«Ревізор» або сліпий, або продажний», - журналістка про ревізію в Луцьку

«Ревізор» або сліпий, або продажний», - журналістка про ревізію в Луцьку
Нещодавно до Луцька приїжджала знімальна група програми "Ревізор", що виходить на "Новому каналі".

Саме під час такого візиту "Ревізор" дав відзнаку готелю "Україна".

Таку ситуацію прокоментувала на своїй сторінці в "Фейсбук" волинська журналстка Наталія Пашкетник-Мацюк.

"Луцьк не припиняє мене дивувати... А "Новий канал" і програма "Ревізор" ще більше! Готель "Україна" в центрі міста, з номерами класу напівлюкс без кондиціонерів, із ямами у підлозі та дирами в паркеті, а також ресторан "Україна", де червоний ленінський коврелін пам'ятає ще самого Леніна - отримали табличку -"Рекомендуємо" від Вадима Абрамова. Я в шоці! Там один "екстер'єр" чого вартує - совдепія - ні дати, ні взяти! Якби я там не працювала, то не знала б усіх нюансів. А так - відпрацювавши у цьому готелі пристойно часу, можу сказати: "Ревізор" або сліпий, або продажний!", - зазначила журналіст у своєму дописі.



Нагадаємо, тоді журналісти перевірили їдальню "Берізка", яку замість відзнаки нагородили "Domestos".

Також побував "Ревізор" в гіпермаркеті "Там-Там", який теж залишився без нагороди.

Омріяну золоту відзнаку тоді отримав заклад "Basilic".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і це говорить Паштетік, продажна журнашлюшка Гузя
Відповісти
Цеж очевидно
Відповісти
смешно)))
Відповісти
пристойно часу
Відповісти
І це говорить Мацюк - неврівноважена і мабуть "зі справкою" "журналістка", а коли встигла "журналісткою" стати? Мабуть коли з Луцька виїхала? :)
Відповісти
Ну да, Мацючку треба ревізором поставити то всюди порядок буде, якшо не продасться як колись кривицькому, а тепер гузю!
Відповісти
Адмін ти чого коменти удялаєш. Де свобода слова
Відповісти
я б радив Наталїя Пашкетник-Мацюк свій ніс засунути в одне місце...
PS: ненавиджу журналюг
Відповісти
Я зрозумів до чого ця статья)в патіо не завітали)і кометарі видаляють)статья заказна
Відповісти
А коли буде показувати ревізор у луцьку?
Відповісти
У відповідь на вищевказаний пост від імені менеджменту готелю «Україна» хотілось би зазначити, що на протязі всього періоду функціонування закладу в номерах проводиться косметичний ремонт, а у 2016 році розпочалась глобальна реновація готельного комплексу. В рамках проекту на сьогоднішній день в номерах проходить поетапне встановлення системи кондиціонування. Одним з важливих пунктів є зміна концепції та дизайну ресторану, наразі, план реконструкції знаходиться на стадії затвердження.
Стосовно критеріїв оцінювання закладів в рамках програми «Ревізор» варто зауважити, що оцінюється не лише дизайн готелю, але й рівень обслуговування, чистота в номерах та публічних зонах, і якщо мова йде про ресторан - ключовими факторами є смакові якості їжі та дотримання санітарних норм її приготування.
Менеджмент готелю висловлює подяку команді "Нового каналу" та програмі "Ревізор" за відзнаку «Рекомендуємо», персоналу готелю за командну роботу та гостям готелю за відгуки та об’єктивну критику.
Ми змінюємося, хоч і не динамічно, але у нас усе попереду!
Відповісти