У Володимир-Волинський приїхав митрополит Онуфрій

У Володимир-Волинський приїхав митрополит Онуфрій
На Волинь приїхав очільник Української православної церкви Московського патріархату Блаженніший митрополит Онуфрій.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав прес-секретар УПЦ МП Волинської Єпархії Валентин Марчук.

"Зимненська обитель. Всенічна з Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм з нагоди Всіх святих землі Волинської та 20-чя відновлення Володимир-Волинської єпархії.
Христос Воскрес!", - написав він.



Візит пов’язаний із святкуванням 20-річчя Володимир-Волинської єпархії, яку нині очолює архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і ми усі офігєлі від такого щастя, особливо Зимненський пансіон
Відповісти
Як не Гундяєв ,то ще один путінець .Коли вже кацапня оставить в спокоі Володимир .
Відповісти
Та то не тільки від кацапні залежить, а ще й від частини нашого темного народу, якому "подобаються" московські попи.
Відповісти
темного народу якому подобаються попи взагалі.
Відповісти
А де були активісти?Чому не організували теплу зустріч?
Відповісти
каманды не было)))
Відповісти
Усе просто. Міша Зінкевич готується завтра відзначати ювілей, тому пошкодував бабло, щоб найняти маніфестантів.
Відповісти
А наші активісти крім виборів нічого не розуміють, не було команди і фінансування зверху
Відповісти
Я так розумію, що коментарі пишуть глибоко віруючі люди. Коли ми навчимося терпимості один до одного? Ми всі приречені жити в одній державі разом. То давайте хоча б не ворогувати. Приїхав священник, хто бажає іде до церкви, хто ні не йде. Для чого ворожнечу сіяти? Вже насіяли на Донбасі-маємо війну.
Відповісти
підтримую коментаторам ще вчитись і вчитись релігійної терпимості до будь яких конфесій без винятку толерантності стриманості у вияві емоцій тих рис що дійсно характеризують справжнього християнина на вселенському соборі серед переліку гріхів на перше місце поставили гордість як один з найтяжчих тому всі без винятку хто говорить що моя віра краща а чиясь гірша вже уражені гріхом гордині і в першу чергу повинні подумати про спасіння власної душі
Відповісти
а їхати на мерсах, джипах , щоб міліція перекривала дорогу простому люду-це терпимість, вони бідолаги теж терплять, християни не роблять показухи, не виділяють себе з-поміж інших, а онуфрій показав сьогодні що ми для нього ніхто- велике цабе приїхало, розступися море, г...... пливе
Відповісти
а хто вам каже брати з них приклад рано чи пізно кожен постане перед Богом і буде відповідати за свої вчинки
Відповісти
батюшки Київського патріархату добряче зомбують своїх прихожан,вселяють у них нетерпимість,злобу до всього російського,а це проста боротьба за адептів,за гроші людей.Навіщо така церква,яка принесла розділення між людьми і Громадянську війну?
Відповісти
Задумайтесь, НОРМАЛЬНА ЦЕРКВА повинна освячувати добровольців Правого сектору і посилати їх на вбивства і насилля на Схід, де тут Закон Божий?
Відповісти
"нормальна церква"?? Церква апріорі не може бути нормальною. Але судячи з того, скільки темного люду нас оточує, не дивно в такій їхній великій кількості...
Відповісти
зомбування приходу - перша справа любої релігії. Стадо не здатне мислити.
Відповісти
тільки в своїй уяві ви можете предстати перед богом.
Відповісти
в Росії свій Бог Вован і свій суд. Там усі царі були Богами тому і не прижилося християнство в орді
Відповісти
релігійної терпимості??? вона буде тоді коли релігійнуті перестануть лізти в школи, в державу, бомкати в свої калакольні, бродити по дорогах з своїми хрестами, говорити як кому жити. Вірите в свою муть - вірте в себе дома або в ваших церковних філіалах. ТИХЕНЬКО. І буде вам терпимість.
Відповісти
То це українці насіяли?Приходилось спілкуватись з жителями Донецька за довго до війни.Вже тоді совєтскі бабці росіянки пищали в екстазі,коли бачили Путлера по телевізору.Після того як очі Кіріл масковській закрив на війну на Сході,загибель тисяч словян і знищення українських церков,ви біжете руки попам московським цілувати.ФУУУ!!
Відповісти
а ви біжите київським? ФУУУ!!
Відповісти