Робоче місце Луцького міського голови Миколи Романюка

Робоче місце Луцького міського голови Миколи Романюка
Програма "Робоче місце" продовжує показувати вам, де працюють люди різних професій.

Цього разу ми завітали до Луцької міської ради та поспілкувались із очільником найбільшого міста області - Миколою Романюком, який розповів про свої плани розвитку інфраструктури міста та коли все ж відремонтують фонтан у центрі Луцька.

Детальніше про це дивіться у новому "Робочому місці".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Наш мер найкраший
Відповісти
власник волиньпосту сьогодні винагороду в цьому кабінеті отримує за місяць то підмазує
Відповісти
Сьогодні цей кабінет замкнутий. І власник Волинь Пост гроші там не отримує)
Не кожен має власних тролей, але я напевно маю.
Відповісти
кожен заслуговує на критику . сьогодні замкнутий тому завтра зайдете. і так постійно. головне всім говорити яка погода гарна і потрібно захищати батьківщину.
Відповісти
ПОдивися матеріал досить не погано та цікаво. Чекає нові цікаві відео.
Давайно Тарасику до Палиці но завітай
Відповісти
Романюк молодець!Бажаю, щоб ця каденція була такою ж плідною, як і попередня.
Відповісти
пане мер ,коли почнете ремонтувати фонтан у центрі ,то заїдьте то того цетрального моста який недавно відремонтаваний ,і на якому давали інтерв'ю, і ведремонтуйте те що начверили.....коли піднімаєшся на міст то калюжиче там кожного дня: 1 варіан -йти через калюжу, притому глубоку 2-варіант- обходити її по бровці, де є обрив 1,5метри і можна легенько впасти....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Ну і нащо Романюк перед приходом журналістів познімав і поховав зі стін картини з голими бабами?
Відповісти
Ваш рівень "обізнаності", пане Василю...Сподіваюсь окрім мене Вашого " коментаря" ніхто не зауважив. Даруйте.


Відповісти
Навіщо цей прапор зі звездокамі ? Невже ми не незалежні ?
Відповісти
А в Рожищах дорогу заасфальтували, а потом ЖЕКовці з металоіскатєлями каналізаційні люки шукали... Дурдом!
Відповісти
Чому новина безкоштовна? Побачив заголовок і рука зразу полізла в гаманець, щоб дістати 20 карбованців.
Відповісти
А у тебе є 20 грн? Купи собі пива то твоє.
Відповісти
То дуже коштовна новина. Вартує 25 гривень.
Відповісти
За 25 років там нічого не змінилося. Крім ходячої біомаси.
Це означає що нічого не міняється крім тіл там стоїть сморід совкових часів
Відповісти
ти що давно валянки на горище виставив? чи можливо маєш посуд від сваровскі
Відповісти
Чому? Вахтери змінюються, вони стали гідними та свідомими, рівень їх життя значно покращився, а духовний та моральний розвиток (не кажучі вже за розумовий) навіть зашкалює...
Відповісти
нормального ведучого..бо це якась пародія....чий він син не важливо головне що він чк спец ніякий...
Відповісти
кінцівка просто зе бест!
Відповісти