Луцьк - з Благодатним вогнем. ФОТО

Луцьк - з Благодатним вогнем. ФОТО
Владика Михаїл та депутати Луцької міської ради Євген Ткачук та Валерій Бондарук привезли до Луцька Благодатний вогонь із Єрусалима.

Біля в'їзду в Луцьк делегацію зустрічали ті, хто хотів першими запалити свічки від Благодатного вогню.

"Валерій Бондарук та Євген Ткачук мали можливість бачити на свої очі, як сходить Благодатний вогонь. Цей же ж Благодатний вогонь ми привезли в Луцьк. Ті всі розповіді, що по дорозі вогонь гасне - це нісенітниці тих, хто ворогує з Христом", - наголосив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Після того, як вогонь занесли в Свято-Троїцький кафедральний собор, запалати свічки змогли всі бажаючі.











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де фото з храму гробу Господнього? Хто дав вогонь? чи не пустили, чи зовсім не літали???
Відповісти
Згідний на 100%! Дядько Тимофій Зінкевич вирішив черговий раз пустити дешевий піар. Благодатний Вогонь потрібно отримувати з рук Єрусалимського патріарха і це має бути засвідчено на фото і відео, які, як бачимо, відсутні.
Відповісти
Які ви , ,,вірні,, МП , всі злі ! Тому то й тік5ають люди від вас в КП ! І слава Богу !
Відповісти
Тікають одиниці. Зрадники є всюди. А от те, що дядько Михайло постійно піариться і бреше - факт.
Відповісти
Христос засуджував дешевих піарщиків. Про це написано на сторінках Євангелія - Книги Любові.
Відповісти
Той "митрополит Михаїл", разом із Петром Ющенком, запізнилися на літак в Ізраїлі. Детальніше тут: http://korrespondent.net/ukraine/3677135-upts-kp-zastriala-v-yzrayle-s-blahodatnym-ohnem Глибоко сумніваюся, що вони були присутніми в Єрусалимському храмі Гробу Господнього в час Сходження Благодатного Вогня. Принаймні, жодних доказів ці "діячі" не представили.
Відповісти
Ми вірні Богу і православній церкві..а не брехні..нахабсту і маркантильності!!!!

Відповісти
Фарисеї москви! Затушіть свої фарисейскі вуста. Вам вічно доказів потрібно. Зійди, зійди з хреста і докажи, що ти Бог!!! Люди у ваші церкви навіть на Великдень не приходять, той і біситесь, план перед москвою не виконується, а скоро взагалі в кирила служити будете!!!!!!!!!!!Геть з України
Відповісти
Роззуй очі і побачиш, що в наших Храмах немає де "яблуку впасти" на такі свята! А ви тільки здатні насильно забирати Храми, а самі потім туди не ходитеhttp://lavra.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=4273&Itemid=105
Відповісти
Для Лаври це велика кількість народу? даааа. насмішив. В нашому соборі у Луцьку більше було.
Відповісти
Не в кількості справа, а в якості. "Не в силі Бог, а в правді". Більш ніж впевнений, що 90% присутніх у Вашому соборі на нічному театральному видовищі ("Пасхальній службі") не розкажуть і не пояснять навіть Символ віри.
Відповісти
Фарисеєм у даному випадку більше виступає дядя Міша і Ви, шановний пане (як його речник і адвокат). Чому "митрополит Михаїл" вирішив піаритися з Благодатним Вогнем? Бо в храмах УПЦ він регулярно привозиться понад 10 років поспіль, а в КП ні. Безблагодатна "церква" - без Благодатного Вогня. Ми ходимо не в Московські храми, а в канонічну УПЦ, а Ви ходите до колишнього КГБ-стукача Михайла Антоновича Денисенка ("патріарха Філарета"). До речі, вітаю Вас із 1-м травня! Це ж свято КП (Комуністичної партій чи "Київського патріархату" - не важно. Хрєн не слаще редьки).
Відповісти
Здогадуюся яка буде тема чергової "проповіді" "митрополита Михаїла". Цей "діяч" буде доказувати, що в їхньому запізненні на літах винен Путін, Гундяєв, ФСБ, сепаратисти і т. п.
Відповісти
Кацапські прихвостні зомбі морди позакривайте .Вас ніхто не чіпає ,а кому не подобаються новини сидіть на своїх зомбі-сайтах не лазьте тут для вас нічого цікавого немає.
Відповісти
як діти малі))) поїхали свічку запалювати до Єрусалиму...дитячий садок
правду казав Ленін що це опіум для народу)))
Відповісти
Іудей автослюсар піарится православним.
Відповісти
Покажіть фото , як вони одержують вогонь у Єрусалимі!?
Відповісти
Певно не було кому сфотографувати в Єрусалимі
Відповісти
А та тітонька з ними без айфона була?
Відповісти