидів як "воша в кожусі" і мовчав, лише після того як Моравецький покинув сесію Магурчак хотів щось сказати але ніхто нічого не зрозумів.
Відповісти
Дешева реклама депутата Магурчака, який сидів "як воша в кожусі" до тих пір, поки обговорення даного питання не зачіпило його особистих "шкурних" інтересів як "торгаша" на цьому ж ринку, коли після пропозиції продати без розстрочення платежу, як просив директор ринку, Моравецький повідомив, що таких коштів у ринку немає, і адміністрація ринку буде змушена підвищувати плату за торгове місце. Та й "прокинувся" Магурчак після того, як його "розбудила" його ж дружина, яка водить його, як малу дитину за ручку на кожне засідання сесії і пальчиком показує, який абзац прочитати з попередньо заготованої шпаргалки
Відповісти
підтримую але депутати повинні показувати не тільки свою позицію а і тих виборців які їх обрали В Магурчака позиція піар і багато шуму з нічого. Не раз в цьому переконався
Відповісти
Шановний модератор, складається враження, що ваш ресурс такий же однобокий, як самовихвалювання депутата Магурчака, або ж "ВолиньPost" свідомо друкує неправдиву інформацію. Для чого був видалений коментар, в якому були наведені правдиві дані з посиланням на ДЕРЖАВНИЙ ресурс -http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta-офійійний сайт Держгеокадастру та вказано кадастровий номер земельної ділянки під ринком 0720810100:03:002:0368, що є публічною інформацією, як і площа ділянки що пропонувалась до продажу становить 1,4514 гектара (14514 квадратних метри)?
Для чого друкувати не перевірені дані?

Відповісти
Позиція сімї Магурчаків зрозуміла це люди які займаються самопіаром і поширенням не правдивої інформації це вже давно знає весь Горохівський район. Тепер по факту на сесії Міської ради дійсно було поставлене питання на голосування про продаж земельної ділянки для Госпрозрахункового ринку який є приватною структурою і ця структува має власні приміщення на цій земельній ділянці і по закону має право подати пропозицію про купівлю даної земельної ділянки що вони і зробили відповідно надали свою грошову оцінку даної земельної ділянки. Тепер увага на голосування ставилося питання чи взагалі продавати чи не продавати дану ділянку. Як би рішення про продаж було прийнято тільки тоді могли вестися дискусії по ціні. Грошова оцінка яку надано на сесію директором ринку зрозуміло занижена і депутатам потрібно булоби провести свою оцінку але до цього не дойшло бо рішення було не прийняте. Тепер наслідки ціна оренди земельної ділянки яку сплачував Госпрозрахунковий ринок Міській раді 3000 тис гривень на місяць згідно змін до законодавства ця сума оренди збільшиться в десять разів 30000 тис гривень відповідно ринок підніме плату підприємцям.
Відповісти
а чому відразу не було все розяснено? я маю на увазі в статті... тими ж Магурчаками... не було б такого резонансу і бруду... піар піаром але потрібно до всіх питань підходити виважено і своїм виборцям все пояснювати а не кричати на кожному кроці що ми патріоти і нічого не роботи крім крику... можна було запропонувати провести свою оцінку землі і було б видно що вигідніше для ринку: чи сплачувати велику оренду чи купляти землю... для міста зрозуміло вигідніша оренда аж і ціна... і чи зможуть підприємці її сплачувати... тут потрібно знаходити середину яка буде вигідна всім
Відповісти
Ви що тут взагалі подуріли! 3000 грн в місяць в міську раду! Це смішно! За один торговий день на ринку збирається близько 30 000 гривень, а то і більше. Нехай контролери усім вибивають талони, а не береть половину в карман, і потім ділять з директором. Ви подивіться які торби з добром кожного разу несуть ці контролери додому і директору звичайно. Коли будуть вибивати усі талони чесно, кожного дня, тоді і місцевий бюджет буде мати значну суму доходу. А не директор і Ко. Дістало!
Відповісти
Скільки можна розкрадати Горохів,звідки і державних посадовців дорогі машини , дорогі будинки,крадуть і не на жеруться,пороскрадали всі землі,добралися до базару,а в горлі не стане!!!
Відповісти
А чому тут мовчать за мера????????? Це ж тільки з його подання це питання вилізло на сесію. Але ж мер святий. Він усім штундам міста робить візи до європи!!!!! Саме так. От чому ця брехлива істота досих пір і виграє вибори. "СВЯТІ ЛЮДИ" подумайте що ви робите!!!!! Бог вам це не пробачить . Там продатись за кілька гривень.
Відповісти
Моравецький вимагає з підприємців кошики до Великодня.Не в новину вже для всіх вже його торби...Адже як виглядає він з КО.Потрібно припинити його хабарництво!!!Адже зарплата в нього згідно звітів майже 8000 грн.І ще мало???
Відповісти
Ми встановимо біля кожного контролера і біля його державно-особистоі машини своіх людей.Даю слово на Пасху буде голодний.Він же незнає як купуються продукти...Хто на допомогу пишіть....Геть хабарників!!!
Відповісти
А що платить Горохівський ринок в місцевий бюджет?Якщо вже неплатиться тих 3000 за землю.Може знизили плату для підприємців?Набиває собі кишені.
Відповісти