Волиняни першими привезли Благодатний вогонь. ВІДЕО

Волиняни першими привезли Благодатний вогонь. ВІДЕО
Волиняни перші з тих, хто привіз благодатний вогонь в Україну. Владика Михаїл, митрополит Луцький і Волинський, отримав від Патріарха Філарета благословіння аби привезти Благодатний вогонь із Єрусалима в Україну.

Разом із владикою на Святу Землю поїхали двоє депутатів Луцької міської ради Євген Ткачук та Валерій Бондарук.

Передача Благодатного вогню представникам єпархій та парафій з усієї України відбулася прямо в аеропорті "Бориспіль".

"Вогонь горить, він в спеціальних капсулах", - розповідають делегати.

Євген Ткачук розповів, що вперше поїхав до Єрусалиму.

"Ми були в метрах шести від Кувуклії - місця, де сходить Благодатний вогонь. Коли зійшов вогонь - відчуття неймовірні. Він м'який, не пече. Відчував духовне піднесення. І найголовніше - що лучани першими отримають Благодатний вогонь", - каже Євген Ткачук.

Благодатний вогонь везуть відразу до Свято-Троїцького кафедрального собору, де його зможуть отримати всі бажаючі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тільки, на відміну від канонічного митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, цей пройдисвіт отримав Благодатний Вогонь не з рук Єрусалимського патріарха Феофіла, а просто запалив свічку від якоїсь бабки.
Відповісти
І не Тимофій Зінкевич першим привіз в Україну Благодатний Вогонь, а делегація УПЦ.
Відповісти
В Україну,на Волинь,до Луцька,на ДПЗ :)
Відповісти
Хай покажуть відео і фото як "митрополит Михаїл" отримує цей Вогонь в Єрусалимському храмі Гробу Господнього.
Відповісти
так ось чого вони на літак запізнились.
Відповісти
Любімо один одного. Добро і правда переможе. Збережімо нашу неньку- Україну. Миру, злагоди і добробуту нам, українцям. Маємо бути мудрими і добрими і все буде в нас гаразд. Стараймося дотримуватись 10 Заповідей Божих.
Відповісти
головне шо не пече
Відповісти
З України....завжди вірно буде;)
Відповісти
"холодний вогонь" і не радійте дешевим шоу))) "благодаті" там повний нуль, а лохів тисячі)))
Відповісти
Це тебе він не гріє бо ти сектант фома не віруючий)))всіх хто вірує з святом!!! Христос Воскрес!!!
Відповісти
Делегація Української православної церкви Київського патріархату поки не змогла вилетіти з Ізраїлю до України з благодатним вогнем.

Про це Корреспондент.net повідомило джерело в українській делегації.

В Єрусалимі, в Храмі Гробу Господнього, сьогодні, 30 квітня, у Велику Суботу зійшов Благодатний Вогонь, який очікували десятки тисяч паломників з усього світу.

Вогонь зійшов на 20 хвилин пізніше, ніж зазвичай - близько 15:20 за київським часом.

У зв'язку з цим делегація української православної церкви Київського патріархату запізнилася на літак, на якому сьогодні о 16:30 мала вилетіти з Тель-Авіва до Києва і привезти в Україну благодатний вогонь.

У складі української делегації колишній президент України Віктор Ющенко.

На цей час делегація УПЦ КП залишається в аеропорту і вирішує питання щодо вильоту в Україну.

При цьому делегація Української православної церкви Московського патріархату вже вилетіла з Ізраїлю.

Корреспондент.net надалі проінформує про те, чи вилетять українці з благодатним вогнем до Києва.
Відповісти
ВИ ШІСТОЧКА ДЕПУТАТА НОВИНСЬКОГО, ЯКИЙ ЗАТУСТИВ ЦЕЙ ФЕЙК? НЕ ВІКТОР ЮЩЕНКО, А ПЕТРО ЮЩЕНКО,ДО РЕЧІ НА ЛІТАК ВІН ТАК І НЕ З"ЯВИВСЯ. А ЛІТАК В ЯКОМУ ЛЕТІВ МИТРОПОЛИТ МИХАЇЛ ЗАТРИМАЛИ ТІЛЬКИ НА 20 ХВИЛИН, НА БІЛЬШЕ В НОВИНСЬКОГО ГРОШЕЙ НЕ ХВАТИЛО. ПАНОВЕ ГРАЄТЕ ПО-ЧОРНОМУ...
Відповісти
2016 рік... канонічна церква чи ні. Люди ви здуріли? Який благодатний вогонь?
Відповісти
Зразу видно що це писав сектант.. )))всіх вітаю зі сходженням Благодатного вогню))Христос Воскрес!!!!
Відповісти
Чому видаляєте коментарі?
Відповісти
Чому видаляєте коментарі?
Відповісти