У Луцьку перейменують вулицю Крилова

У Луцьку перейменують вулицю Крилова
Вулицю Крилова, що знаходиться у центрі міста, можуть перейменувати на Юзефа Лободовського.

Про це стало відомо на засіданні комісії з питань впорядкування назв вулиць міста у п’ятницю, 26 лютого, повідомляє Район.Луцьк.

Комісія підтримала пропозицію перейменування вулиці Крилова. Головний редактор «Монітора волинського» Валентин Ваколюк зазначив, що така назва вулиці була б доречною, адже Юзеф Лободовський зробив чимало для України за свого життя.

«Юзеф Лободовський все життя боровся з більшовизмом і комунізмом. Очолював часопис «Волинь». Воєвода Юзефський запросив його як людину, прихильну до України. Він служив у польській армії у Рівному, дружина його з Рівного. Писав поезії, присвячені Україні», – розповів Василь Федчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Крылов же не коммунист? Это как переименовать улицы Эзопа и Гнедова.
Плохо, когда безграмотное быдло руководит.
Відповісти
Крылов - кацап, а Лободовський - визначний громадянин Луцька.
Відповісти
Краще на Хурсенка!!!!!
Відповісти
Свою вулицю перейменуйте на Хурсенка.
Хто такий Хурсенко? П`ять років поспівав і Центр міста на його честь називати?
Відповісти
Краще на Весклярова (відомого як дід Панас, ведучого передачі "На добраніч, діти!"). Той дійсно багато зробив для України, зокрема, популяризовував українську мову серед російськомовних українців східної та центральної України.
Відповісти
Крилов - не кацап, а талановитий росіянин, твори якого дійсно не втратили своєї актуальності і зараз і багато хто із українців, хто дійсно вважає себе освіченою людиною, може ці твори пригадати. А про поляка Лободовського у Луцьку навряд чи хто взагалі чув, а тим паче навряд чи хто зможе з лучан пригадати хоч один його твір. Не треба перетворюватися на бидло. Навіть ДНРівці у Донецьку і ЛНРівці у Луганську памятники Шевченку не зносили, то невже ми гірші за них?
Відповісти
Чи не про сьогодення написано Криловим:
Как в людях многие имеют слабость ту же:
Все кажется в другом ошибкой нам; А примешься за дело сам Так напроказишь вдвое хуже.
Відповісти
Так він у Луцьку був лише з 1937 по 1938 рік, редагував газету і от вся заслуга! А весь інший час і твори присвячував своїй батьківщині - Польщі! В цих реформаторів нема інтернету чи мозгів?
Лиште в спокої ту Крилова!
Відповісти
Жах. Неперестаю дивуватись нам-українцям. Нема більш нагальних проблем , а тим більш твори його актуальні для нас й сьогодні! Таке враження - фото!
Відповісти
вже й вулиці кінчаються а достойних все ще так багато може з цієї причини почнуть нарешті розбудовувати наше місто
Відповісти
А у жителей улицы спросили? Или все же давно "украдено" до нас? Похоже, власти некуда деньги девать,казна трещит от поступлений от децентрализации???
Відповісти