Керівники луцької піцерії прокоментували історію з хробаком

Керівники луцької піцерії прокоментували історію з хробаком
Керівники закладу "Дядя Pizza" прокоментували історію з хробаком, якого відвідувач знайшов у своєму узварі.

""Дядя Pizza" щиро дякує вам за конструктивну критику та ще раз висловлює свої вибачення з приводу такої ситуації...

Пан Сергій чомусь не точно передав дії персоналу, адже отримавши зауваження офіціант вибачився і одразу замінив узвар на новий.

Втім, сподіваємося, пане Сергію, дана ситуація не вплине на вашу симпатію до наших закладів, а ваша уважність допоможе нам підняти планку нашого сервісу.

P.S. А хробачок таки вказує, що все робиться з домашніх натуральних продуктів, адже, як казала одна бабця: "в тій пустій хіміі навіть хробаки не заводяться"", - коментує ситуацію керівництво.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ахахах а це ідея класти в кожну склянку хробака щоб вірили що натуральне
Відповісти
Таке враження , що того хробака спеціально підкинули)))
Відповісти
відразу подали новий узвар...... вийняли хробака і став новий????
Відповісти
Страшний той хробак, що нас їсть, а цей дурниця, просто до смаку добавка
Відповісти
Люди телепні на 100%, у вас дома ніколи їжу хробаки та волосся не потрапляє?
Відповісти
Люди там гроші платять за якість продукту та сервісу.
Відповісти
Не несіть дурні і не рівняйте заклад харчування до своєї хати. "Дядя Pizza" заклад харчування, де подібні речі взагалі неприпустимі. Наявність хробака в узварі вказує на те, що персонал закладу не дивиться, що несе відвідувачам і ЦЕ ФАКТ. Те, що адміністрація і керівництво переводить на жарт дану ситуацію - не є в користь закладу. Переконаний, що
відвідувач закладу Сергій Кушнір не виклав би інфо. про цей інцидент у фейсбуці, якби адміністрація закладу оперативно залагодила ситуацію.

Я звичайно, перепрошую за наступне своє висловлювання, але якби відвідувачу принесли наступний раз узвар і там перепрошую накакали, то АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ ЖАРТОМА Б ЗНОВ ВІДПОВІЛА -ЦИТУЮ "все робиться з домашніх натуральних продуктів".
Відповісти
Блін, вже давно ясно ще після Фреймут і до Фреймут,що до тих пристосуванців ін. національності,які тільки вміють красти в людей та не відомо що з себе "представляти" нема чого ходити.
Відповісти
Колись з села привозив редиску і там попадались хробачки,в теперішній редисці з базара їх не знайдеш.Можна їсти з закритими очима.
Відповісти
При сушінні фруктів - цілком можливе попадання туди личинки..яка при варінні компоту спливе.. Щоб цього не було.. можна замочити на тіршки фрукти ц солоній воді (це ж стосується і консервацій..надто з черешень і слив, де вони полюбляють квартирувати)
Відповісти
Ніколи в мене при сішунні фруктів ніяких хробачків не було!!!1 Що за фантазія???!!! Як можна фрукти в солоній воді замочувати??? Це ж не овочі, ау, з Вами все ок.?! Не пишіть маразму!
Відповісти
Наявність хробака говорить про антисанітарію, безвідповідальність персоналу і власників, байдужість кухарів, а туди ще діти ходять!
Насправді, то не один такий випадок, ми з друзями вже 1,5 року туди не ходимо, після того, як в піцу нам поклали гнилі помідори, сподіваючись що при температурі запікання піци вони поліпшаться, та не вийшло.
А на вул Л Українки після їхнього морозива дитині так скрутило живіт, що мусили їхати в лікарню, лікарі сказали, що від морозива там лише назва, а на справді - пальмова олія, яка для дорослого тяжка, а для дитини взагалі майже не переварюється.
Тому власникам треба не шури-мури з продуктами крутити, а про споживача думати.
Ганьба.
Відповісти
ви десь бачили щоб вони самі сушили яблука? вони морозиво теж самі бовтають з пальмової олії?
і взагалі - читайте класику. люди спеціально заготовляють сушених тараканів щоб за обід не платити
Відповісти
От якраз морозиво самі бовтають, у підвалі, в брудних відрах, за цим фактом санстанція після скарг проводила перевірку і таки знайшли це "виробництво".
Відповісти
Не бійся червяка,якого їси,бійся червяка всередині себе
Не бійся червяка якого їси,бійся того хто їсть тЕбе
Відповісти
Ти не дожарив,яловичину
З"їв з апетитом,напівсиру
В ній між волокон прихована скрито
Личинка черв"яка,черв"яка паразита
Черв"я тепер живе в кишках твоїх
Тепер ти ледве дихаєш за двоїх
За твій рахунок живе небезпечний вид
Черв"як - па-ра-зит!!!
Відповісти
Я давно розчарована у цьому закладі. Фондан не вміють робити, хоча це здається найпростіший десерт. Нажаль куштуєш кексик , а платиш як за фондан. Нераз подавали холодну каву, додавали напої яких незамовляли. І ще багато цікавинок можна взнати, якщо маєш знайомого офіціанта з цього закладу.
Відповісти
Ну побачив хробака в компоті.
Ну то викинь його звидтам.
Чи цмуль питво через зуби.

Не той хробак страшний, що в їжі, а той що в тобі.
Зроби з пана хама...
Відповісти
немає на заклади харчування перевірок!!!
Усі заклади харчування повинні стежити за безпекою і якістю своїх страв!!!
Так що ті, що їх захищають неправі!!!!
А заклад, я надіюсь, зробить серйозні висновки і покарає винних
Відповісти
ПОЛІШУКИ НЕХ КОРЧИТЬ З СЕБЕ пана. Піццу суші хочуть жерти. А тут хробака подали. Гвалт. Сиди хаме дома гризи жовте сало пий шмурдяк і буде тобі щастя.
Відповісти
Нашо сидіти дома? просто туди не ходимо і все)) Є закладів багато інших, де уважний сервіс та відповідальний персонал і власник.
Відповісти