Башкаленко очолив травневий рейтинг Forbes? ФОТО

Башкаленко очолив травневий рейтинг Forbes? ФОТО
Колишній губернатор Волині Олекандр Башкаленко нібито увійшов у рейтинг журналу Forbes. Саме він - на обкладинці журналу, який вийшов у травні.

Фото обкладинки поширюють громадські активісти Волині у мережі Фейсбук.

Зокрема, повідомляється, що статок Башкаленка становить $55 мільярдів. Нібито екс-очільник Волинської облдержадміністрації та його команда увійшли у ТОП-10 мільярдерів 2016 року.

"Башкаленко ... 55 млд $. Заздрити?! Ні, розуміти, що два роки тому революція Була потрібна", - повідомив Сергій Рижков на своїй сторінці у Facebook.





Наразі журналісти ВолиньPost намагаються зв'язатися із громадським активістом Сергієм Рижковим, аби він пояснив, з якою метою поширює цю інформацію. Також очікуємо коментар самого Олександра Башкаленка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
посадити з конфіскацією....накрав же в людей волинських...
Відповісти
а ти знаеш, що він накрав? Йди глянь, що зараз робиться, і як все розкрадають.
Відповісти
на волині якби навіть хтів 55 млрд не назбираєш)))
Відповісти
Атакують буржуя.
Хочуть рейдернути його статки.
Жовтуха.
Відповісти
то це заказна стаття?
Відповісти
Хоч толк якийсь в Україні був! А тепер живемо в "європейській" неньці.
Відповісти
Є ще хоча б хтось, кому шкода цю людину, бо її поставив Паша Данильчук на коліна?
Відповісти
Жаль или не жаль - не в этом дело. Но то, что устроили тот цирк с постановкой на колени - неприятное зрелище, быдлу развлечение.........сейчас многих ставите на колена? али энтузиазм прошёл?
Відповісти
а надо било бы ставить
Відповісти
мені шкода, що у цілому натовпу не знайшлося жодної людини, яка б вийшла на ту сцену і дала Данильчуку по тупому рилу. якщо ви ще не розумієте, за що, значить, лоботомія пройшла успішно.
Відповісти
Пашу треба на коліна ставити. Чого добився той паша в житті. Башкаленко себе зробив, бізнес, успішна людина. А зараз що - кардуть-ділять-дєрібанять- всі пофіг, кожен думає про свою дупу, той , хто біля корита. Революція, що дала революція, смерті, війну, зубожіння. Люди масово їдуть до польщі , працюють там , як раби, принижується. І чим тут хвастатися, революцією?
Відповісти
ну что же вы до Паши "докопались" ? дело-то вовсе не в нём. он всего лишь активный участник действа. А поступки бывают обдуманными или не очень - это история......чечас просто всё никакое, прогресса нетту, пользы народу нетту..........очередной дерибан
Відповісти
Господи! Активіст)))) На Схід вали, а не Фотошоп освоюєш! Фу! Не позорьтесь
Відповісти
але визнайте якісна робота
Відповісти
Талант пропадає. Йому б на своє місце робоче - у Верховну Раду,де такі самі клоуни і мастєра сидять
Відповісти
а ти чому не на сході?)
Відповісти
А я вже на Сході. Жопу твою захищаю. А Активісти, які наворотили смерті у волинські родини - у фотошоп граються. Позорники. І це ж у нього час знайшовся на таке. Дармоїд
Відповісти
Найбагатша людина планети - Біл Гейтс зі статусом 46 млрд.дол. Рижкову це нічого не говорить ????
Відповісти
The best........
Відповісти
він не знає, хто то такий.
взагалі сприймаю цей викид як агонію остаточно розклавшегося мозку.
Відповісти
придурок ти
Відповісти
Автори цьго фейку напевно не розуміють, що таке 55млрд.долларів
Відповісти
да, побачив знайоме лице з двома цифрами і вже новина
Відповісти
Немає слів одни виражения
Відповісти
Черговий фейк не долугих активістів. Замість того щоб привітати чоловіка з днем народження усіляку гидоту пишуть яка в норальній голові не народиться. А Данильчук ще свого дочекається.
Відповісти
Саня,от души братка!
Відповісти
Агонія активістів в дії...
Відповісти
Рижков потім прийде вибачатися, як Данильчук з Гузьом і казати, що "то так було тре..."?
Відповісти
А колі коментарі мені сподобалиьс. Правда в очі коле шановні ???????????
Відповісти
А Моя країна суцільна РУЇНА
Відповісти
Вчора Данильчуки, Рижкови, Ніколайчуки їздили на маршрутках, а сьогодні окреми крикуни - волонтери покупляли квартири та машини. Хочеться щоб Башкаленко ще грошима поділився з ср"аними активістами!!!
Відповісти
Треба встигнути накосити бабла.Через 5 років про них ніхто не згадає і руки не подасть.
Відповісти
через 5 років це лайно буде сидіти. попомніть мої слова.
Відповісти
Перепрошую я їздив на сітроен DS 5 ))) зараз на Газ 24.Дякуючі Башкаленкам і гопкампанії
Відповісти
скоро на віз пересядеш - і буде тобі щастя
Відповісти
ФЕЙК. Ось журнал за травень:
http://forbes.net.ua/magazine/forbes/y2016/n5
Відповісти
А ви би менше про революцію писали. Це не метод змінювати країну. Вона призводить тільки до біди і смертей. Ну принаймні у нашій країні. Бидлоття треба з себе викорінювати. Тоді й нація буде чиста.
Відповісти
Олександр Костянтинович!З дем народження ВАС!Щастя,здоров*я,та всього найкращого в бізнесі та житті,а у ваших ворогів нехай виросте пір*я в роті.
Відповісти
Ну прямо Білл Гетс ВОЛИНСЬКИЙ!)))) Люди, не ведіться на цей фейк, які 55 млрд. доларів? Він що Майкрософт викупив?)
Відповісти
виявляється викупив
Відповісти
Рижков майбуть забув в якій він партії був,тоді нехай покаже і свій партбілет від партії регіоналів,що так скоро продався.
Відповісти
)))))))))))))))))))Це +
Відповісти
хто при владі - тому продамся, недорого
Відповісти
собі хочу 55 млрд.дол. люли поможіть назбирати, подайте хто скільки може
Відповісти
http://ar.volyn.ua/20151113-u-lutsku-pobyly-mashynu-aktyvista-serhiya-ryzhkova/ ще не навчило?
Відповісти
новину придумали, можна вмерти від сміху
Відповісти
Рижкову потрібно бігти до Башкаленка і падати в ноги та просити пробачення,а за ним нехай стають в чергу Гузь та Данильчук,тільки перед цим ще вдома добре покакають,бо втопляться в своєму лайні,якщо забули як ставили на коліна і діда Блаженчука.
Відповісти