Я компенсую лікування хлопцю, - водій луцької маршрутки, яка врізалася в білборд

Я компенсую лікування хлопцю, - водій луцької маршрутки, яка врізалася в білборд
Маршрутне таксі, що в’їхало в білборд біля "Там-Таму", було несправне ще від центрального універмагу Луцька. Проте водій продовжив рух.

Про це повідомляють пасажири.

ВолиньPost також зміг поспілкуватися із водієм, який відмовився назватися.

"Я їхав, мене підрізало авто. Я намагався вирулити, але ДТП уникнути не вдалося. На щастя, поранених немає. Лише один хлопець вдарився головою. Я зобов’язуюся компенсувати йому лікування", - прокоментував водій.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Позбавити дибіла пожиттєво посвідчення водія,а романюка змусити заплатити кожному жителю міста луцьк по 10000 гривень за те що бігборди поставили посеред вулиці чудо що нікого не вбило
Відповісти
Видно що в вас самих водійських прав не має! Все на водія валити найлегше!!!
Відповісти
згоден,водый не винен що опинився не в тому мысці,тим більшен що він постраждав найбільше. Він тепер два місяці на ноги не встане
Відповісти
Не кури те, що не можна курити!
Відповісти
Всі живі... і добре! Це життя!!! Водію не падати духом все пройде!!!!
Відповісти
То маршрутка несправна, чи просто її підрізали?Якщо несправна,то хто має відповідати, що такі розвалюється їздять містом?Чи має хтось загинути,щоб взялися за перевізників грубшим кінцем?!!
Відповісти
Я була свідком ДТП, ніхто його не підрізав... Це маршрутка була несправна, пасажири що постраждали казали, що водій ще біля Нової лініі комусь телефонував, що є проблеми. То перевізник повинен відповідати за те що випустив в рейс
несправну маршрутку.
Відповісти
Взагалі прибрати ці білборди з доріг. Тільки увагу відвертають
Відповісти
Взагалі прибрати ці білборди з доріг. Тільки увагу відвертають
Відповісти
Є відео з Там Там
його підрізали
Відповісти
Відео в студію
Відповісти
Чорне БМВ,якщо водій винен,разом з водієм в АТО.
Відповісти
чорне бмв в ато дуже допоможе
Відповісти
Пасажири звернулись в лікарню,щоб бути впевнені що нема загрози здоров'ю.А хтось був не проти отримати довідку з травмпункта.Потім з водія качнути бабло.
Відповісти
Не обдуриш!
Відповісти
Я Іхав в цій маршрутці з Чернишевського.Він заглох на набережній. Іхав і комусь телефонував що машина несправна. Казав що зчеплення відказує і педалі "дубові"
Відповісти
То він напевно розігнався з моста і внього не було тормозів і він влетів в біг борд шоб не в натовп на зупинці
Відповісти
Полішуків відправити копати бурштин, а не садити на маршрутки. Вони вміють їздити тільки по лісі і то на мотоциклах, або підводах.
Відповісти
О! знов обізвався расист-полішуконенависник :) намордник в студію!
Відповісти
ти сам полішук корінний,водій з народження мешканець луцька. І за кермом більше як ти дихав
Відповісти
Мне велик можно поломаный или самокат!
Відповісти
Водії змушені працювати на зламках,адже хазяїв маршруту не довбе нічого, їм аби план здавали,а як не здасиш-звільнять.а в людей сім'ї,діти.от і зараз винним зроблять водія.
Відповісти
водій не виненнннннннннннн
Відповісти
Тебе підрізало авто? Так як маршрутчики і таксисти нагло ніхто не їздить. За гривню батьківщину продасте
Відповісти
ДОБРЕ ЩО ВИ БОМЖІ,НЕ ТРЕБА ДІТЕЙ КОРМИТИ І ЗА КВАРТИРУ ПЛАТИТИ,ВСІ ГРИВНЮ ХОЧУТЬ,КОЖЕН В РІЗНИЙ СПОСІБ.ХТОСЬ КВАРТИРУ НЕДООЦІНИВ ХТОСЬ ЗЕМЛЮ ВІДЧУЖИВ А ХТОСЬ НЕ ТАМ БІЛБОРД ВПИХНУВ.А КРАЙНІЙ ПЕТРО БО ВІН СІВ НЕ В ТУ МАРШРУТКУ,АЛЕЖ ВІН ТАМ БУВ,І ВСЕ В НАС ТАК РОБЛЯТЬ ЧЕРЕЗ Ж...,давайте бути людьми,і ставити себе на місце когось. Або просто на місце.
Відповісти
а навіщо страхова компанія???
Відповісти
Бідні ті водії, яких садять на такі машини :с Мій батько працює на 4 і каже, що в шоці не тільки зі стану транспортних засобів, а й з байдужості людей до їх обслуговування. Механіки випускають машину на маршрут навіть не перевіряючи її стан. Їде - вже добре.
Відповісти
НА ПРОСПЕКТІ СОБОРНОСТІ ЗАБАГАТО ТИХ МЕТАЛЕВИХ БОВДУРІВ --БІЛБОРДІВ . КУДИ ДИВИТЬСЯ АРХІТЕКТОР МІСТА ? МАБУТЬ ДАЮТЬ ВЗЯТКИ ЙОМУ , А ВІН --ДОЗВОЛИ НА ВСТАНОВЛЕННЯ .
Відповісти
Мені здається що відрізок дороги на якому сталася аварія має патрулюватись частіше. Живучи неподалік цього місця ми часто стаєм свідками обгонів, підрізань, і перебігання дороги в незазначеному місці. Ще жахає що це улюблене місце для реклами. Дуже часто на переході працює жива реклама, хлопці просто бігають по дорозі на переході й рекламують послуги підбігаючи до кожної машини з папірчиками. . . Там то забор знесуть, то когось зіб' ють, то маршутка на зупинку вискочить.
Відповісти
їх не те що забагато, вони посеред дороги взагалі не повинні стояти за ЗАКОНОМ!!!

Відповісти
Я наче той хлопець який головою вдарився. Мені наразі ніхто нічого не компенсував. А маршрутку ніхто не підрізав. Там по факту вона була несправна.
Відповісти
Я теж їхала у цій горе-маршрутці. Підтверджую, що вона була несправна. Чому ж не випустити пасажирів та й не їхати на сервіс? Водій думав, напевно, що пронесе! на жаль, так не сталось.
Відповісти